Skocz do zawartości
herendil

Prison Architekt - głupi strażnicy

Polecane posty

Hej, 

Zbudowalem dość dobre więzienie, zainstalowałem kamery i automatyczne drzwi, ogrodzenie dookoła całej mapy i kilka bram wjazdowych na drodze żeby utrudnić więźniom przedostatnie się, postawiłem patrole na wyjsciach itd. W pewnym momencie uciekł mi jeden więzień, potem kolejny i następni jak fala, jeden za drugim. Okazało się że więźniowie na totalnym luzaku przechodzą sobie przez kraty, wychodzą na drogę i czekają przy bramach, strażnicy zamiast zapakować ich spowrotem to otwierają im bramę, wtedy więźniowie zatrzymują się na kolejnej bramie i strażnik znowu im ja otwiera aż uciekna za mapę. Mówię dobra, postawie snajperow. No i snajperzy nie reagują na nic, więzień biegnie przy krawędzi mapy dookoła ogrodzenia a snajper nic, w pewnym momencie więzień poprostu ucieka, chyba że go zaznaczę i każe wsadzić do celi manualnie. Nie rozumiem dlaczego strażnicy nie łapią więźniów, dlaczego otwierają im bramy na zewnątrz więzienia, da się to jakoś zablokować? Strasznie mnie to zirytowalo, wydałem kupę pieniędzy żeby ulepszyć ogrodzenia, postawiłem sensory, snajperow i wieże a strażnicy poprostu wypuszczają ich na wolność... :/ da się zablokować tak drzwi żeby się nie otwierały dla więźniów w ogóle? Kombinowałem z most ami logicznym itd ale nie bardzo to ogarniam, próbowałem znaleźć samouczek czy coś na ten temat ale nic ciekawego nie znalazłem, macie jakieś dobry poradnik jak tego używać i jak działają te skróty na tych logicznych "tegesach" jak "and, nor, or, ="  itd? 

 

Edit: zauważyłem też, że część z więźniów jest w trakcie pracy, nie wiem czy to ma znaczenie, ale wychodzą sobie przez te bramy a strażnicy patrzą, nawet ich nie gonią jak są już za ogrodzeniem. 

Edytowano przez herendil
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...