Skocz do zawartości
qwercik

Red Dead Redemption 2 - brak mozliwości wykonania misji

Polecane posty

Obecnie czekam na odpowiedź z supportu Rockstara. Mam nadzieję, że tu otrzymam ją szybciej.
 

Mam problem już z drugą misją w trybie fabularnym. Pierwszy problem, był w misji "Old Friend", gdzie w pewnym momencie fabuły trzeba się spojrzeć na kompana i zadecydować, czy idziemy jako pierwsi, czy kompan, otóż po spojrzeniu się na kompana, w ogóle nie pojawiała się opcja wyboru dialogu. W tym przypadku można było po prostu zacząć strzelać i misja ruszyła dalej.

Drugi problem, jest z misja "Black Belle", gdzie najpierw strzelamy się z łowcami głów, potem musimy zrobić Belle zdjęcie. Zrobiłem już 90 różnych zdjęć i fabuła nie chce ruszyć do przodu.

W tym przypadku nie ma innej możliwości by zakończyć misję. Próbowałem ją zaczynać od nowa, przeinstalowywać grę i za każdym razem jest to samo, w internecie, gdy oglądam filmiki, fabuła po zrobieniu pierwszego zdjęcia po prostu rusza dalej, w moim przypadku nie chce.

Gra na RGL.

Film opisujący o co biega:

 

Edytowano przez qwercik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, qwercik napisał:

Pierwszy problem, był w misji "Old Friend", gdzie w pewnym momencie fabuły trzeba się spojrzeć na kompana i zadecydować, czy idziemy jako pierwsi, czy kompan, otóż po spojrzeniu się na kompana, w ogóle nie pojawiała się opcja wyboru dialogu. W tym przypadku można było po prostu zacząć strzelać i misja ruszyła dalej.

Jak patrzysz na kompana trzeba przytrzymać przycisk, a następnie wcisnąć inny w celu wybrania interakcji, do wyboru pojawią się dwie opcje, aktywujesz za pomocą różnych przycisków. Jak zaczynasz strzelać jest to interakcja pierwsza odbywa się bez wyboru. Spośród wyboru możesz wybrać czy przejąć inicjatywę lub wysłać kompanów.

20 godzin temu, qwercik napisał:

Drugi problem, jest z misja "Black Belle", gdzie najpierw strzelamy się z łowcami głów, potem musimy zrobić Belle zdjęcie. Zrobiłem już 90 różnych zdjęć i fabuła nie chce ruszyć do przodu.

Ewidentny błąd gry, gdzie Rockstar musi załatać grę, aby nie stanowiło to problemu.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, co robić, by "rozmawiać" z kompanem, ale opcji rozmowy nie ma po spojrzeniu na niego :)

Błąd gry? Może, ale u sąsiada zainstalowałem grę z mojego konta i wgrałem sejwa z chmury. Misja rusza dalej po zrobieniu zdjęcia :)

Jak to wyjaśnić? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałabym, że to bug. W sumie nie dziwne, że ruszyło u sąsiada, PC to nie konsola, różnice w konfiguracji jak najbardziej wpływają na działanie gry. Może to był ten jeden moment, gdzie silnik Rockstara nie polubił się z interpretacjami procesora :D Tak czy siak, dobrze, że zgłosiłeś, może po patchu błąd już ponownie nie wystąpi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, qwercik napisał:

Może, ale u sąsiada zainstalowałem grę z mojego konta i wgrałem sejwa z chmury. Misja rusza dalej po zrobieniu zdjęcia :)

Jak to wyjaśnić? :D

W siedzibie Rockstara działa idealnie na topowej konfiguracji sprzętowej. Problem jednak istnieje. Widać na filmiku jak grasz masz mikro-przycięcia. Prawdopodobnie przez ten problem, gra nie jest w stanie zaakceptować sekwencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziękujemy za kontakt z Rockstar Support.

Przykro nam, że po wykonaniu tych czynności nadal nie możesz wykonać misji.

W celu poradzenia sobie z problemem prosimy abyś sprawdził integralność plików gry:

Steam
https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=2037-QEUH-3335&l=polish

Social Club
- Zaloguj się do Rockstar Games Launcher 
- W prawym górnym rogu kliknij „Ustawienia”  
- W „Moich zainstalowanych grach” kliknij grę, z którą występują problemy  
- W opcji „Weryfikuj integralność plików gry” naciśnij „Weryfikuj integralność”  
- Po zakończeniu sprawdzania uruchom grę 

A także zmienił w ustawieniach graficznych z Vulcana na DirectX 12

Polecamy także spróbować wykonanie misji w trybie niepełnoekranowym.

Mamy nadzieje, że te kroki pomogą i będziesz w stanie wykonać postep w Red Dead Redemption 2.

W razie dodatkowych pytań lub problemów technicznych prosimy o kontakt.

Z poważaniem,

Damian T.
Rockstar Support

Więc zrobiłem tak jak napisali, przełączyłem z Vulcana na dX12 i zmieniłem tryb wyswietlania na "w oknie" (nie wykonywałem weryfikacji integralności, bo gra świeżo po reinstalacji).

Zadziałało :D Misja ruszyła dalej. Dzięki wszystkim za zainteresowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...