Skocz do zawartości
human

Wymiana karty (jaka kupic?) w i7-5820k, 32GB RAM, do rozdzielczosci 1440p

Polecane posty

Mam problem z moja obecna karta graficzna (980ti) i musze ja wymienic. Zastanawialem sie nad modernizacja komputera ale poki co zarzucilem ten pomysl i chyba jednak nic z tego nie bedzie. Jako, ze musze kupic nowa karte to zastanawialem sie co by do mojego kompa pasowalo - nie ukrywam, ze myslalem o lekkim upgrejdzie (gram rowniez w nowe gry, w tym RDR2). Czy RTX 2080 super gylby dobrym wyborem czy moze jest to zbyt dobra karta w porownaniu do procka?

Jakiej firmy karte wybrac? Konkretny model bym poprosil. I raczej wykluczam zotaca - mam z nimi zle doswiadczenia. Dzieki za porady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Dirian napisał:

Do 1440p będzie bardzo dobrym wyborem choć warto podkręcić procesor.

Palit Gamerock, Gigabyte Super Gaming (Windforce unikaj) ew. kazdy model od MSI oprócz Ventus będą ok.

Jaki masz zasilacz?

Tak jak widac w mojej sygnaturce: procek chodzi na 4,5 GHz, zasilacz to Corsair 750W RMI Series.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Proshop masz fajną promkę na PowerColor RX 5700 Standard za 1499zł, Do tego dochodzi jeszcze darrmowa gierka do wyboru oraz Xbox PC pass na 3 m-ce.
https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/PowerColor-Radeon-RX-5700-8GB-GDDR6-RAM-Karta-graficzna/2794191

Ew. jest jeszcze Red Devil 5700 XT za 1949 zł.

Edytowano przez Daimyo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daimyo napisał:

Na Proshop masz fajną promkę na PowerColor RX 5700 Standard za 1499zł, Do tego dochodzi jeszcze darrmowa gierka do wyboru oraz Xbox PC pass na 3 m-ce.
https://www.proshop.pl/Karta-graficzna/PowerColor-Radeon-RX-5700-8GB-GDDR6-RAM-Karta-graficzna/2794191

Ew. jest jeszcze Red Devil 5700 XT za 1949 zł.

Radeon odpada ze wzgledu na moj monitor ktory posiada G-Sync.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...