Skocz do zawartości
PeterCD44

Laptop do gier; średnia półka cenowa: 3000-4000

Polecane posty

Czorem forumowicze, mój 5 letni Lenovo y510p dogorywa, matryca nie wyrobia więc telewizor stał się monitorem, nieraz zalany  a i z grami już nie te czasy.

Dobrze by było jakby dobrze sobie radził przynajmniej 2 lata. 

Poszukuję więc sprzętu ze średniej półki, jakiś czas już szperam w ofertach, ogarniałem także test z cd action.

Nasunęły mi się pewne przemyślenia:

Marka: nie mam konkretnych wymagań, fajnie jak jest ładny design jak w MSI i Acerach

Ekran: większy niż 15 ' nie wydaje mi się potrzebny. 

Dysk: widzę dużo ofert  z SSD 512 GB preferuje jednak 256SSD + 1TB HDD no jednak mam trochę danych mam, chyba że domontowanie później nie jest jakieś problematyczne.

Ram: 16 GB byłoby najbardziej optymalne. 

System: i tu miałem zagwozdkę: myślałem że nie potrzebuję systemu nowego jeśli mam oryginalnego Windowsa na starym lapku, ale z tego co wiem system jest przypisany do urządzenia. 

Co do procesora i karty to jak najmocniejsze.

 

Jestem z góry wdzięczny za każdą pomoc, gdyż trochę gubię się w gąszczu ofert. Pozdrawiam. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskładaj trochę do HP Pavilion Gaming z HP jest o tyle fajnie że da się voucher dostać z zwrotem 400-600 zł :)

https://www.x-kom.pl/p/527255-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-r7-3750h-8gb-512-gtx1660ti-144hz.html
https://www.x-kom.pl/p/527257-notebook-laptop-156-hp-pavilion-gaming-r7-3750h-16gb-512-gtx1660ti-144hz.html

  • AMD Ryzen 7 3750H
  • NVIDIA GeForce GTX 1660Ti Max-Q
  • Ekran IPS
  • SSD PCIe 512 GB
  • Podświetlana klawiatura
Edytowano przez Nietoperz2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...