Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Miłe złego początki

Polecane posty

BTW co myślicie żeby (jak ktoś pamięta) swoje byłe avaty wklejać do tematu? Mogłoby być ciekawie: historia moich avatarów;)

Ja mniej więcej pamiętam, tylko tego pierwszego, który wrzuciłem zaraz po rejestracji, niezbyt - ale biorąc pod uwagę datę, to pewnie było coś z Matrixa ;) Potem był Roland z amerykańskiej okładki ostatniego tomu Mrocznej Wieży - TUTAJ pełny obrazek. A potem, pewnie w okolicach 2007, gdy odnalazłem się duchowo (?) i byłem krótko po przeczytaniu RE-TAKE wrzuciłem Asukę z NGE i ta już została, choć obrazki z nią bywają inne.

BTW. Mariusz - pamiętasz może jeszcze człowieczka, który chciał byc strasznie fajny i chwalił się, że "manga" z małej pisze? :D

Nie, kompletnie nie pamiętam takiej sytuacji. Może masz na myśli Mimizu? Konto Mimiza chyba ocalało po masowym kasowaniu, może tu zawita i coś opowie (kiedyś mi opowiadania do kącika przysyłał ;) ). W ogóle to dobry temat, może ludzie, którzy nas od dawna nie odwiedzają, wrócą choć na chwilę i powiedzą, co u nich, np. Vo... no dobra, już nic nie mówię :)

gdy się rejestrowałem byłem w liceum, a teraz mam już tytuł naukowy

A pamiętasz sesję na forum #czmiela, tę z Opcymi? ;) (chyba że P_aulów mylę, poza tym zdaje mi się, że pytałem już o to kiedyś) A człowiek, który potrafił poprowadzić sesję z takimi ludźmi, poprowadzi ją też wyrzucony na wyspie z kanibalami albo gdy rozbije się na planecie zamieszkaną przez obcą (opcą) cywilizację :)

A coby temat rozruszać. Kto na was wywarł największe/najlepsze/najgorsze wrażenie gdy przyleźliście na forum?

Najgorsze? Nie pamiętam, szczerze mówię. Może tacy kolesie jak Jeż Jerzy (jakość jego postów i pyskowanie do CormaCa) czy dziad5 (całokształt), ale ich już dawno nie ma. Największe? Przede wszystkim ci, którzy mieli parę tysięcy postów w tym momencie, z Cardinalem czy Feanorem na czele (jeszcze Radyan, Qbuś, Volt, Feło i parę innych osób). Dla człowieka wyposażonego w modem było to coś niepojętego ;) Również pierwszą dłuższą dyskusję tutaj przeprowadziłem z Cardinalem właśnie (temat o Beyond Good & Evil), więc to właśnie on by był.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MSaint - samego #czmiela jak i sesje na nim pamiętam doskonale, podobnie jak i inne dziwne pomysły rodzące się w głowach tamtych ludzi (jak wpisać w google odpowiednie frazy można jeszcze znaleźć logi, polecam). Co do P_aulów to wg. wujka googla jest unikatem na skalę Polski (świata niestety nie :/ ).

Widzisz, jak małe natężenie głupich podłóg mamy w Polsce? A ludziom żyje się dostatniej! - NZK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na forum zarejestrowałem się rok i miesiąc temu. Lecz to nie był mój pierwszy wpad na stronę CDA. Pierwszy raz wszedłem jeszcze za czasów starego "systemu" strony, takie białe nieładne. Właśnie dlatego stamtąd szybko uciekłem. Pomyślałem że jak strona tak wygląda nie może być dobra XD Po jakimś czasie kiedy mocno się w domu nudziłem a na forum które odwiedzałem nic się nie działo(tam byłem znany jako J@mes, bo James było zajęte :( ). Więc postanowiłem zobaczyć co tu się dzieje. Po pierwszym poście zostałem (niesłusznie!) opieprzony przez Smuga o nieznajomość FAQ.

