Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars: Battlefront

Polecane posty

Jesli ktos jeszcze gra w ta gre to niech cos na pisze o tym ile osob gra w to to na internecie. Chodzi mi tu zarowno o czesci pierwsza i druga. Z gory dziekuje! Po za tym opiszcie jakie jest znaczenie pojedynczego gracza w bataliach sieciowych i jak efektywne w porownaniu do piechoty sa pojazdy (w battlefieldzie pojazdy znacznie goruja nad 'ludzmi'). Jak oceniacie grafike w tych grach - zeby bylo wam latwiej mozecie ja porownac np. do Cs:Source.

Kurcze mam tylko nadzieje, ze ktos kto w ta gre jeszcze gra zobaczy ten temat.xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jedynce były ale tylko parę (chyba dwa), a jak "uległy" zniszczeniu to trzeba było długo czekać.

A z kwestii graficznych to ja oczekuję czegoś na poziomie BFBC2, tylko może bez Frostbite'a, bo to by było conajmniej trudne i kosztowne do zrobienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego, misje w kosmosie irytują mnie niemożliwie. Nie wiem, czy to ja jestem takim beztalenciem, ale nie wiem, czy nie potrafię skutecznie latać statkiem, czy też jest to źle zrobione.

Chyba nie tylko Tobie się ten element gry nie spodobał. Dla mnie te momenty w kampanii to prawdziwa mordęga.

W grę grałem przez tydzień u brata w singlu, multi nie sprawdzałem. Gra ktoś tam jeszcze? Nie będzie problemu ze znalezieniem ludzi do gry na multi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie tylko Tobie się ten element gry nie spodobał. Dla mnie te momenty w kampanii to prawdziwa mordęga.

Dlatego ja po 15 próbie zwycięstwa zwyczajnie ominęłam (dzięki Boru za tę możliwość).

W grę grałem przez tydzień u brata w singlu, multi nie sprawdzałem. Gra ktoś tam jeszcze? Nie będzie problemu ze znalezieniem ludzi do gry na multi?

Można zawsze parę osób z forum podgadać i się umówić na multi, mogłoby być ciekawie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

News już może troszeczkę stary, lecz chyba warty tego aby temat odkopać z odmętów zapomnienia, bo czy nam się to podoba czy nie to EA/DICE dostało licencję/pozwolenie czy tam cokolwiek innego na stworzenie trzeciej części Battlefronta ;) Na razie nie wiadomo o nim za wiele poza tym, że będzie hulał na technologii Frostbite oraz, że najpewniej premiera odbędzie się w 2015r (nie wiem czy było podane, w którym kwartale... i ofc data może w każdej chwili ulec zmianie). Jak to ostatnio bywa w przypadku Elektroników, efekt końcowy może być... różny ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto tylko zaznaczyć, że za grę nie odpowiada "normalne" DICE, a dawne Danger Close, czyli twórcy nowych MoH-ów.

Pozostaje mieć nadzieję, że te tytuły im się średnio udały, bo EA ich poganiało... a nie przez to, że nie mają talentu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale mamy zainteresowanie grą :P

Ja jestem w miarę zadowolony. Rozczarowaniem jest brak trybu bitew kosmicznych. Na pewno DICE nie miało wystarczająco dużo czasu, stąd też brak kampanii... Szkoda też, że nie będzie trybu Conquest dla 64 graczy. Nie widzę innego wytłumaczenia, jak krojenie "pod konsole". Ale w sumie Bad Company 2 miało 32 i było cudne.

Poza tym jednak, cieszę się, że to nie jest po prostu Battlefield: Star Wars. Bo mamy TPP i herosów, a to już dwa dosyć istotne dodatki zmieniajace rozgrywkę. Są też doniesienia o celowaniu bez przyrządów (co ma sens, skoro jest TPP). Więc będzie to wystarczająco różne doświadczenie od Battlefielda.

Oby tylko mapy w obrębie jednej planety były dostatecznie różnorodne.

Brak contentu z prequeli mnie nie boli, bo nigdy nie przepadałem. Znowu - pewnie nie mieli czasu. Albo chcieli bardzo dopasować się do nowej trylogii po prostu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ale mamy zainteresowanie grą tongue_prosty.gif

Ja jestem w miarę zadowolony. Rozczarowaniem jest brak trybu bitew kosmicznych. Na pewno DICE nie miało wystarczająco dużo czasu, stąd też brak kampanii... Szkoda też, że nie będzie trybu Conquest dla 64 graczy. Nie widzę innego wytłumaczenia, jak krojenie "pod konsole". Ale w sumie Bad Company 2 miało 32 i było cudne.

Poza tym jednak, cieszę się, że to nie jest po prostu Battlefield: Star Wars. Bo mamy TPP i herosów, a to już dwa dosyć istotne dodatki zmieniajace rozgrywkę. Są też doniesienia o celowaniu bez przyrządów (co ma sens, skoro jest TPP). Więc będzie to wystarczająco różne doświadczenie od Battlefielda.

Oby tylko mapy w obrębie jednej planety były dostatecznie różnorodne.

Brak contentu z prequeli mnie nie boli, bo nigdy nie przepadałem. Znowu - pewnie nie mieli czasu. Albo chcieli bardzo dopasować się do nowej trylogii po prostu.

Grajać w Battlefieldy bym się wcale a wcale nie obraził na reskina do battlefielda. Za to owe udziwnianie będzie najpewniej pełne braku balansu, błędów i exploitów.

Żeby nie było, grałem w stare Battlefronty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, miał człowiek nadzieję, że coś sensownego jednak z tym zrobią, a tu taki numer... ja tam tej gry bez singla nie ruszam. Zbyt cienki jestem w te wszystkie CoDy i Battlefieldy przeciw żywym ludziom, żeby kupować grę tylko i wyłącznie dla multi.

Może w którymś DLC z kolei dodadzą jakiś sensowny tryb dla samotników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie widzielismy film zrobiony niby na silniku gry. Wszystko ladnie i pieknie, ale lepiej poczekac na publikacje jakiegos gameplayu i wiecej szczegolow odnosnie samej gry, bo miedzy rezyserowanymi ujeciami z cala ich filmowoscia i wlasciwa rozgrywka zazwyczaj jest duza roznica. Poki co nowy Battlefront zapowiada sie interesujaco i na pewno bede uwaznie sledzil newsy dotyczace tej gry, jednak jest troche za wczesnie na nakrecanie sie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno warto czekać. Gra nigdy nie będzie grą turniejową, ale nie musi nią być. Mam tylko nadzieję, że w tej części choć trochę poprawią błędy/wady w kodzie, które istnieją od BF3 i nie zostały do tej pory naprawione. Napalać się zacznę dopiero jak zobaczę gameplaye, bo ten filmik za wiele nie pokazuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dwójkę grzmociłem jak opętany, więc na nowego Battlefronta czekam...chociaż nie bez pewnych obaw. Wiadomo może, czy w grze będzie się zdobywało doświadczenie, odblokowywało elementy ekwipunku itd.?. Nie ma już praktycznie sieciowych fpsów bez tego elementu, ale zastanawiam się jak to będzie wyglądało w grze SW. O ile po stronie rebeliantów różnorodność uzbrojenia w łapach szeregowych żołnierzy da się uzasadnić, to już szeregi Stormtroopersów w których każdy dźwiga coś innego, niż klasyczny E-11...mogą dla fana wyglądać trochę bluźnierczo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...