Jump to content
Sign in to follow this  
Kallos18

Rozwiązany: Problem z wyłączającymi się grami

Recommended Posts

Cześć, 

piszę niejako w akcie desperacji, bo już nie wiem jak jeszcze mogę rozwiązać ten problem. Prawie wszystkie gry, które uruchomię po kilku minutach działania wyłączają się. Nie ma żadnego komunikatu o błędzie (z jednym wyjątkiem) ani innych problemów. Przy niektórych produkcjach, zaraz po wyłączeniu się gry, otwiera się okno zarządzania dyskiem D (HDD), co już w ogóle mnie zbija z tropu, jeśli chodzi o zdiagnozowanie problemu. Problemy występują w najróżniejszych grach: GTA V, Far Cry 5, Diablo III, Divinity Original Sin, SWTOR, Kingdom Come, Outer Worlds, czyli zarówno tych trochę wymagających od komputera, po takie, które bez problemu powinny działać. Tak naprawdę kłopotu nie mam wyłącznie z grami Paradoxu, których wymagania graficzne są raczej znikome. Wcześniej mówiłem o jednym wyjątku, jest nim Diablo III, po którego graniu ok. 10 minut gra też się wyłącza, ale z widocznym błędem o wykryciu "uszkodzonych danych" 

Dodatkowo, korzystam z programu GeForce Experience, nie wiem czy to normalne czy nie, ale przynajmniej raz w tygodniu program informuje mnie o nieaktualnych sterownikach do karty graficznej, które jednak po ściągnięciu i zainstalowaniu działają normalnie (według programu Nvidii). 

Jestem po przeinstalowywaniu sterowników i formacie obu dysków. Problem nadal występuje. Bardzo proszę o pomoc. 

 

Windows 10 Home 64 bit

Intel Core i5-7400 CPU 3 GHz

8 GB RAM 

GF GTX 1050 Ti (wersja sterownika 445.75)

Dwa dyski twarde, SSD z Windowsem i HDD 1TB (D) 

 

Pozdrawiam!

 

diablo błąd.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla potomnych, jeśli ktoś kiedyś trafi na podobny problem: problemem był uszkodzony dysk twardy D (HDD). Wszystko działa po podmianie na inny. Temat do zamknięcia. 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...