Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Miłe złego początki

Polecane posty

Hm, dobre pytanie. Jak to było... Chyba zaczęło się, odkąd zacząłem kupować CDA bardziej regularnie. Zrobiłem konto na forum i... Nic. Ani mnie widu, ani mnie słychu. Przez dwa lata. W końcu stwierdziłem, że miło byłoby pogadać z ludźmi na jakimś forum, nie ma co robić w domu, ani nic, a jakież forum byłoby mi bliższe, niźli Forum Actionum? No i teraz siedzę, zwłaszcza na Z&Z i enjoyuję całą, dobrą ekipę :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam pojęcia, jakie szaleństwo skłoniło mnie do zajrzenia na to forum, choć wydaje mi się, że mogła to być reklama w CDA.

W odniesieniu do moich początków temat powinien się raczej nazywać "złe miłego początki", bo zacząłem od paru postów, z których większość stanowiły polemiki ze Smuggiem lub wpisy, do których z nieznanych mi do dziś przyczyn (:wink:) lubili dopisywać się moderatorzy. Ale szybko przestali....

Potem było już tylko lepiej. Przystępność, tematyka i "kulturalne" wybijanie się tego forum na tle innych, na jakie można natknąć się w sieci spowodowały, że zostałem.

Dziś, po 18 miesiącach kilka osób na forum już mnie kojarzy,mam cztery cyfry na liczniku postów, bez ani jednego upomnienia za statsowanie i średnią prawie dwóch postów dziennie, a wszystko to zrobione z przyjemnością i praktycznie bez zaglądania do ZiZ :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa była wyjątkowo prosta. Kupuję CDA od początku, więc kiedy pojawiło się forum dołączyłem do ekipy forumowiczów. Zaznaczam iż nie było to nowo powstałe forum, ale parę lat później. Po prostu gdzieś mi ono uciekało ukratkiem, zanim na monitorze komputera zobaczyłem link do forum wypisany sporą czcionką. Rzadko pisuję z braku czasu i to na tyle ode mnie. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak trafiłem na tą stronę, hmm to było dość dawno, aczkolwiek jest napisane że dołączyłem tu zaledwie rok temu, było to sporo wcześniej aczkolwiek wtedy forum dopiero rozkwitało i sądziłem że na razie nie warto zakładać konta, wchodziłem bardzo sporadycznie, a później, później całkiem zapominałem o tej stronie :P, tak przyznaje się bez bicia przestałem w ogóle wchodzić , poświęciłem swoje wypociny na inne fora a o naszym pięknym Forum Actuinum zapominałem. No i czasy współczesne, założyłem konto zacząłem pisać od czasu do czasu i jak na razie zostaje, warna na razie nie dostałem, a za młodu na innych stronach to się zdarzało z powodu mojej zapalczywości, potrafiłem walczyć do ostatniej kropli krwi nawet z moderatorami xD. Lecz dojrzałem (jupi, hura...) i zaprzestałem tego nikczemnego procederu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, moja przygoda z forum zaczęła się już jakiś czas temu, jakoś w wieku 12/13 lat bodajże założyłem pierwsze konto. No i będąc głupim dzieciakem, pospamowałem, powypisywałem trochę głupich rzeczy, dobitnie uświadomiłem innym że 'jezdem gupim dziedzkiem' i pozakładałem parę kont, zupełnie bez sensu. I tak jakoś się zdażyło, że życie toczyło się dalej a mi się znudziło bycie totalnym debilem... I tak wróciłem na forum, w dobrym stanie psychicznym i poprawnym społecznie. :D Teraz wchodzę, żeby poczytać, co ludziska piszą, dowiedzieć się czegoś nowego, podzielić swoją opinią, tudzież wspomóc radą. I niech tak zostanie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze forum największego magazynu o grach w Polsce. Czego chcieć więcej?

