Skocz do zawartości
Tesu

Upgrade

Polecane posty

Sprawdzilem tez obciazenie w ubieglorocznym COD: Modern Warfare. Na ultra i z wlaczonym RTX po okolo godzinie grania maksimum osiagniete przez CPU bylo 90% (74 stopnie), a dla GPU wynioslo 100% (64 stopnie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tesu I to jest scenariusz, ktory poki trwa, mozesz siedziec na 6700K, jol. Procek niedochodzacy do 100%, karta wycisnieta na 100% - najlepsza opcja. Wiedz tez, ze czesc gier niezaleznie od posiadanego procka nie bedzie wykorzystywac karty na maxa. Kiedy karta i procek sa zdecydowanie ponizej 100% i nigdy nawet w poblize nie dochodza - taka gra.

Ogolem masz swietne tempy w kompie. Ciekaw bylem, jak radzi sobie twoj pasywny cooler (najlepsza metoda budowy najcichszego coolera na rynku - wypieprzyc wentylator) i jest na prawde super. Jasne, ja na Ninjy 5 mam zdecydowanie chlodniej, ale Ty na ten moment niczego lepszego nie potrzebujesz.

Pewnie juz ograles, ale zagraj w Exodus. Byc moze nie ograles jeszcze niezlych DLC. To co robi w nim RTX jest piekne i utwierdzilo mnie w przekonaniu, ze dopiero sledzenie promieni wzniesie grafike gier na kolejny, wyzszy poziom. Kupilem 2070 Super dla wydajnosci, porownujac screeny RTX off/on i nie zamierzajac korzystac z zabiajacego zbyt duzo zasobow RTXa. Jednak gdy porownalem na wlasym monitorze... :> Mysle, ze na swoim kompie i rozdzialce ustawisz wszystko na Ultra z RTXem na High (Ultra niewarte swieczki), zbawiennym DLSS i bedziesz mial >60 fpsow.

Edytowano przez SolInvictus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...