Skocz do zawartości
covalt

Laptop do gier do 8500 zł

Polecane posty

Cześć,

W tym budżecie proponuję Asusa z matrycą 17.3 i kartą RTX 2070:

https://www.x-kom.pl/p/520469-notebook-laptop-173-asus-rog-strix-g-i7-9750h-16gb-512-win10.html

Jeśli nie potrzebujesz Windowsa, to możesz sobie go odjąć tam w konfiguratorze.

Dokupiłbym do niego drugi dysk, bo jest tam tylko 512GB - https://www.x-kom.pl/p/400625-dysk-ssd-crucial-500gb-25-sata-ssd-mx500.html / https://www.x-kom.pl/p/400626-dysk-ssd-crucial-1tb-25-sata-ssd-mx500.html - minusem jest to, że musiałbyś go sam włożyć (ew. zapytaj w X-Kom czy tego nie zrobią).

W konfiguratorze na stronie możesz wybrać dysk 1TB HDD, ale przy 5400 rpm to nie nadaje się on do gier.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, covalt napisał:

W tej cenie oczekuję od niego, że przez najbliższe 3 lata będę mógł grać na nim we wszystkie najnowsze i najbardziej wymagające produkcje na wysokich detalach.

Takie trzy grosze od siebie: nie możesz tego oczekiwać. To znaczy, prawdopodobnie na podanej konfiguracji wszystko będzie w porządku, ale załóżmy, że za rok wyjdzie nowa technologia, tak jak to miało miejsce ostatnio z Ray Tracingiem, a z tym wiąże się fakt, że po 2 latach prawie na pewno nie będziesz miał wszystkiego na najwyższych, z uwagi na lepsze wsparcie dla niej w hardware, którego nie posiadasz. Ba, nawet teraz najmocniejsze sprzęty mają kłopot z Red Dead Redemption 2. Zakładaj, że będziesz mógł grać na najwyższych tu i teraz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki rozeznam się z tym dyskiem :) 

 

17 godzin temu, SolonyListek napisał:

Takie trzy grosze od siebie: nie możesz tego oczekiwać. 

No... na PC który kupiłem w 2012 za 3500 zł i wymieniłem w nim tylko kartę graficzną, grałem w gry bardzo długo na wysokich detalach, nawet w GTA V. Dopiero przy najnowszych produkcjach zaczęły być problemy. Także myślę że przy takiej kwocie oczekiwanie 3 lat bezproblemowej gry na wysokich detalach nie jest zbyt wygórowane ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle się wyraziłam, wybacz, miałam na myśli bardziej "wymagać", w kwestii wysokich detali. Pograć w ogóle i na dobrym framerate będzie można na pewno i to dłużej niż 3 lata. A, że RDR2 w określonych rozdzielczościach już dzisiaj nie daje rady nawet na najdroższych sprzętach, gdy jest ustawiony na max, to detal :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz pewnym problemem może być zbliżająca się premiera (no, za rok) nowych konsol - i za te 1.5 roku-2 lata faktycznie wymagania mogą pójść dość drastycznie w górę. Sam bym raczej nie kupował lapka za tyle kasy w tym momencie, ale z drugiej strony tak czekać to można w nieskończoność.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP OMEN 15 i7-8750H/16GB/512+1TB/Win10 RTX2070 144Hz

Dobrym wyborem w tym budżecie jest laptop HP Omen z matową matrycą IPS 144Hz. Klawiatura w tym modelu jest wygodna i ma podświetlenie LED RGB.

HP OMEN 15 i7-9750H/16GB/480/Win10 GTX1660Ti 144Hz

W znacznie niższej cenie jest wersja z kartą 1660Ti, która dobrze wypada w relacji ceny do wydajności. W komplecie są dołączone słuchawki i mysz HP.

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze nie kupiłeś to w promocji jest Lenovo Legion Y740-17 https://www.x-kom.pl/p/529959-notebook-laptop-173-lenovo-legion-y740-17-i7-32gb-1tb-win10pro-rtx2080-144hz.html z kodem lenovo za 8999 zł

  • Intel Core i7-9750H
  • 32 GB (SO-DIMM DDR4, 2666MHz)
  • Dysk SSD M.2 PCIe 1000 GB
  • Ekran IPS
  • NVIDIA GeForce RTX 2080 Max-Q
  • 144 Hz + NVIDIA G-Sync
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z laptopów 17-sto calowych za 5949zł  jest nowy HP Omen. Jest cichy, chłodny i wydajny.

HP OMEN 17 i7-9750H/16GB/512/Win10x 1660Ti 144Hz

HP OMEN 17 i7-9750H/16GB/512+480/Win10x 1660Ti 144Hz

  • i7-9750H
  • 16GB RAM 2666Mhz
  • Dysk SSD M.2 PCIe 512GB + opcjonalnie SSD 480GB Sata .
  • Nvidia GeForce GTX 1660Ti
  • IPS 144Hz 
  • Win10
Edytowano przez Michal30
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...