Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

[PHP / JS] System newsów + komentowanie

Polecane posty

Poszukuję dobrego, prostego i z możliwością dostosowania do styli CSS systemu dodawania newsów (w moim przypadku - felietonów, ale to i tak o jedno i to samo chodzi) z możliwością komentowania (ale ważne, żeby była możliwość usuwania komentarzy, wpisania kodu - ochrona przed robotami [spamem] i opcjonalnie - czyli dobrze by było, ale niekoniecznie - potwierdzenie przez administratora, cenzura brzydkich słów, ew. edycja komentarzy przez admina).

Najlepiej w PHP, ew. w JS, chociaż nie wiem nawet czy w JS jest...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to myślę, iż CuteNews byłby dobry dla Ciebie, banalny w obsłudze, łatwo go dostosować do strony www. tu masz link http://cutephp.com/ jakby co to mam wersje 1.4.5 PL to mogę ci podesłać. W tym systemie newsów masz opcje banowania IP, edytowania newsów. osuwanie komentarzy, i wiele innych. W celu zabezpieczenia przed spamem można zainstalowac captcha (kod potwierdzający) lub jakiś inny skrypt. Minusem jest natomiast możliwość shackowania tego systemu, ale można sie przed tym zabezpieczyć w łatwy sposób.

Jakby cie interesował ten system to wal do mnie na PM to ci powiem co i jak :) A jeśli nie. to poszukamy inny :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...