Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

KrooliK_

Co śmiesznego zrobiliście/powiedzieliście przez sen lub zaraz po przebudzeniu

Polecane posty

Kiedyś mi się śniło, że przed bitwą ( średniowiecze to było) wydawałem rozkazy dowódcom, mój monolog przerwała moja mama budząca mnie do szkoły, ja nieświadomy zmiany wieku kontynuowałem swój wywód " bo najważniejsze to taktyka i liczebność naszych wojsk" :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taką przypadłość :

Jeśli dzwoniący budzik jest 1-2m odemnie to potrafię bez budzenia się wyłączyć go, w gimnazjum byłem często spóźniony na pierwszą lekcję :/ Znalazłem na to sposób umieszczałem go poza moim zasięgiem czyli na biurku 3-4 m odemnie :D Lecz za pierwszym razem zamiast się obudzić moja ręka ruszyła w stronę budzika no i... zleciałem z łożka, bo o przerwie pomiędzy biurkiem a łóźkiem mózg zapomniał...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno byłem na weselu wujka<ale była jazda...> Muzyke dawał jakiś dziwny DJ bo niemógł się zdecydować na jakąś konkretną piosenkę... Po imprezie która trwała do rana poszliśmy spać do pobliskiego moteliku. Obudziłem się i zobaczyłem stojących nade mną rodziców, wujostwo i dziadków... Patrze na zegarek 3:54 -> pytam się O CO KAMAN? Na to mama odpowiedziała-> synu obudziłeś pół motelu śpiewając przez sen piosenki z wesela... Do dziś nie mogę uwieżyć... Aha miałem jeszcze jeden wypadek... Nagrałem się w DMC4 śniło mi się że mam taką bajerancką broń-rzeźnik<takie coś co wzmacniało ataki w walce wręcz> Śniło mi się że walczę z takim jednym bossikiem i zacząłem mahać pięściami na wszystkie strony i drzęć się... Obudził mnie dopiero krzyk młodszego brata zwabionego odgłosami-> niechcący przyłożyłem mu w twarz :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś na obozie. Trochę niewyspany/niestrudzenie pieprznięty kolega na warcie nocnej. Idą sobie we dwóch nagle się on bierze wyrywa i z buta najbliższy krzak. Potem się tłumaczył, że myślał, że to człowiek. Na tej samej nocy padła z mojej strony (przechodzili koło naszego namiotu) Nieśmiertelna "Gała?..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, wiele osób popuszcza tutaj wodze swej fantazji, ale mniejsza z tym.

Osobiście raczej nie zdarzają mi się takie 'sytuacje' oprócz jednego wyjątku - potrafię wyłączyć KAŻDY budzik, a następnie obudzić się i nic nie pamiętać.

Że jedno kliknięcie to rozumiem, ale jak do cholery udało mi się wpisać hasło i nic nie pamiętać? o.O

To jest problem - łatwo przez to na coś zaspać :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na obozie byłam. No i mnie koleżanka budzi bo rano było a ja do niej wyskoczyłam z tekstem "A chcesz dostać w ryj? Bo jak tak to zaraz da się to załatwić" po czym znowu walnęłam się na poduszkę. Ja tego nie pamiętałam. Potem obudził mnie kolega(musiały go chyba zawołać) i zapytał czemu dziewczyny strasze :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem ostatnio sen w którym byłem gestapowcem (aż tyle zła we mnie siedzi?) i biłem kolegę z klasy. Jak się okazało reszta rodziny nie mogła spać bo darłem się na całe gardło, a gdy chciano mnie obudzono w środku nocy to mętnym wzrokiem warknąłem "Czy jeszcze ktoś nie chce gadać?".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak

Kiedyś na koloni przez sen zacząłem się troszkę niekulturalnie wyrażać ktoś do mnie podszedł a ja się zacząłem jak głupi śmiać próbowali mnie bić kopać i oblewać wodą ale ja dalej się śmiałem jak głupi i opowiadali że to trwało około pól godzin tak że już całą akcję zobaczyło trochę więcej osób niż nasz pokój :D

Z tego czegoś pamiętałem tylko urywki dość krótkie i jeszcze podobno nawijałem coś o śmiesznej mo.... tzn. twarzy :D

Potem się mnie bali przez kilka dni :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie mam uszkodzoną jakąś część mózgu (tak to ponoć naukowcy tłumaczą) i gadam przez sen, często odpowiadając na pytania, czasem nawet czynnie uczestnicząc we śnie).

