Skocz do zawartości
Apacer

Upgrade do ~2500zł

Polecane posty

@Apacer No to super :] Ja mam juz drugiego z rzedu Gigusia. Nie bylo dostepnego Palita Jetstreama, wiec padlo na 2070 Super Gaming OC. Gigabyte to rozsadne karty, ktore po prostu zwykle wymagaja poeksperymentowania z krzywa wentylatorow. Jakbys - tak jak ja - mial problem z nagle rozkrecajacymi sie i zwalniajacymi wentylatorami na necie/youtube (czyli bez jakiejs powaznej przyczyny), przestaw granice trybu pasywnego o jakies 3 stopnie w gore.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@SolInvictus Ok dzięki, będę pamiętał :) Kartę zamówiłem w media expert, 2-5 dni dostawy więc chwilę poczekam. Mam nadzieję, że będzie w poniedziałek. Teraz szukam procesora :D 

https://allegro.pl/oferta/intel-core-i7-4790-3-6-ghz-1150-gwar-pasta-8948901441

Co myślicie o tej aukcji? Gość daje miesiąc pisemnej gwarancji więc jakby się coś miało z nim dziać to w miesiąc raczej wyjdzie, prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apacer Jako, ze czesc dosc leciwa, a twoja plyta umozliwia podkrecanie, celowalbym raczej w opcje z K. Zwlaszcza za takie pieniadze. Tu masz opcje 80 zlotych drozsza, a do negocjacji https://www.olx.pl/oferta/procesor-intel-core-i7-4790k-uzywany-CID99-IDDDUaZ.html#09548daf33 . To wszystko jest kwestia okazji i kalkulacji, ale na twoim miejscu chcialbym wycisnac z tego upgradu mozliwie duzo. Przy tak wiekowym procku OC da calkiem duzo i troszke wydluzy jego sensowna zywotnosc. A Grandis z dobra pasta powinien w pelni wystarczyc.

Oczywiscie gwarancja zawsze spoko, ale malo osob z wlasnej woli jej udziela. Ja bujalem sie trzy tygodnie ze sprzedaza na OLX calego kompa, bo nie mialem zamiaru bawic sie w gwarancje, a i interesowal mnie jedynie odbior osobisty z mozliwoscia stestowania (Warszawa, wiec nie wycieczka pod granice) oraz platnosc gotowka.

Edytowano przez SolInvictus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...