Skocz do zawartości
Blaznik

Kabarety

Polecane posty

A ja właśnie skończyłem oglądać Filharmonię Dowcipu, o której tu jeszcze nikt nie wspomniał. Jak to jest napisane na stronie - świetne show, łączące wyrafinowany żart z zaskakującymi aranżacjami utworów muzyki klasycznej i rozrywkowej. Zenon Laskowik i Jacek Federowicz zapewniają dobre skecze, a Malicki z orkiestrą wspaniałe doznania muzyczne. Naprawdę warte obejrzenia.

http://www.filharmoniadowcipu.pl/

Edytowano przez krzyhu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam KMN. R. Górski ma świetne teksty. A nie cierpię Łowcy .B najgorszy kabaret, nic śmiesznego nie pokazują i jeszcze udają niepełnosprawnych, a co gorsza oni bodajże pracowali w domu opieki i mieli kontakt z ludźmi chorymi, wiec tego typu "naśladowanie" jest wg mnie nie śmieszne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez długi czas znałem i podobał mi się tylko jeden kabaret - Ani Mru Mru. Ich skecze były naprawdę fajne jak np. Otwarcie supermarketu albo Wesołe jest życie staruszka (z muzyką z MI jako podkład) albo o tych dwóch francuzikach z wariatkowa ;P Jednak po pewnym czasie zobaczyłem, że jest sporo innych grup, które mają czasami wyższy poziom dowcipu np. Łowcy kropka B (;P), Paranienormalni a także Neonówka z skeczem Niebo ;D Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość luq92

Ostatnio bardzo polubiłem Łowców. Ten kabaret jest taki żałosny, że aż świetny :) Ale moim pierwszym ulubionym kabaretem jest Ani Mru Mru. To są geniusze. Jeszcze lubię Pazurę, gdy opowiada te swoje historyjki :) Ostatnio moim ulubionym skeczem jest "Najśmieszniejszy Człowiek Świata " Łowców. Jeszcze fajny skecz jest ten, w którym Magda zapomina co ma kupić i drze się do mamy. A z okna wychodzi jej siostra lub brat. Już dobrze nie pamiętam :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardzo podobał się program "O rety Kabarety"

A najlepsze skecze które się tam pojawiały to m. in.:

- Formacja Chatelet "Poligon Wojskowy" szkoda że nie można tego dorwać na sieci tzn. jest, ale z innego programu, a tamto wykonanie u Halamy wg mnie najlepsze.

- Tomasz Jachimek/Jachim Presents "Dwudniowa przepustka", "Piosenka "Groza""

I ogólnie sam Grzegorz Halama jest niezły te jego wywiady z gwiazdą i ten jego głupkowaty śmiech :):)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam Kabaret Moralnego Niepokoju. Najlepszy skecz wg. mnie to "Sklep z drzwiami" choć muszę przyznać, że inne skecze KMN są świetne. Chociażby "Włamanie", "Familiada", "Krzyżówka", "Biuro Matrymonialne", "Historia śiwata", "Bajki" ahhh.... można by wymieniać....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie. mam do Was pytanie, od dawna szukam pewnego skeczu w ale ni jak nie potrafie go znależć. Nie pamietam tytułu ani nazwy kabaretu, wiem tylko że cały skecz był naśmiewaniem się z komentarzy na portalach typu Onet czy WP. Kojarzycie może co to za kabaret?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z polskich kabaretów do moich ulubionych należą KMN, AMM i Neo-Nówka (miałem przyjemność gościć na ich występie jakiś czas temu, genialna rzecz). Z zagranicznych podobnie, Monty Python, Jeff Dunham, ale też polecam The Umbilical Brothers. Goście są genialni, jak kłócą się na scenie, to aż ma się wrażenie, że totalnie improwizują. Naprawdę, jeśli ktoś nie widział - niech szuka. Na YT jest ich trochę. Goście z Australii, gadają po angielsku i z akcentem, ale z reguły można się połapać, a to, co oni tam wyczyniają, to po prostu geniusz w najczystszej postaci. Zdobyłem ostatnio Speedmouse, ich wyczyny swego czasu w Operze Sydney. Półtorej godziny płakania ze śmiechu, a ilekroć to oglądałem, tylekroć śmiałem się w tych samych momentach. Stanowczo polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani Mru Mru kiedyś byli świetni, teraz się wypalili (w ogóle nie występują, oprócz serialu Spadkobiercy, oraz Kabaretowego Klubu Dwójki)

Kabaret Moralnego Niepokoju mają dobre skecze ale podobna sytuacja jak powyżej.

Neo-Nówka mają dobre skecze jak Niebo czy Kościelny, jedna z moich ulubieńszych grup.

Kabaret Skeczów Męczących najlepszy kabaret jeśli chodzi o przeróbki piosenek. Hymn na Euro 2012 wymiata zupełnie.

Kabaret Limo w nich podoba mi się wspólny motyw przewodni większości skeczów (dresiarze) oraz że robią parodie programów telewizyjnych (trailery, ostatnio Mojżesz: Kozak w Sandałach)

Kabaret pod Wyrwigroszem ich za bardzo nie lubię, czasami dadzą tą swą rodzinke, to nawet śmieszne.

łowcy.B moim zdaniem to totalna masakra, oni chcą chyba rozśmieszać tylko i wyłącznie głupotą. Nijak ma to się do poziomu pozostałych kabaretów. Podobnie Halama.

Grupa Rafała Kmity dobre skecze Jak Żyć oraz Radio.

Młodych Panów za policjantów

paranienormalni za casting do radia. Mariolki ja jakoś nie trawię.

No i bardzo dużo jest innych kabaretów, w tym dobrych debiutantów (Chrabi, Jurki, Mocarta, Babeczki z Rodzynkiem, DNO, OT.TO, Świerszczychrząszcz, Smile, Nowaki, Chatelet, Koń Polski)

Jeśli chodzi o solistów, to wymiata Ireneusz Krosny, tuż za nim Marcin Daniec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...