Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KrooliK_

Co śmiesznego zrobiliście/powiedzieliście przez sen lub zaraz po przebudzeniu

Polecane posty

Wydaje mi się, że miałem wiele takich śmiesznych "akcji" lecz żadnych nie pamiętam. Jedynie jedna sytuacja mi się przypomina. Obok łóżka stoi lampka. Ja budzę się w nocy i próbuję złapać "dzyndzelek", którym się zapala. Próbuję i próbuję, macham reką jak debil. Wreszcie po jakimś czasie udaje mi się uruchomić jakieś źródło światła i co się okazuje, leżę na odwrót, mając nogi w poduszcze biggrin_prosty.gif.

Jeszcze jedna sytuacja mi się siedzi w głowie. Nie ja tutaj śpie, ale to ja próbuję obudzić. Taka oto scenka ma miejsce:

- Piotrek, wstawaj!

- Noo...

- No dawaj!

- No....

- Wstawaj!

- No.....

- Wstawaj, szósta!

- No mam wszystko.

- Co???

- Było wszystko.

- <śmiech na sali>

Zaczynam skakać po koledze(dosłownie). Dialog skończył się takim tekstem: "No wy<ciach!>!!". Obudził się może pół godziny później. biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej 1 post ^^ Dobra do rzeczy. Mi kiedyś śniło się, ze się pali dom i muszę uciekać ale drzwi się zawaliły więc próbowałem usunąć blokadę a, że nic to nie dało to wyskoczyłem przez okno. Obudziłem się trzęsąc z zimna na dworze tylko w piżamie xd

Kiedyś też musiałem szybko iść do toalety (Była ok. 3:00 w nocy) więc jeszcze na wpół śpiąc poszedłem do łazienki. Kiedy się rozbudziłem okazało się że sikam na mojego psa xD Biedy Fifi musiałem go myć. I tak poszedłem spać o 4:00 (A o 6:00 wstaje do szkoły).

Najlepsze jednak to, że kiedyś chrapałem zupełnie jak kot. To jest Hrrr-miauu czy jakoś tak ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...