Skocz do zawartości
kuba11451

Smartfon do 2000 zł.

Polecane posty

Cześć

Mam zamiar kupić nowy telefon w kwocie do 2000 zł bo niestety mój LG G6 nie daje już powoli rady :/ Zależy mi przede wszystkim na w miarę dobrej baterii oraz aparacie. Chciałbym też żeby wytrzymał on jak najdłużej bez przycinek. Patrząc po telefonach w tej cenie zastanawiałem się najbardziej nad OnePlus 7t , mi9 pro, Huawei p30,  ale bardziej do mnie przemawia OnePlus za sprawą długiego wsparcia, płynności i 90 Hz. Dobry wybór czy może polecacie coś lepszego w tej cenie ? 

Edytowano przez kuba11451
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dobrej cenie jest aktualnie Oppo Reno 2 (czarny) - 1900 zł w RTV Euro AGD/OleOle. Zdjęcia robi dobre. Ale Snapdragona 855 nie ma, jeśli Ci na tym zależy.

Można poczekać na dostępność Realme 6 Pro w Polsce - ponoć 31 marca pojawi się w ofercie x-kom. Zapowiada się na ciekawy smartfon w dobrej cenie.

Poza tym, można czekać też na flagowego Realme X50 Pro.

Edytowano przez Bull3t
  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba na razie poczekam i zobaczę. Jak na razie cały czas mam OnePlus 7t na oku ale czekam na promocję żeby kupić w cenie 2000 zł. TEn oppo nie wydaje się zły ale wydaje mi się że więcej plusów przemawia za OnePlusem a co do Realme to poczekamy zobaczymy ;p 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydajnościowo jest super, telefon działa jak rakieta, a 90 Hz daje świetne rezultaty. Aparat jest bardzo dobry, ale warunkiem jest korzystanie z apki GCam - bo ta od OnePlus robi sporo gorsze zdjęcia i generalnie nie wykorzystuje potencjału matrycy. 

Generalnie poza baterią nie narzekam, mam telefon od bodajze 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Baterię też rekompensuje bardzo szybkie ładowanie, bo podłączysz telefon na 30 minut i od 20-30% masz nagle 90.

  • Thanks 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...