Skocz do zawartości
luki970

Problem z laptopem - sam się wyłącza

Polecane posty

Witam,

Mam problem z laptopem: dzisiaj nie było mnie w domu, podobno przez jakiś czas nie było prądu. Włączyłem laptopa, po czym po kilkudziesięciu minutach laptop się wyłączył (tak jakby padła bateria). Sprawdziłem wtyczki, wszystko poprawiłem, włączyłem laptopa i zobaczyłem, że bateria ma 0%, choć pokazuje, że jest ładowana. Najgorsze jednak jest to, że laptop cały czas po upływie jakiegoś czasu przechodzi w tryb uśpienia (tak jakby właśnie bateria padła) i potem odpala się od nowa. 

Co może być powodem takiego stanu rzeczy? Zasilacz padł, bateria? Jeśli bateria to chyba raczej nie powinno się tak dziać, że przy podłączeniu do zasilania laptop się wyłącza. 

Zmieniłem zasilacz (z innego laptopa, słabsza moc), laptop wytrzymał dłużej, ale też sam z siebie przeszedł w tryb uśpienia. Nie mam już pomysłu co może być przyczyną... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.12.2019 o 23:07, luki970 napisał:

Nie mam już pomysłu co może być przyczyną

Panel sterownia--->opcje zasilania---->twój plan--->zmień ustawienia--->zmień zaawansowane---->wyłącz dysk twardy po----->ustaw na "0"

oraz

Panel sterownia--->opcje zasilania---->twój plan--->zmień ustawienia--->zmień zaawansowane---->uśpienie---->uśpij po----->ustaw nigdy

też

Panel sterownia--->opcje zasilania---->twój plan--->zmień ustawienia--->zmień zaawansowane---->uśpienie---->hibernacja po----->ustaw nigdy

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...