Było to mianowicie pytanie jaki trzeba wpisać tytuł e-maila, czego nie ma w FAQ :P. Potem popatrzyłem co jest ciekawego na forum i się trochę rozkręciłem w dziale sprzętu i w komórkach. Później bywałem na całym forum, tyle że nie zawsze się udzielałem. Później napisałem recke iPhone, która została dość ciepło przyjęta, w ocenie forumowiczów wyszło by jakieś 7/10 więc dobrze. Później dostałem dwutygodniowego warna od Wieśka za opublikowanie drugiej recki która została przyjęta ciepło gdzie indziej XD. I tak sobie spamowałem w spokoju aż nastały czasy zmian i mocno natrętnej reklamy forum w CD-A. I w tym momencie bardzo do mnie pasuje nazwa tematu. Od tego momentu dla mnie forum straciło swój urok. Czar prysł... Dla mnie dobrze jest jak na forum jest dużo osób, ale jak przekracza pewna ilość osób tworzy się śmietnik. Zmiany są i dobrze. Tyle że przez te zmiany to forum stało się zwykłym forum i straciło "to coś". Przynajmniej dla mnie. Ale nadal tu jestem, ponieważ chyba wyrobiłem o sobie dobrą opinie u modów, lub stwarzają takie pozory, a pozory zazwyczaj mylą XD. I chyba jeszcze trochę tutaj pobędę aż to forum nie stanie się kolejnym śmietnikiem zalegającym w necie czego nie życzę. Do tego wydaje mi się że jestem dość znaną osobą na FA sądząc po reakcji na IRCu i JamLegend ;). Fajnie się tu pisze :)

Co do pytania Tura. Porażające wrażenie zrobił na mnie Wies.niak swoim modowaniem. Szybciej niż boty ;P I zaszedł wysoko. :) Kończę moje wywody :)

EDIT:b3rt najbardziej z Twoich awków podobał mi się ten pierwszy z linku. Jeden z lepszych awków które widziałem :)

A ja od początku wejscia na forum miałem jednego awka. Miałem tylko zmienne podpisy, na początku miałem tekst "Nie da się czegoś tak zepsuć, aby nie dało się naprawić", co Smug skomentował żeby zrobił jajko z jajecznicy XD Kolejnym podpisem był obrazek z tekstem "Uważaj, James na Ciebie patrzy" i wycinka oczu Wiedźmina z teledysku Vadera. Aktualnie mam ten obrazek i ten tekst reklamujący reckę iP i cytat z "Vinci", i krótkiego linka od bloga. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na was wywarł największe/najlepsze/najgorsze wrażenie gdy przyleźliście na forum?

Z pierwszego etapu mojej bytności tutaj w pamięć mi się wbili Martius, Bethezer, Holy (surprajs), MSaint (żebym ja jeszcze wiedział, czemu ;D) i Pzkw. Myślę więc że wszyscy się kwalifikują ;)

niestety nie dostarczył mi takiej rozrywki jakiej inni uczniowie dostarczali swoim masterom ;)

A co, chciałbyś skończyć jak Obi-Łan? ;d

BTW co myślicie żeby (jak ktoś pamięta) swoje byłe avaty wklejać do tematu? Mogłoby być ciekawie: historia moich avatarów;)

Hmm... Ograniczając się do awatarów, in random order:

http://i168.photobucket.com/albums/u189/kh...nkin/myface.jpg (art yonaza z deviantArt)

http://i168.photobucket.com/albums/u189/kh...canImage001.png (zabawa długopisem)

http://i168.photobucket.com/albums/u189/kh...kin/DSC0002.png (Kapitan Pazur!)

http://i168.photobucket.com/albums/u189/kh...random/meow.png (>:3)

http://i168.photobucket.com/albums/u189/kh...29406565269.jpg (KitKatSquad)

http://www.rpg.bajtnet.pl/re/rankin.jpg (pilot 104)

http://209.85.48.22/9059/158/0/a144330/avatar-144330.png (kocia "khymera")

http://hol.abime.net/pic_preview/screensho...655_screen3.jpg (Walker)

I to pewnie nie wszystkie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto na was wywarł największe/najlepsze/najgorsze wrażenie gdy przyleźliście na forum?

