Jump to content
Sign in to follow this  
Pzkw VIb

Konkursy - wstawianie grafik

Recommended Posts

Ostatnio często się zdarza, że użytkownicy przy okazji konkursu zapominają o zasadach panujących na forum. Szczególnie o tych, które dotyczą umieszczania grafik/screenów itp. Radzę o nich pamiętać, gdyż posty zawierające zbyt duże pliki będą usuwane. Wprawdzie forum samo zmniejsza grafiki, ale tylko ich wysokość i szerokość. Natomiast nie rozmiar pliku. Ten jest ładowany w całości i może skutecznie uniemożliwić przeglądanie tematu innym użytkownikom. Zdarza się, że wrzucacie pliki o łącznej wadze powyżej 7MB. Już jeden taki post potrafi wywołać u innego użytkownika opóźnienie w otwarciu strony o jakąś minutę. A na stronie może być takich postów kilka. Pomyślcie trochę o tych, którzy będą chcieli obejrzeć Wasze dzieła. Jeśli będą zbyt długo czekać na ich wyświetlenie, to raczej zrezygnują. A przy okazji nie zobaczą też twórczości innych osób, które swoje grafiki umieściły zgodnie z regulaminem. Dlatego, mając na uwadze dobro większości: grafikowym leniuchom mówimy stanowcze "nie"!

Hmm, a ja dostałem ostrzeżenie za obrazek z Torchlight 2 w rozdzielczości 1280x1024 i myślałem, że chodzi o jego wielkość, a tutaj piszesz, że o wagę... Tyle że moja grafika to był zwykły edytowany jpg ważący może ze 40-50 kb. Gdzie to do 7Mb.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...