Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lord Nargogh

Zagadki filmowe

Polecane posty

Rzeka Tajemnic.

Gaddemyt, please, nie edytujcie, tylko dawajcie nowego posta, jak ktos trafil, bo ja jak nie widze, ze sie nowy post pojawil, to zazwyczaj nie wchodze w temat.

Prosze mi powiedziec co to za film, z ktorego pochodzi ta scena.

http://img198.imageshack.us/img198/8540/34894230.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pulp Fiction mi sie z tymi obrazkami kojarzy, ale moge wyjasnic tylko 2: knebel ze sceny w sklepie z bronia, strzykawka - z przedawkowaniem narkotykow i wstrzykiwaniem adrenaliny. ale kangur? to w Jackie Brown wszyscy bohaterowie chodzili w ubraniach jakiejs marki, ktorej logo byl wlasnie kangur, watpie by tak samo bylo w PF...

chyba jednak zly trop :ermm:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hah, rzeczywiscie :sweat: niezla pamiec masz, Olszes (albo ogladasz Pulp Fiction codziennie :tongue:) dzieki za uznanie mojej odpowiedzi. zagadka bedzie, jak ja wymysle :)

EDIT:

jest zagadka. bedzie - mam nadzieje - ciezko :laugh:

powiazczie mi te 2 obrazki:

@MathRaven - niestety nie

@Patryk - pudlo

podpowiedz: musicie najpierw sie zajac drugim obrazkiem - zgadnac jaki to film, i odszukac pewna informacje z tym filmem, i grajaca w nim aktorka, zwiazana.

@Patryk - tak, to Kolebka zycia. teraz szukajcie rzeczonej informacji :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:laugh: :laugh: ciekawa interpretacja, Olszes, jednak bledna. dlatego powtorze podpowiedz, i moze inaczej ja sformuluje, zeby bylo jasniej:

szukajcie informacji zwiazana z wystapieniem Angeliny Jolie w filmie Tomb Raider 2. aby nie trwalo to w nieskonczonosc dodam, ze to bedzie liczba

@ChosenOne - dobry trop, lecz zla liczba... przynajmniej ja wiem o innej, i na jej podstawie jest ta zagadka

EDIT juz nigdy nie zaufam serwisowi wiadomosci.gazeta.pl :klnie:

chodzilo o 10 mln dolarow, ktore widnialo na tym serwisie... mozecie juz zgadnac tytul, teraz pojdzie gladko

@FrankSlade - naturalnie :) dajesz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...