No i na jednej z zielonych szkół zdarzyło mi się,coś takiego:

Jestem w nocy w toalecie,załatwiam co trzeba i półprzytomny idę z powrotem do wyrka. Podchodzę,patrzę a w miejscu gdzie powinna być moja poduszka,są czyjeś nogi :P Nie wiem dlaczego ale przywaliłem dłonią w te nogi,a tu nagle dziewczę we wrzask "Weźcie go!weźcie go! :P"

Okazało się,że miałem jakiś sen w którym czynnie uczestniczyłem i obudziłem się w w.w. toalecie należącej do 4 zamieszkujących pokój dziewczyn,a potem jako że pokoje wszystkie wyglądały tak samo,sprawy potoczyły się tak jak opisałem wyżej.

Co ja się musiałem nazajutrz natłumaczyć...ale było wesoło :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja raz podczas snu wstałem z łóżka poszłem na korytarz. Oświeciłem światło i zacząłem wrzeszczeć i tańczyć. Nieraz też budziłem się w dziwnych miejscach :

-pod łóżkiem

-na korytarzu

-w toalecie

-na krześle przy komputerze

Raz jeszcze obudziłem się w piwnicy. To znaczy obudził mnie piec ,a ja zarypałem ze strachu głową w ścianę.

Kiedy byłem jeszcze mały jak się budziłem w nocy to zawsze przechodziłem z mojego łóżeczka do łóżka rodziców. A że były blisko siebie wystarczył jeden sus. I tak pewnego razu podczas przechodzenia wlazłem mamie na głowę. Nie była zadowolona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwaliłem raz rzecz podobną do tego co zrobił Wilson w jednym odcinku Dr House seria 5. ( fani już zaczaili co ) Po osiemnastce kuzyna wróciłem do domu o godzinie dość późnej. Położyłem się w ubraniu po około godzinie snu budzę się i myślę ,, No super zasnąłem na imprezie. Nic trzeba iść do domu." Założyłem buty wyszedłem i przewróciłem się na schodach się na schodach. Wylądowałem na ostatnim stopniu schodów. I mówię do siebie ,, O, kurde jak ja szybki jestem jeszcze po schodach i jestem w domu..." - nie zapamiętał bym całego zdarzenia gdyby nie mój tata którego obudził hałas spadającego syna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przyszedłem w nocy do pokoju gdzie spali moi rodzice i usiadłem na fotelu. Obudzony ojciec spytał się "O co chodzi?" a ja na to "Ostatnie ostrze mi ukradli." po chwili ciszy ojciec mówi "Idź spać." a ja grzecznie posłuchałem i wróciłem do łóżka. Rano o tym nie pamiętałem ale tata mnie oświecił.

Kiedyś we śnie handlowałem kotami i krzyczałem "Musisz mi zapłacić za tego kota!".

Raz jeszcze zasnąłem w piżamie a obudziłem się w samych gatkach.

Śniło mi się że stałem przed toaletą i chciało mi się sikać. No to postanowiłem skorzystać. O ile toaleta była tylko częścią snu to proces oddawania moczu już nie.

@down Zdaje się że wtedy w Wiedźmina się zagrywałem z gier w których są ostrza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przyszedłem w nocy do pokoju gdzie spali moi rodzice i usiadłem na fotelu. Obudzony ojciec spytał się "O co chodzi?" a ja na to "Ostatnie ostrze mi ukradli." po chwili ciszy ojciec mówi "Idź spać." a ja grzecznie posłuchałem i wróciłem do łóżka. Rano o tym nie pamiętałem ale tata mnie oświecił.

Chyba za dużo grałeś w Assasin's Creed xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak brat mi raz opowiadał jak kiedyś spałem on wbił do pokoju i ja przez sen nagle usiadłem na łóżku. Po pewnym czasie on mnie pyknął w łeb a ja nagle gleba do tyłu i śpię dalej. Albo kiedy mój brat w nocy gdzieś o 2 wstał lunatykując poszedł do pokoju mamy i pyta się gdzie jest kalkulator a moja mama mówi jaki kalkulator a on gdzie jest kalkulator. Tak kilka razy aż w końcu mama kazała mu iść spać i poszedł. Może się to nie wydawać śmieszne ale uwierzcie że było jak rano się dowiedziałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno miałem podobny przypadek (do tego Kawalorna)(Wiedźmin się kłania). Około 3 nad ranem zacząłem wrzeszczeć na całe gardło "Aaaaa..." z drobnymi przerwami. Gdy rodzice zajrzeli do mojego pokoju, ja stałem w samych gatkach i machałem mieczem (zabawka z dzieciństwa). Gdy zapytali co robię, stwierdziłem, że muszę zabić tego golema, a pylony się rozleciały. Rano rodzice mi opowiedzieli, a ja byłem zdziwiony, bo śniło mi się, że wynoszę śmieci.