Na pewno wies.niak. Przede wszystkim za szybkość z jaką odpowiadał na problemy. W ogóle to Wiesiu od początku mojego "forumowania" (jeszcze na poprzednim koncie) jawił mi się jako ideał moderatora :happy:. Do tego doliczyłbym jeszcze mateusza(stefana) oraz Nargogh'a za wspólne granie w Diablo 2 (do dzisiaj mam przedmioty które od nich dostałem :wink:) i Rankina za Amigę i wszystko co z nią związane. No i ten mecz w UT'99, którego mimo poważnych przygotowań do dzisiaj nie udało nam się rozegrać :wink:. I na koniec MSaint, j3drz3j i ich posty w starej wersji M&A, które czytało się po kilkanaście minut. No i jeszcze wiele innych osób których teraz zapomniałem.

Ale nadal tu jestem, ponieważ chyba wyrobiłem o sobie dobrą opinie u modów

Tak? Pewien jesteś? Których? :jezyk2::laugh:

BTW co myślicie żeby (jak ktoś pamięta) swoje byłe avaty wklejać do tematu? Mogłoby być ciekawie: historia moich avatarów;)

Na starym koncie, kilka lat temu miałem cały czas jeden avatar, mianowicie Clouda z Final Fantasy VII. Nie pamiętam która to była grafika, ale na bank to był on :smile:. A nowe konto? Na początku miałem (kolejno) Orochimaru z Naruto, Kurosakiego z Bleacha, a na koniec Paina, znowu z Naruto. Nie pokaże tych avków, bo gdzieś mi je wcięło, i nie mogę znaleźć. A to co było potem to już w formie galeryjki:

http://img15.imageshack.us/gal.php?g=leonsb.jpg

Również chronologicznie. Gdzieś pomiędzy pierwszym a drugim był jeszcze Yukimura z Sengoku Basara (w wersji chibi n_n), ale też go gdzieś wcięło. Ale z tego co pamiętam to miałem go góra tydzień, więc pewnie i tak nikt nie zwrócił uwagi :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hje hje. Teraz padnie mit. Bardzo rozpowszechniony mit. Bo, wystawcie sobie moim pierwszym avatarem na forum był Kuririn w turbanie :D

Potem był Kleofas. Bardzo długo, zresztą sami wiecie. Potem przez chwilę był Geordi LaForge, potem Anthony "Szeryf z Pottingham" Hamilton. No i nastał czas Thinga, którego wstawiłem po namowach Oli, coby się upodobnić do F4 (w trzech osobach). W międzyczasie były próby wstawienia innych avatarów, ale owe obrazki nie przetrwały dłużej, niż 3 dni i wracałem do mojego wielobłąda.

Czar prysł... Dla mnie dobrze jest jak na forum jest dużo osób, ale jak przekracza pewna ilość osób tworzy się śmietnik. Zmiany są i dobrze. Tyle że przez te zmiany to forum stało się zwykłym forum i straciło "to coś".

LOL. Coś ci powiem. Kiedyś to forum miało to coś. Gdy był skrypt PHPB. Teraz to nie to samo, nie ma tego dreszczyka emocji "wywali mnie w kosmos, czy nie?", poza tym wówczas postowali tylko najwytrwalsi ;P Jeszcze starsi userzy pokroju Qbiona, czy Cardinala mogą powiedzieć, że najlepsze czasy to były, gdy forum stawiało pierwsze kroki. Eh. Wszystko musi iść do przodu. Stara struktura forum była w wielu miejscach przestarzała i archaiczna i musiała zastać zmieniona.

A co, chciałbyś skończyć jak Obi-Łan? ;d

Nie oglądałem GW i nie wiem jak skończył Obi łan. Wiem, że jestem nic niewartym ignorantem i zdrajcą, ale nic nie poradzę.

