Skocz do zawartości
Klembi

Tani komputer do internetu

Polecane posty

Hej, potrzebuję złożyć jakiś tani komputer do przeglądania internetu / puszczenia muzyki z yt na zewnętrzny sprzęt, może jakiś film, czyli bardzo niska półka. Prosiłbym o pomoc, gdyż o dawna nie siedzę w temacie sprzętu. Myślałem o czymś opartym o Ryzenie 3 (u rodziców sprawuje się świetnie), ale nie ma wbudowanego GPU, co zwiększy cenę, to może jakiś Athlon albo coś z serii A? Albo jednak Ryzen i najtańsza karta graficzna?

  • Budżet na komputer: do ok. 1000zł, ale im taniej, tym lepiej, ew. do 1400-1500 z monitorem 22-24
  • Części do kupienia: jednostka centralna, ale jakiś tani monitor 22-24 cale możecie polecić :) myszka, klawiatura jest
  • Czy wliczyć system w cenę: na razie nie, gdyż myślałem o instalacji linuxa (pewnie ubuntu/xubuntu), jak się nie przyzwyczają, to będę organizował Windowsa
  • Zastosowanie komputera: internet, może czasem jakiś film, muzyka z podłączonego zestawu audio
  • Preferowany sklep: chyba morele, żeby mi go złożyli od razu używając kodu
  • Model posiadanego monitora (rozdzielczość, posiadane złącza): możecie zawrzeć w zestawie jakieś tanie 22-24 cale
  • Czy sprzęt będzie podkręcany: nie
  • Termin zakupu komputera: fajnie jakby do ok. 2 tyg już był
  • Dodatkowe uwagi: preferowałbym AMD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...