Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Miłe złego początki

Polecane posty

A ja jak trafiłem na forum? Szkoda sensu gadać, bo ta opowieść nie jest tak epicka, jak Mass Efect. Przechodziłem obok, poszedłem dalej, ale cofnąłem się... a na poważnie. Założyłem konto, by komentować newsy, robić wpisy na forum i na blogu, który porę miesięcy później zacząłem prowadzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja to też jakoś tam spontanicznie się zarejestrowałem i już tak zostałem i się tak loguję raz na jakiś czas i tak jakoś jest dużo tematów i tak generalnie nie wiem czy za dużo czasu tu nie tracę zamiast się uczyć i tak...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem artykuł "Jak sie robi gry komputerowe" cz. 2 i miałem pare pytań. Znalazłem na końcu strony link (na górze było napisane, ze jeśli mam jekieś pytania to moge tu napisac do autora), wszedłem i zostałem :D (prawie jak w reklamie McDonalda). Na samym początku (jak juz zadałem pytania) nie miałem zamiaru udzielac sie na forum, ale potem tak z ciekawości rzuciłem okiem jak są tam tematy. Najbardziej podobała mi się dyskusja o grach. Zacząłem tam pisać, potem wchodziłem w nowe tematy i teraz wchodzę codziennie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolerzanka? ktury? bo kolerzanka ma tu konto bo chłopak.... (powinno być huopak)

Masakra. Bez urazy ale: dziecko mam dla Ciebie radę ;] Jak ci się jakieś słowo w pisaniu posta podkreśla na czerwono to szybko biegnij do mamy po słowniczek i szukaj danego słowa po czym je przepisz (ale bez definicji) ;] Pozdrawiam.

Jak zaczeło się u mnie? Normalnie. Jarałem się grami i pomyślałem, że się tu zarejestruje. Miałem konto ale zapomniałem hasła do maila i forum przez co odechciało mi się. Po 3 miesiącach założyłem sobie ten profil i udzielam się TYLKO w temacie "Rap" ponieważ uważam, że to najlepszy taki topic na necie ;] Pozdro!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponieważ kontynuuję moją wędrówkę po FA, starając się w każdym dziale który choć minimalnie może mnie interesować, zostawiać swoje mroczne ślady posty, napiszę i tu.

CDA kupowałem od paru ładnych lat, a konta nie miałem, starczało pismo. Lecz któregoś razu, dawno dawno temu, zajrzałem i w ten zakątek sieci by korzystać z uroków strony CDA. Potem przyszła chęć by uczestniczyć w przeciekach do pełniaków, no i założyłem konto. I nastała cisza. Gdy jednak na poważnie zacząłem pisać, rozwinęła się chęć rywalizacji, przeniosła na Z&Z i inne działy, i tak zaczęło się statsiarstwo ... pisanie ciekawych postów i trwa po dziś dzień, póki co :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem na forum przypadkiem po wejsciu na strone glowna CDA :) chcialem wtedy sprawdzic jakie pelniaki znajda sie w nr. :) Zostalem tutaj, poniewaz dysusje sa prowadzone na wysokim poziomie i mozna pogadac na naprawde powazne tematy z powaznymi ludzmi. Nie lubie rozmow, przeladowanych emotkami, ktore czesto u niektorych zastepuja slowa. Az sie we mnie gotuje gdy widze cos takiego ("xD,xP czy <3") irytuje mnie to po prostu (nawet do konca nie wiem co znacza te emotki i nieinteresuje mnie to kompletnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to trochę inna historia niż wszyscy.