A jeszcze co do osób, które zrobiły wrażenie. Przemyślałem to i napiszę, bo w sumie nie mam nic do stracenia. Bałem się jak diabli Cardiego, Chima i Colidora. Nie wiem, dlaczego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Avatary, avatary... Wiele Was było, spamiętać nie sposób, lecz hołd oddać można. Większość preparowałem sam, więc ciężko je teraz odnaleźć, ale nieco się postaram. Samych początków nie pamiętam, więc nie wiem, który był chronologicznie pierwszy, ale na pewno były wtedy dwa: Bóg z Monty Pythona (nie ma jak to pieścić swe ego) oraz logo/pint Guinessa. Potem nadszedł czas ŚMIERCI, która przejawiała się w przeróżnych postaciach i została do dziś. Zresztą pierwszy avatar ze Śmiercią był ze mną długi czas i nawet dostałem za niego Smugglerka w pierwszej, historycznej edycji tych nagród. Był Althalas z TEJ okładki, były wycinek z TEJ okładki, była nawet Dolores O'Riordan, były chyba wycinki z tapet DeadDreamera, był ktoś z Freefall, było jakieś drzewko nawet... Wychodzi na to, że coś nie tak mam z psychiką, że tak często zmieniam swój graficzny obraz :dry:

A co do sentymentów i 'kiedyś to było lepiej'. Pewnie, że miło wspomina się czasy, gdy już lekko otrzaskało się z forum i miało się do czas czasu, żeby trzaskać regularnie po kilkanaście postów dziennie i to wcale nie krótkich. Śmiesznie też wspomina się czasy, gdy na FoSie przybywało po kilka(naście) stron dziennie. Zresztą u mnie początki na forum było nieco rwane, bo stałe łącze miałem założone pod koniec liceum, w wakacje pracowałem i wyjeżdżałem sporo, a na pierwszym roku studiów nie miałem Internetu w mieszkaniu. Z czasem przyszedł też przesyt - było kilka przerw, krótszych i długich, ale chyba nieco już się ustabilizowałem. A co do obecnego forum - nadal jest dużo użytkowników, z którymi warto dyskutować. Podobają mi się zmiany w Książkach... Także nigdzie się nie wybieram.

Początkowe wrażenia... Sam nie wiem. Na pewno pamiętam negatywne wrażenia związane z Eldem. Zresztą wrażenia te potem potwierdził swoją akcją związaną z pierwszym Królestwem Medalu. Zachował się po prostu jak dzieciak, ale nevermind. A tak przy okazji - jakie pamiętacie 'akcje' na forum. Któż jeszcze pamięta Księdza666? Oj, poszukajcie sobie w archiwum tekstów tego osobnika - zwłaszcza w UdM. A wielki wywrotowiec Vortumnus, czy jak mu tam było. Wojny Volta, zwłaszcza związane z Nekko :happy: Szkoda, że SolariS teraz prawie tu nie wpada...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niecały miech po podłączeniu netu miałem ugadany ze Smugglerem debiut na cover CD nowego kącika o nazwie Oldsql Corner. Wtedy to też postanowiłem się zarejestrować na forum, coby skuteczniejszym w promocji być a i umozliwić sobie skrobanie odpowiedzi na peany pochwalne. 13 lipca 2004 użyłem zangielszczonej wersji jednej z mych życiowych ksywek do wejścia na FA. Od razu napisałem do każdego (!) moderatora wypisanego przy BiO o poparcie przy mej kandydaturze na jednego z "zielonych" - jedynym moim argumentem był wspomniany kącik :laugh: Ba, dostałem nawet poparcie od Volta xD Niezniechęcony fiaskiem spokojnie sobie postowałem, nie rzucając się specjalnie w oczy.

Pierwszym avatarem był fan z klipu Slipknota, białowłosy ze szkłami kontaktowymi (akurat nie mam galerii pod ręką by go zaprezentować). Choć lubię z avikami kombinować jakoś specjalnie żaden inny nie zapadł mi w pamięci, aczkolwiek z czasem zaczęłem zabawiać się gifami a ostatnio żaden z moich avików nie może być statyczny :laugh: Obecny mi się podoba, dosyć jasno podsumowuje mój dystans do wszystkiego i póki co ruszać go nie zamierzam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszę na tym forum już trochę ponad 6 lat :)

No patrz, a ja mam wciąż przez oczami prośbe Ghost'a by takiej jednaj 13to latce troche odpuścić :) A tu prosze nieuchronnie zmierza do pełnoletności.... całkiem dobry argument by na zjazd czas wygospodarować :laugh:

O wypraszam sobie, kiedy się tutaj rejestrowałam miałam już całe 14 lat! A nawet 14 i pół! <foch> Wiem, dałam się podpuścić xD Ale wagi nie podam xD - NZK

>>>Hehe może BMI?

