Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Miłe złego początki

Polecane posty

Jak trafiłem na Forum Actionum? To proste... ;) Kolega polecił. Razem z nim kupujemy już od jakiegoś czasu CD Action i on postanowił zrobić sobie tu konto. No i zrobił. Mówił "żeby było" ;) No i tak z parę dni (no, troszkę więcej) minęło, aż sobie pomyślałem, że może warto się jednak tu zarejestrować. Wtedy jeszcze nigdy nie miałem konta na żadnym forum. Potem pogadałem z tym moim kumplem (pozdro dla niego :P On do teraz ma te konto), że się zastanawiam na tym kontem (nie wiem czemu tak długo się zastanawiałem nad jednym kontem. Przecież ja tu tylko e-mail zostawiam :smile: ). On mi wtedy powiedział, że FA to super sprawa. Że jest tyle tematów do pogadania, opowiedzenia o sobie, że dyskusje są tu normalnie prowadzone, że można komuś pomóc. No i założyłem te konto... i teraz jestem zadowolony :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był mroczny dzień. przeglądałem nowy numer cdaction. Na internecie nie było co robić gdyż opanowało go pole totalnego idiotyzmu. Postanowiłem poszukać jakieś forum, na którym będę mógł nieść promyk nadzieji w tym smutnym necie. Wybór padł na FA gdyż czytam cda i podoba mi się ten klimat. Obecnie niosę światło i nadzieję jako najaktywniejszy spamer młodego pokolenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się 2 lata temu, ale stopniowo zacząłem się oswajać z ludźmi na tym forum. Na początku jako bardzo nieśmiały chłopak pisałem tylko na przeciekach, ale stopniowo w piłce nożnej później w kilku tematach też. Nie wiem które jest najlepsze ani które zapadło mi najbardziej w pamięć wiem jedno, że tu na forum są bardzo fajni ludzie ;). Oczywiście nie wszyscy, ale gdyby człowiek lubił wszystko lub wszystkich toby psychicznie by nie wytrzymał ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to zupełnie nie pamiętam jak i dla czego założyłem konto na FA. Wiem jednak dlaczego zostałem, złożyło się na to kilka powodów. Mianowicie:

1.Jest to pierwsze forum jakie znam z tak wysokim poziomem kultury i moderatorami którzy nie olewają swoich obowiązków.

2.Duża ilość mocno zakręconych i unikatowych użytkowników.

3.Gigantyczna ilość ciekawych tematów w których mogę się wypowiedzieć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum trafiłem zobaczywszy reklamę tejże strony w CDA, była kiedyś w jakimś starszym numerze. Zarejestrowałem się ale praktycznie nic tu nie pisałem. Dopiero w te wakacje postanowiłem zacząć się tu udzielać i tak mi zostało. :) Więc mimo, że zarejestrowałem się tu pod koniec 2009 roku to faktyczną działalność prowadzę tak naprawdę od wakacji tegoż roku.

Spodobała mi się też tutejsza atmosfera i ludzie. Naprawdę z wieloma osobami tutaj można normalnie porozmawiać, o wszystkim. Teraz na FA wchodzę praktycznie codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duh. Historia mego przybycia tutaj jest... Trywialna.

CDA znam od dawien dawna, bo od szkoły podstawowej; trochę czasu minęło, nie? Jednakże na początku swojego czytelnictwa byłam za smarkata na założenie tu konta (alleluja), a potem zaczął się najtrudniejszy okres mojego życia - gimnazjum. CDA czytałam nadal, ale psychicznie ledwo wyrabiałam z realem, więc w internecie automatycznie bym nie wyrobiła.

A potem... Potem nadeszło pamiętne dla mnie i wielu moich znajomych lato 2011. Koniec gimnazjum.

Poznałam wtedy swoich najlepszych przyjaciół - Fandemangowców. Zżyliśmy się. Wielu chłopców z mangowców to zapaleni gracze. Jeden z nich, Gorbex (Gorbi, jeśli to jakimś cudem czytasz - po dłuższym namyśle jednak mogę być Misiem :D) po pewnym czasie upodobał sobie spamowanie mi tablicy na fejsbuku linkami do newsów ze strony CDA. Pewnego dnia jeden poruszył mnie do tego stopnia, że aż się zarejestrowałam, żeby go skomentować. Komentarz nigdy nie powstał - ale moja skromna osoba tu pozostała. I mam nadzieję, że zagrzeję tu miejsca na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak...