Gazetę regularnie zacząłem kupować chyba cztery lata temu, wtedy w grudniu 2006 roku na płytce był Gothic, którego poszukiwałem. :P No i poczytałem trochę gazetę, najbardziej wtedy rozśmieszyły mnie żale do Smugglera. :D Od tamtego czasu, gdy mam pieniądze, idę kupić gazetę, jak nie to mówi się trudno. :) Ale do rzeczy. Na forum pojawiłem się w Lipcu tamtego roku, ale tylko login zrobiłem, i nie udzielałem się ogóle, dopiero w grudniu tamtego roku, zacząłem wam na forum spamować. ;) I chyba odnoszę wrażenie, że już kilka osób na forum chciało by mnie zobaczyć na stryczku ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż czasopismo regularnie kupuję od 10 lat, to na forum jestem stosunkowo krótko.To, że jestem na forum to efekt nudnego tygodniowego szkolenia komputerowego, na którym miałem okazję być."Łaziłem" po internecie, i w 3 dniu szkolenia "wdepnąłem" tu i tak pozostałem do dziś.Nie co dzień co prawda, ale jak tylko znajdę czas i chęć.Po za tym ilu tu fajnych ludzi, nie koniecznie się ze wszystkimi zgadzam, ale wymiana zdań bywa naprawdę ciekawa.Forum traktuję jak CD-Action II tylko że bardziej, i płacić puki co nie trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast kupowałem CD-Action, ale o forum nie myślałem, ale okazało się, że mój kumpel też zaczął kupować czasopismo i zarejestrował się na forum. Trochę mi opowiadał jak tu jest, aż wreszcie postanowiłem że założę konto. Pobyłem tu może z dwa miesiące, po czym zapomniałem o tej stronie. :P Po paru miesiącach, jednak wróciłem i jakoś tak zostałem do tej pory. Chyba dlatego, że odkryłem jaka ta strona jest przyjemna, a ludzie tu będący - przyjaźni. :) Forum przypomina mi takie CD-Action multiplayer. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ponad rok odkąd jestem userem :) Miałem problem z kompem i szukając pomocy zarejestrowałem sie. Dzięki pomocy forumowiczów problem został rozwiązany a ja zostałem. Od niedawna staram się troche bardziej na forum udzielać, ale wychodzi to różnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnego piękniego dnia założyłem firmę i nagle okazało się, że stać mnie wydać 10k na komputer :) Zaprojektowałem zobie zestaw, ale coś mnie podkusiło i zarejestrowałem się na FA i po delikatnej dysklusji z Michim i Gierkiem przemodelowałem troche zestaw. A że mi się tu spodobało, to zostałem.

Jedynie moderatorzy jacyś przewrażliwieni.. symptom małego księcia? :D nie wiem, czuje się prześladowany, giną mi posty, jakieś warny, urlopy .. :)

Mamy XXI wiek...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś było takie coś jak za zgodą rodziców, że poniżej 13 lat nie można korzystać z forum. Trzeba było jakiś formularz czy coś wypełnić. Byłbym już tutaj może z 4 lata, ale to mnie właśnie odbijało od tego forum. Gdy mogłem się zarejestrować normalnie (niecały rok temu) to skorzystałem z okazji, napisałem pierwsze posty i już tak zostałem i mam nadzieję, że zostanę.:) Nie ma lepszego dla mnie forum. Te jest jednym z najlepszych (według mnie). :smile: Rok temu właśnie 13 lat mi wskoczyło.:D Może ominąłem normalnie to "zabezpieczenie"? :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w zasadzie niedawno przed zakupieniem DMC na święta. Ciekawy byłem pełniaków bo zaczęło mi brakować dobrych gierek. Zacząłem też przeglądać forum aby czegoś się dowiedzieć o grze którą zamierzałem kupić. Spodobała mi się atmosfera i ludzie (domyślam się, że gracze) :) I tak zostałem, z małymi przerwami, bo nie jestem kimś kto siedzi pól dnia przed monitorem (bez urazy :confused: )

@shogunx0 - rozumiem że chcesz wspierać ilość zarejestrowanych graczy na cdaction.pl, ale naprawdę nie musisz tracić na nas czasu, poza tym jestem pewien, że tylko zaśmiecasz listę użytkowników. Więc możesz sobie darować :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się zaczęło? Szczerze... nie mam pojęcia:) Wiem tyle, że zacząłem od tematów CD-Actionowych, jeszcze na starym forum, gdzie panowały troszeczkę inne niż teraz zasady. :) Najpierw w temacie przeciekowym wymienialiśmy się ze Smugglerem żałosnymi dowcipami o Wąchocku, później pożarłem się z kimś o nicku Neo333 (tak mi się wydaje przynajmniej:)). Prawdopodobnie teraz, po dwóch czy trzech podobnych postach, wyleciałbym stad na zbity pysk...

Później odkryłem "Offtopic" (czyli wszystko to, czym teraz jest dział "Forumowicze") i... jakoś zostałem. To już prawie 7 lat... Rzadko obecnie piszę, forum stało się dla mnie zbyt wielkie i pełne nieznanych mi osób. Tym niemniej to dzięki FA poznałem kilkanaście świetnych osób, z których cześć (spora część:)) już się nie udziela, a my dalej utrzymujemy kontakty. Posłuchajcie przypowieści starego dziadka i udzielajcie się na FA, bo jest tu naprawdę mnóstwo świetnych ludzi ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...