Eh, gdzie te czasy gdy wchodziło się wieczorem na NS i okazywało się, że od ostatniej bytności przybyło półtorej strony postów?

Ja na początku miałem dostęp tylko w pracy, więc po weekendzie w FSie to było i 8 stron do nadrobienia... dzisiaj by mi się juz nie chciało. No i praca inna... znaczy mniej czasu w niej wolnego :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może masz na myśli Mimizu?
Oż o.0 Faktycznie to chyba był on. A ze dwa lata żyłem w tym błędnym przekonaniu ;)

Któż jeszcze pamięta Księdza666?
Jak przez mgłę... Niestety, nie przedarłem się przez te setkę stron pierwszych UdM (bo to chyba tam było?), możesz mi przypomniec, mniej więcej, o co z nim chodziło?

A z osób, które wywarły na mnie wrażenie (w szerokim tego słowa znaczeniu) na początku, pamiętam Chimaerę (bodajże nawet dostał wtedy Smugglerka za najlepszy debiut, czy coś), Mavericka undead (co to mnie miał później przez gg straszyc, ale szybko się znudził), arga (tylko nie wiem, czy to taki sam początek był), standardowo Colidora, RoZy-ego i SolariSa, Arniego (chyba najmłodszy wtedy moderator), Qbusia, Wikajusa i chyba WaFLa, co to jakimś mistrzem był? :) Dosyc szerokie grono, muszę rpzyznac, a i tak na pewno z 5-7 osób nie wymieniłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zarejestrowałem się w październiku ubiegłego roku, jednak na forum zacząłem się wypowiadać dopiero w marcu br.

Dlaczego?

Wtedy jeszcze mnie zbytnio nie pociągało pisanie postów. (?)- Sam nie wiem jak to możliwe..

Ale w którymś numerze CD-A zobaczyłem reklamę Forum Actionum i samej strony internetowej..

I tak wszedłem na forum i do tej pory nie mogę się od niego uwolnić hehe..

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się jakiś rok temu. W sumie konto miałem już wcześniej tylko z braku aktywności zostało usunięte. Bardziej przeglądam newsy, czytam niektóre tematy i jeśli wydaje mi się, że mogę jakoś pomoc lub dołożyć coś w miarę ciekawego od siebie, to wtedy skrobnę coś nie coś. Bardziej udzielam się na innym forum a na FA tak z doskoku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem 5 sierpnia roku 2008. Była wtedy reklama strony, albo forum, to postanowiłem wejść i się zarejestrować... I tak już zostało. Miałem sporo przerw od forum, ale teraz postaram się zaglądać tu codziennie, ewentualnie prawie codziennie (bo nie wiadomo jak to będzie z nową szkołą w liceum, hehe).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dołączyłem rok temu w październiku. Szczerze mówiąc to wcześniej nawet nie wiedziałem jaki jest dokładny adres forum mimo, że CDA czytam od kilku lat. Najpierw po prostu przeglądałem sobie stronę, potem wszedłem na forum i pomyślałem, że może coś sobie napiszę więc się zarejestrowałem. Zawsze też podobał mi się dział Sesja RPG, ale dopiero niedawno dołączyłem do jakiejś sesji, a druga do której się zgłosiłem póki co ma małe problemy ze startem (za mało graczy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właściwie na forum zarejestrowałem się już bardzo dawno bo w 2006 roku, ale jakoś nie miałem motywacji żeby w ogóle coś pisać. Reklamy nt. forum w CD-A spowodowały, że zarejestrowałem swój nowy, bardziej aktualny nick i zamierzam odwiedzać regularnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był piękny czerwiec 2004. Zarejestrowałem się i zacząłem nieźle statsować, przeszło mi po krótkim czasie :D. Udało mi się nawet zdominować z dwiema innymi osobami jeden temat - Motoryzacja i rowery. Piękne czasy. Stopniowo moja aktywność na forum malała i spadła do zera. Teraz to już nie kojarzę 80% użytkowników :D. Trochę jestem zaskoczony nowym (a może już nie nowym?) układem forum... Dawniej mi się bardziej podobało :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim zapłonem standardowo wpadam do tego tematu gdy jest już w sumie "po ptokach":D