Na początku tylko komentowałem newsy, lecz później właśnie wbiłem na forum i piszę tutaj do dziś :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm jak to było... Mój pierwszy post został usunięty to pamiętam ^^ Ale później strasznie mi się nudziło i wbiłem sobie na forum i patrzę hmmm co to zagadki o_O Sesja RPG !?!?!? No i tak zostałem ^^ Wcześniej byłem na innych forach ale tam nudą wieje a tu można pożartować troszku pozgadywać pobawić się w sesje co jest chyba największym plusem. :) Aaaahh gdybym to odkrył wcześniej teraz zapewne ktoś by mnie znał ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo to pierwsze forum na ktore zawitalem, wtedy jeszcze pod domena cdaction.com.pl/agora. Pamietam, ze mialem tam konto, ale i maila i loginu i hasla zreszta tez juz dawno nie pamietam. Dlaczego zostalem? Na poczatku przegladalem jedynie temat o Guilty Gear, jako, ze zajawke na owa gre mialem nieziemska. Potem tez chyba bralem udzial w jakiejs sesji, albo porostu ja sledzilem, i to mnie przy forum zatrzymalo. Mialem potem rok, czy 2 przerwy w forum, ze wzgledu na to, ze zaczalem sie udzielac aktywnie na innym. Potem, z ciekawosci chcialem wejsc na forum, ale nie dzialalo. Szybki checkout strony glownej i wejscie na prawidlowy adres i zalozenie konta. no i tak siedze tutaj, o grach nie czytam prawie wcale, czasem spytam tylko, czy mi pojdzie jakas nowa gra, glownie siedze w anime, muzyce, czasem w zagadkach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak było ze mną? Przyznam szczerze że przez kilka lat kupowałem cda i wiedziałem o forum, ale głowy sobie nim nie zawracałem i spokojnie sobie żyłem. Dopiero niedawno zacząłem je przeglądać i po pewnym czasie się zarejstrowałem bo FA okazało się być nietypowym i przyjemnym miejscem. Napisałem kilka pierwszych postów i zostałem zaraportowany(za duża sygna :smile: ). Jednak imć Turambar okazał mi łaskę jako nowicjuszowi :smile: i dalej tu jestem i... Będę dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zarejestrowania się na forum przekonały mnie obecne kiedyś w piśmie, wszechobecne reklamy strony internetowej. Gdy tu trafiłem na początku ucieszyłem się że mój nick nie jest zajęty, potem trudno mi się było oswoić, ale z czasem FA stało się ulubionym i jedynym forum które odwiedzam. Nigdzie nie ma tak kulturalnych ludzi, nigdzie nie znajdę tak dobrych porad i ekspertów w różnych dziedzinach, w dodatku czuję że jestem częścią ''największego polskiego growego forum''. Dzięki tematom w targowisku dokonałem wielu transakcji, poznałem kilka ciekawych osób, ludzi o podobnych zainteresowaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją przygodę z forum rozpocząłem już baaaardzo dawno temu. Tak dawno, że jak po trzech latach postanowiłem znowu zaglądnąć na "stare śmiecie" i zobaczyłem pisane niegdyś przeze mnie posty to po prostu krew mnie zaczęła zalewać. Postanowiłem jak najszybciej to coś odrzucić w niepamięć i utworzyłem nowe konto. Utworzyłem je z tęsknoty, milutko zawsze sobie tak popisać na forum, ostatnim czasem ciągało mnie do właśnie takowej komputerowej rozrywki a nie tylko gry i gry i gry iiiii uwaga: gry. ;) (A jak tutaj pierwszy raz trafiłem to pojęcia nie mam). :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się, aby wziąć udział w jakimś konkursie, nawet nie pamiętam już jakim. Napisałem jednego posta i zapomniałem o FA. Przy rejestracji zaznaczyłem jednak, że chcę otrzymywać newsletter. No i w którymś z takich mejli, oprócz informacji o grach, było napisane coś o Zagadkach i Zabawach. Znalazłem książkowe, w których od razu zacząłem pisać, później obrazkowe i słowne, a po kilku tygodniach(!) przejrzałem resztę tematów i działów. No i spodobało mi się tu, szczególnie dział o książkach, gdzie szybko zacząłem się udzielać.