Potrzebowałem pomocy, a i pamiętałem to forum, bo kiedyś byłem tutaj user'em (usunąłem e-mail - a co za tym idzie - konto). Po prostu jakoś tak trafiłem w google, to niezbyt fascynujące, a nie będę ubarwiał kolorowego pawia w dodatkowe kolory, więc to na tyle.

Miłego!

Mateusz ''Suzi'' Surzykiewicz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś tak wyszło :tongue:

Więc siedziałam sobie w necie i w tym samym czasie czytałam CD-Actiona. Nagle wpadłam na pomysł, żeby połączyć te dwie rzeczy (neta i CD-Actiona). Weszłam, trocę poczytałam... pewnym poście ktoś mnie wkurzył, więc postanowiłam sie zarejestrować, żeby mu odpowiedzieć. Nie myślałam, że zostanę tu na dłużej :tongue:

Ale młodziutka jestem na forum :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kiqARBUZ także pozdro dla Ciebie ;)

Jakieś dwa lata temu kupiłem pierwsze cd-action, wcześniej wolałem recenzje itd. poczytać na necie niż u was. Postanowiłem, że założę także konto na FA i odrazu wiedziałem, że dobrze zrobiłem. Tutaj można otrzymać pomoc ale także i ją udzielić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z CDA mam do czynienia od dzieciństwa, ale kto w wieku 9 lat myślał o FA? ;D. Swoją przygodę z FA zacząłem rok temu bo zdałem sobie sprawę, że można tu znaleźć dużo fajnych i ciekawych rzeczy i poczytać, czy też pomóc w zakresie różnorodnych tematów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A było to tak, że udawszy się do sklepu marki Żaba w celu zakupu pysznej czosnkowej bagietki, wyszedłem z CDA 04/11 pod pachą , gdyż znęcił mnie CoJ Więzy Krwi i mam nadzieję, że już co miesiąc będzie nęcił (jak do tej pory robi to skutecznie :wink: ). Także long live the CDA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się tutaj znalazłem? Strona główna była bardzo często odwiedzana, ale jakoś nie mogłem się przekonać, by zarejestrować się na forum. Dopiero na początku września, na lekcji Systemy&Sieci zdecydowałem się to uczynić. Ostrzeżenia (jeszcze ?) nie zebrałem, ale nie obyło się bez kilku wpadek. 8 miesięcy później mam ponad 1000 postów, biorę udział w sesjach RPG, dyskutuję z innymi forumowiczami i ogólnie jest fajnie :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Trafiłem tutaj ze względu na konkurs z Alpha Protocol. Nie po to by wygrać, ale zagłosować. Mój znajomy nakręcił film i prosił abym na niego zagłosował. No więc zarejestrowałem się i zagłosowałem. Okazało się że wygrał. Moje konto stało gdzieś z rok nieużywane, aż w końcu w którymś tam CD-Actionie był artykuł o najlepszych tekstach z sesji rpg czy ogólnie na forum. Przypomniałem sobie o tamtym koncie no i wpadłem aby trochę popisać. Początkowo ograniczałem się do Z&Z, później pisałem trochę w pomocna dłoń. Następnie zainteresowałem się Sesją RPG. Aż w końcu trafiłem do tego działu. Póki co nie śpieszy mi się stąd odchodzić :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś na forum zacząłem pisać dopiero pare miesięcy temu(nie pamiętam dokładnie).Akurat w 2012 zacząłem kupować CDA a wcześniej zaś Komputer świat gry(rzadko)i zarejestrowałem się na forum by uzyskać klucze do trybu multi do gry GRAW 2.I tak upłynął rok i postanowilem pisać na forum,bo wcześniej nie byłem zainteresowany pisaniem na różnych forach i tak zacząłem pisać oraz bardzo polubiłem to forum.biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie złe wiatry mnie tu przywiały pytacie, otóż sam dokładnie nie wiem.

Było to 31 grudnia 2014 czyli sylwester. Prawdo podobnie nigdzie wtedy nie wychodziłem i siedziałem sobie na necie i wtedy jakiś zły duch mnie opętał i tak się tu znalazłem i oto ja. Tadam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...