Moje początki na Forum (czyli jakoś od grudnia 2006) były dość standardowe a odwiedzane działy niewiele się do tej pory zmieniły. Do pewnego czasu siedziałem głównie w Komentarzach, równie często zaglądając do Książek, Seriali, Filmów czy na Sesję RPG. No i oczywiście do M&A, tego tematu bym nie ominął. Był też jakiś krótki epizod w Filozofii, gdzie nawet zdarzyło mi się z tego co pamiętam podyskutować chwilkę z Nargiem, choć wątpię czy on to pamięta. Obecnie w Komentarze nawet nie zaglądam a "działalność" na FA ograniczam do jego niegrowej strony: głównie M&A i Sesji RPG, Książek (przeważnie czytam, rzadko piszę)... Kurde, naprawdę w niewielu tematach siedzę:D Ostatnio bardziej mnie zainteresowały Zagadki, które jednak powoli mi się nudzą (oprócz pewnych 2 rodzajów... w życiu nie zgadniecie jakich:P) choć to za ich sprawą mój licznik postów dziwnie podskoczył o 1/3... W Sesji podejrzewam, że też jestem średnio kojarzony, mimo że w dość sporej ilości Sesji się udzielam (macha do Gofra):P Nigdy jakoś nie brałem udziału w przeróżnych FoSach czy innych tego typu tematach.

A co do moich avków to były chyba tylko 3: Light Yagami z Death Note i jego "demoniczne spojrzenie" (który utrzymał się od początków mojej bytności aż do niedawnych chwil:P), po nim nastał już obecny avek, czyli Simon z Tengen Toppa Gurren Lagann. Przez bardzo krótki okres po Simonie był inny avek z TTGL, po tej chwili wahania nastał znów czas Simona i na tą chwilę żadnych zmian nie planuję.

Swoją drogą, prawie 1k postów na karku a ciekawe ilu użytkowników mnie kojarzy... Poza tymi, którym zdarza się odwiedzić nasz PGR i dział z M&A:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z zamiarem zarejestrowania się na FA nosiłem się od dłuższego czasu (czyli kilku lat). Zachęciło mnie samo CDA, głównie reklamami i przytaczanymi cytatami. "Cóż, jeśli uważam się za fana CDA, to wypadałoby się chociaż zarejestrować" - pomyślałem. Najbardziej miłym zaskoczeniem było dla mnie spotkanie z innymi miłośnikami magi i anime na tym forum. Póki co nie znalazłem sobie lepszego miejsca na dyskutowanie o tym hobby.

A tak poza tym napiszę coś to tu, to tam. Od niedawna zacząłem nawet blogować, co zawsze wydawało mi się głupie i pomimo, że setki innych portali proponowło to samo - nie skorzystałem.

Wcześniej jako avatara miałem Thorgala, jednak teraz obnoszę się z wizerunkiem Piaskowego Dziadka z okładki albumu mojego ulubionego zespołu (ma to poniekąd związek z tematyką mojego bloga).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie jakieś pół roku temu kumpel powiedział, że jest super forum, że niby CDA itp... Ja się tym za bardzo nie przejąłem i zapomniałem o całej sprawie. Ale dwa tygodnie temu ten sam kumpel powiedział, że sam się tu zarejestrował i żebym ja też to zrobił. No więc się zarejestrowałem i zostałem. I bardzo mi się podoba!!! :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Moje początki na FA były jeszcze za czasów tego 'starego' FA. Było to jakieś... 3, 2 lata temu? W każdym razie tak jak i dziś, tak i wtedy biała skórka forum mi totalnie przeszkadzała. XD

Jako wierny fan CD-Action postanowiłem dołączyć do społeczności. Zarejestrowałem się i czekałem, czekałem... Nie doszedł email aktywacyjny. Na próbę zarejestrowałem się jeszcze raz i wyszło tak, że zostałem użytkownikiem o nicku 'Kiełbasa Joe'. Nie pytajcie jak mogłem dostać tak nagły przypływ cząsteczek idiotyzmu, i tak stawiam moje włosy na klacie, że nikt tamtego nicku nie kojarzy. :P

Pamiętam, że fenomenalne wrażenie zrobił na mnie j3drz3j (był wtedy modem, prawda?). Był tak obeznany jeżeli chodzi o anime i pisał tak długie posty, że zyskał mój szacunek natychmiastowo (który zresztą utrzymał się do dziś).

