Skocz do zawartości
seba

Smartfon do 1000 zl

Polecane posty

Witam, poszukuję smartfona do 1000 zł, poza surfowaniem po Internecie oraz sprawdzaniem maili moje główne zajęcia na nim to oglądanie Netfliska i czasem odpalę Pokemon Go. Miłymi dodatkami są wytrzymała bateria i niezły aparat. Marka nieważna. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z ciekawości, przeglądam sobie iPhony, nigdy takowego nie posiadałem bo polityka firmy (celowe spowalnianie telefonów etc) plus ich cena skutecznie mnie odstraszały jednak np iPhona 7 można wyhaczyć już za powyżej 1k. Rekomendujesz ten telefon? Premierę mia w 2016 więc prawdopodobnie ostatnia aktualizacja jaką otrzyma będzie datowana na 2021. Co wtedy, jak już wsparcie zostanie zakonczone? Po prostu nie bedzie aktualizacji do nowych systemow ale aktualizacje dotyczace bezpieczenstwa beda ciagle wypuszczane? 

I czy możesz też coś polecić do 1500? Wzrost jakościowy byłby bardzo zauważalny w porównaniu z Xiamo Note 8 pro? 

Edytowano przez seba
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście dorwałem iPhone 8 na Black Friday ostatnio na Allegro i też próbowałem się z ciekawości przekonać, ale... Cóż, dla mnie te telefony są już przestarzałe i nadal zbyt drogie. Malutki ekranik do tego średniej jakości (niska rozdzielczość), słaba bateria, powolne ładowanie (do IP 8 można dokupić szybszą ładowarkę, do IP7 już nie). Demonem prędkości iPhone 8 też już nie jest, więc podejrzewam, że w iPhone 7 będzie ciut gorzej. Poleciłbym jedynie, gdy szukasz czegoś w kompaktowych rozmiarach.

Z iPhone sensowne modele to iPhone XR / iPhone 11 / iPhone XS, to są fajne telefony z dobrą baterią i wydajnością. No ale swoje kosztują. 

Do 1500 zł można dorwać Xiaomi Mi9 T lub Mi9T Pro (jak się dobrze poszuka). Ewentualnie Xiaomi Mi9 lub Mi Mix 3. Całkiem fajny jest też Galaxy A70. Względem Note 8 Pro to przede wszystkim lepsze ekrany i aparaty, plus nieco lepsza specyfikacja ogólna. Sam bym chyba celował właśnie w Mi9T lub wersję Pro (w której masz topowego Snapa 855, ale ta zwykła ze Snapem 730 też nieźle śmiga).

  • Like 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...