Co do regulaminu, nigdy go nie przeczytałem, nawet teraz. Dostosowałem się do zachowania innych forumowiczów i jakoś udało mi się przejść okres próbny bez ostrzeżenia, czy choćby upomnienia. Jedyne zasady, jakie przeczytałem, to te o Forum Mafiosum i kilku zagadkach :D

Nieładnie! :nonono: - NZK

Teraz już przeczytałem :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łoo jaki fajny temat. :)

Na forum trafiłem w czerwcu 08, kiedy po ponad rocznym odcięciu od świata założono mi w nowym miejscu zamieszkania internet i rejestrowałem się gdzie się tylko dało. Jako że był to okrest namiętnego kolekcjonowania CDA, FA także się od tego nie uchowało. Wchodziłem regularnie dość długo, teraz już nie pamiętam, pewnie z rok będzie. Spamowałem gdzie się tylko dało, bezczelnie nabijałem posty, pisałem krótkie jednolinijkowce i raz cudem uniknąłem osta czy nawet urlopu (wies.niak sam się sobie dziwił :huh:) Potem nastała długa przerwa związana po części z tym że po prostu inne strony zajęły miejsce FA, a po części tym że spamić już nie chciałem, a do wiele ciekawego nie miałem do powiedzenia.

Tego lata wróciłem, troche starszy, niekoniecznie mądrzejszy, z większym, troche, zasobem słownictwa. Przeczytałem cały regulamin (:D), troche ogarnąc musiałem, bo forum strasznie się rozrosło. I już tak chyba nie spamię ;] Zobaczymy ile wytrzymam tym razem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łaaa, ale fajniuchny temat :3

Swego czasu (datę mojej rejestracji każdy widzi - 2 dni przed moimi urodzinami, jakby co ślijcie prezenty) miałem pewien problem z jakimś tam questem w Falloucie 3 i szukałem rozwiązania po googlach. Trafiłem na to forum i osobę z tym samym problemem co i ja, przy okazji przeczytałem kilka innych postów z pytaniami i problemami (to było jeszcze za czasów starej formy PD), na które znałem odpowiedzi i rozwiązania. Aby wpasować się w temat zarejestrowałem się pod ksywką Dogmeat i odpowiedziałem na te kilka postów. Następnie zacząłem przeglądać forum, dopisywać się to tu, to tam, wkurzać moderację i czynić inne moje standardowe działania. I tak jakoś zacząłem zaglądać tu każdego kolejnego dnia.... No i tak zostało. Z czasem tylko poprosiłem Ghosta o zmianę nicku na moją standardową ksywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ho, ho ho, w tym temacie się chyba jeszcze nie udzielałem. :)

Jak pewnie większość userów na forum trafiłem dzięki (przez?) problemowi. Tutaj akurat miałem problem z Fable: Zapomniane Opowieści. Szybko uzyskałem rozwiązanie problemu (od samego admina, Ghosta! :) Czułem się zaszczycony :)). Zadowolony postanowiłem pooglądać, co też na forum tak fajnego czasopisma jest. Początkowe wizyty były krótkie i rzadkie, lecz wprost proporcjonalne do czasu, który minął od uzyskania odpowiedzi.

No i wpadłem w uzależnienie. :) Pierwsza karta, jaką otwieram w Chrome to właśnie FA. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku odwiedzałem tylko strone główną, potem zaglądałem do przecieków na forum. W czerwcu szukałem komputera na allegro, i tak o to założyłem konto. Złożyli mi komputer który przychodzi jutro. No i się "uzależniłem" się od FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm jak to się zaczęło ?

Dawno dawno temu... jakoś w Grudniu 2008 w CDA nr 12/08 coś zainspirowało mnie do przyłączenia się do forum. Wiec kiedy sobie o tym przypomniałem (05.01.09) to dołączyłem i... na tym się skończyło. Dopiero w Lipcu (tego roku) postanowiłem wejść na forum i tak jakoś zostało. Nawt nie wiecie jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem"Ostanie logowanie xx luty 2009" :smile: . Mam nadzieje że trochę tu posiedzę, a moja interpunkcja i ortografia nie zagwarantuje mi Banicji :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafiłem tu bo dzięki temu, że miałem jechać na wakacje, a nie miałem czego czytać. Wziąłem pierwsze pismo z brzegu, którym okazało się cda 6/9. Wkrótce zacząłem czytać niusy na stronce, potem forum i rejestracja, a zostałem bo fajnie jest i można dużo się nauczyć(hiob,hiob)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...