Napisałem parę postów i chyba zjechał mnie wtedy RoZy. Wnerwiłem się i opuściłem forum, co z perspektywy czasu było dobrym wyjściem, bo dzieckiem wtedy byłem i jak dziecko się zachowywałem toteż pewnie by mnie zbanowano prędzej czy później.

Następnie wróciłem i tym razem zarejestrowałem się pod moim 'prawdziwym' nickiem. Rok temu, jeżeli wierzyć Żejmsowi. Znowu nie chciało mi się pisać postów, więc tutaj też nie mam wiele do dodania. :P

Ostro statso... wróć! Ostro pisać mądre i wyczerpujące posty (chociaż słowo 'ostro' to jednak za dużo, patrząc na zapał niektórych z forumowiczów...) na tematy wszelakie zacząłem niedawno. Podoba mi się tu, znam parę person toteż sądzę, że zostanę pewnie dłużej.

Cóż, na FA pewnie będę jeszcze dłużej nieznaną osobą, randomem etc, ale co mi tam. Ważne, że się miło dyskutuje. <3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać dołączyłem 09 sierpnia 2007 (już po moich urodzinach ), co prawda miałem internet od 2006 roku, ale czemu się nie zajestrowałem..no bo :D wtedy strona CD-A wyglądała jak dla mnie dziwna, taka szara, pustawa, same newsy, obecny numer i takie tam, a tak w 2007 zajrzałem i...złamka od razu lepiej, nieżle trzymające forum, pełno userów(Przy znam znalazłem dwóch znajomych z innych forów(Pozdrowienia dla Sea(Seasoft) i Rob3rta(Admin Bardzo dobrej strony o grach z Kunio Kunem), Niestety jak to z mną bywa (nie ważne gdzie ale zawsze robię chaos i nie ład, tutaj już mam 20% negatwa), nic na to nie poradzę, nie piszę za dobrze, ale trudno, ile tutaj będe siedzieć :) hmm sam nie wiem, może do BANa :), albo odstąpię za klika lat konto mojemu Synowi(którego jeszcze nie mam) albo komuś NAPRAWDĘ bliskiemu, albo po prostu poproszę o usunięcie bo czasu zajrzeć nie będe miał kiedy, a gry przestaną mnie bawić.

PS Co do Moderowania, jest chyba zdecydowanie najlepsze jakie odczułem, bo tak na forum(nie pamiętam czego dotyczyło) w którym dołączyłem w 2006 roku, było najgłupsze, bo jak już dostłeś warna możesz pod rząd dostać drugi za to samo co poprzednio, i do tego wymagali wstawiania jakiegoś Autodela (sic).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja? Ja po prostu chciałem wziąć udział w przeciekach. Ale mi przeszło. A na forum trzyma mnie wiele spraw. M.in. Zagadki i 2 rzeczy na Sesji RPG: NS i planowana walka na poligonie(na dole sygnaturki jest link do ostatniego-wpisz, że chcesz walczyć i ja odpisze)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja postanowiłem dołączyć do grona forumowiczów w kwietniu ubiegłego roku. Pierwszy powód jest jasny, należę do czytelników CDA. Po drugie, akurat tak się złożyło, że w tamtym okresie udało mi się zdobyć dostęp do internetu. Zarejestrowałem się i spodobało mi się...:smile: Staram się odwiedzać FA codziennie o ile znajdę czas. Najczęściej udzielam się w tematach o piłce nożnej. Czasami też mnie weźmie, żeby zabrać głos w innych działach. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...