Drugi przypadek jest podobny. Usiadłem się w kuchni i zacząłem wrzeszczeć: (I tu uwaga! Cytaty moich wypowiedzi tyczą się różnych gier) "Przybywam!", "Nasi sojusznicy są atakowani!", "Stare k...y nie chcą z....ć!", "Setask-atask (czy jakoś tak)", "Panie! Grom Hellscream, czarodziej Medivh i takie małe coś co przypomina krasnoluda proszą o audiencję.", "Witaj kapitanie rasy human! Twoja wizyta bardzo nas cieszy!", "Jesteśmy na półmetku wyścigu o PŚ. Na prowadzeniu Adam Małysz, zaraz za nim Robert Kubica, tuż za nimi biegnie... Mariusz Pudzianowski?!" i mój ulubiony "Młody skrytobójco... musisz osiągnąć mistrzostwo w swym fachu... musisz... UGOTOWAĆ MI OBIAD! - Tak mistrzu Dioda (wiem, że źle)".

Mam nadziej, że się podobało. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy szedłem do kuchni. Usłyszała to mama

- Co ty robisz

- Idę po nóż

- Po co Ci nóż?! (lekka panika)

- żeby armor przebić

- Co!!??

- No spider-mana!

Albo innej nocy szedłem do salonu. Tym razem wstała siostra

- A ty dokąd?

- KRZESŁO!!

- A na kij ci!?

- Żeby wyrównać rachunki z tą lampą!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa zdarzyła się w tym tygodniu... Z góry wyjaśniam: Zagrywałem się w UT 2004, poza tym czytałem Zmierzch, mam kota i dzielę pokój z bratem :happy:

Około godziny drugiej w nocy, kot zaczął przeraźliwie domagać się by go wypuszczono, mój brat wstał więc, żeby mnie obudzić, bym pomógł mu go poszukać. Na nieszczęście, w tym czasie śniło mi się, że wokół domu goni mnie wampir z Flak Gunem... Podczas tego snu odwróciłem się twarzą do okna, a tu widzę czarną sylwetkę nachyloną nade mną, która z sykiem powtarza moje imię i wyciąga ręce... Zacząłem wrzeszczeć "nie, nie nie!!" na cały dom, po czym kopnąłem napastnika parę razy w twarz :tongue:

Finał - ochrzan i opuchnięta twarz brata (syk był chyba częścią snu) xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj tata powiedział mi, że lunatykuję.

Raz, opowiadał mi, że przez sen gadałam coś o cyfrze + xDD

gadam, gadam i nagle szybko wstałam, siadłam na rogu łóżka i coś tam zaczęłam wyzywać i po chwili znowu poszłam spać xD na drugi dzień nic nie pamiętałam xD

Albo raz miałam takiego zonka przez sen xD

poszłam z moim tatą do babci xD

i tam usiadłam na fotelu i tak mi sie nudziło, że nie wiem kiedy usnęłam xD

mi się wydawało, że przebudziłam się chwilę po tym, co usnęłam ale okazało się, że godzinę później. i mój tata strzela do mnie tekst:

-i co z cukierkiem???

a ja takie oczy na niego O.O i pytam:

-jakim cukierkiem??? O.O

a on mi zaczal opowiadac, że opowiadałam przez sen o jakimś cukierku, ktory mi wypadł i go goniłam po całym mieście. xDD ostroo a ja tylko wywaliłam oczy na niego i ocb? xDD :laugh:

Raz też było coś takiego, że moja mama opowiadała mi jak chciałam wyjść z domu xD

to było tak:

podobno wstałam z łóżka i podeszłam do drzwi wyjściowych i zaczelam grzebać przy zamku.

Moja mama wstała szybko z łóżka i pyta:

-Gdzie ty idziesz???????

a ja:

-ja muszę iść (xDDDD)

-ale gdzie ty chcesz iść?

-ja muszę iść! (xDDDD)

i tak się podobno kłóciłyśmy przed około 5 minut i wreszcie odprowadziła mnie do łóżka i poszłam spać. Po tym przez jakiś czas, moi rodzice na noc zamykali drzwi na dolny zamek, zebym przypadkiem nie wyszla z domu xD na drugi dzień gdy mi mama to opowiedziała, myślałam ze sie zleje ze śmiechu <lol2> xDD :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ostatnio, spałam u mojej koleżanki.

Poszłyśmy spać po 1 w nocy bo jeszcze ogladałyśmy horrory :D

W nocy nagle moja Qmpela zaczela sie rzucać na łóżku.

Przebudziłam się i usiadłam.

Agnieszka (Qmpela) nagle sie uspokoiła i zaczęła gadać przez sen xD

Na początku coś tam mamrotała i nic nie zrozumiałam.

A potem taki tekst:

-CO TO??!!

Zachciało mi się śmiać xD i po chwili najlepsze:

-KU*WA!!

Zaśmiałam się po cichu i poszłam spać.

Rano jak opowiedziałam jej to to obie się śmiałyśmy xDD :diabelek: :diabelek: :diabelek: :diabelek:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...