Skocz do zawartości
UpiornyOrszak

L.A Noire spolszczenie

Polecane posty

Siemano, mam dwa problemy ze spolszczeniem do L.A Noire i niestety nigdzie nie mogę znaleźć skutecznego sposobu na ich wyeliminowanie, dlatego postanowiłem że napiszę jeszcze post na forum a nuż ktoś miał choć jedną z moich przypadłości i będzie w stanie mi pomóc. 

Mianowicie pierwszy problem jest dosyć istotny bowiem grę posiadam na Rockstar Launcherze i wszystko fajnie, spolszczenie się normalnie instaluje, gra się normalnie uruchamia ale jak już się tę grę wyłączy to czar pryska bowiem przy kolejnym uruchomieniu launcher uznaje że pliki gry są uszkodzone i podejmuje się ich naprawy tj. pobiera na nowo to co podmieniło spolszczenie. Wyłączenie automatycznych aktualizacji niestety nic nie dało. 

Drugi problem nieco mniej ważny, ale jednak dosyć irytujący to problem z instalacją spolszczenia do DLC. Dosłownie nie da się go zainstalować, kiedy instalator się uruchamia to nic się nie dzieje, po prostu pojawia się małe okienko i tyle, żadnych postępów instalacji. Natomiast podstawowa przygoda jest w pełni spolszczona, dlatego tutaj w pierwszej kolejności nasuwa się moje pytanie, czy w ogóle te spolszczenie dodatków działa i czy ktoś może mi potwierdzić że w ogóle je się da zainstalować? Bo w internecie widziałem mnóstwo wypowiedzi na temat tego że nie da się zainstalować, a nigdzie jakiegoś potwierdzenia że jednak się da, już o sprawdzonym sposobie nie wspomnę. 

Bardzo proszę o pomoc, bo co prawda ogranie po angielsku to dla mnie nie problem, bo to już nie pierwsze podejście do tej gry, ale chciałbym tym razem sprawdzić jak wypada polska wersja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...