Skocz do zawartości
Nazgul125

Rozwiązany: Nowy telefon do 1000 zł

Polecane posty

Może Moto G8 Plus? Ostatnio u mnie w rodzince brali na przedłużenie abonamentu w Plusie i trochę się pobawiłem - całkiem fajny telefon i ma wszystko czego potrzebujesz. 

Jest jednak pewien minus - można go dostać tylko w Plusie na raty 50x24 (1200 zł) albo kupić z drugiej ręki od kogoś kto wziął na abonament. I w Plusie jest chyba coś takiego, że jak nie placi się rat to mogą zdalnie zablokować telefon, więc jakieś tam ryzyko jest biorąc z drugiej ręki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To druga propozycja - Redmi Note 8 Pro.

Note 7 też może być ale przy swoim następcy wypada już dość słabo. P20 Lite bym odrzucił bo ma dość słaby procek co w połączeniu z nienajlepszą nakładką EMUI nie zapewni ciekawych doświadczeń z użytkowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Note 8 Pro dorwiesz do 1000 zł spokojnie, na Black Friday była promocja z Allegro i za niecałe 9 stówek latały. Dużo ludzi odsprzedaje z lekkim zyskiem, więc poniżej 1000 zł jest opcja kupienia z pełną gwarancją. Warto poszukać.

Ostatecznie Note 8T też jest niezły, to taki usprawniony Note 7.

Z Motroli poza G8 Plus o którym wspomniałem chyba ciężko o coś alternatywnego dla Xiaomi w tym budżecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieje jakaś różnica między 8T i zwykłym 8? Z tego co wiem to 8T to po prostu ósemka na rynek globalny. Pytam bo różnica w cenie jest całkiem znacząca: 

https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-redmi-note-8-4gb-64gb-czarny-6281891/

https://www.morele.net/smartfon-xiaomi-redmi-note-8t-4-64gb-bialy-6358363/

Przykładowo między specyfikacją tych modeli żadnej różnicy nie zauważam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, dzięki za zwrócenie uwagi. Podsumowując ,gdzie najlepiej szukać telefonów xiaomi żeby nie było problemów z gwarancja ? Albo na co zwracać uwagę  kupując? Zastanawiam się tez czy nie poszukać na Amazonie i czy kupno tam może skutkować jakimiś ewentualnymi problemami w przyszłości .

Edytowano przez Nazgul125
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto dorzucić jeśli nie zrujnuje ci to budżetu - lepszy ekran, lepsze aparaty, wydajniejszy procesor no i 2GB RAM-u więcej (przy MIUI się przydaje). Do tego większa bateria. Dopłata nie jest ogromna a jednak zamiast telefonu z nisko-średniej półki (8T / Note 7) dostajesz solidnego średniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...