Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars: Battlefront

Polecane posty

Ja mam inne pytanie. 

Nie wiem jaki jest tutaj stosunek użytkowników do kupowania rzeczy na G2A dlatego jeśli kogoś obrażę tym postem, przysięgam że nie jest to w mojej intencji.
Chciałbym też poznać Waszą opinię co do tego serwisu. Na co patrzeć przy zakupie i czy w ogóle kupowania tam nie wiąże się z jakimiś konsekwencjami?

Chodzi mi o to że chcę kupić klucz do SWB2 Global właśnie tam u źródła które ma bardzo dobrą opinię (ponad 10k + do 4k -) bo po prostu nie chcę grać w wersję PL a nie wiem czy prędko ktoś ogarnie patent jak to było w przypadku ME2 i BF4.

Zastanawia mnie tylko czy w momencie kiedy będę chciał zainstalować SWB2 global na swoim originie, który jest zarejestrowany jako PL, czy mimo tego gra tak samo nie zarejestruje się jako PL i nadal będę bez możliwości zmiany języka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu

Ja akurat z serwisem G2A nie miałem żadnych problemów. Swego czasu serwis Gry Online oferował klucze na angielską wersję językową Battlefield 4, bo podobnie jak Battlefront 2 nie oferował zmiany języka na język Szekspira. Warto nadmienić, że zaleca się kupowanie od osób z dużą liczbą opinii, poza tym warto sprawdzić w ofercie, czy jest język angielski. Sam cię doskonale rozumiem, że chcesz angielskiej wersji, bo jak usłyszałem próbki głosu bodajże Wendzikowskiej jako księżniczki Lei to mina zrobiła mi się strasznie kwaśna i to na początku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, goliat napisał:

@Ruhisu

Ja akurat z serwisem G2A nie miałem żadnych problemów. Swego czasu serwis Gry Online oferował klucze na angielską wersję językową Battlefield 4, bo podobnie jak Battlefront 2 nie oferował zmiany języka na język Szekspira. Warto nadmienić, że zaleca się kupowanie od osób z dużą liczbą opinii, poza tym warto sprawdzić w ofercie, czy jest język angielski. Sam cię doskonale rozumiem, że chcesz angielskiej wersji, bo jak usłyszałem próbki głosu bodajże Wendzikowskiej jako księżniczki Lei to mina zrobiła mi się strasznie kwaśna i to na początku.

 

Dziękuję za odpowiedź.

"Dystrybutor" którego znalazłem na G2A ma 43000 pozytywnych opinii i tylko 153 negatywnych.

Nie miałbym nic do polskiego dubbingu gdyby to nie to że zmusza się mnie do grania tylko w tej wersji a jeśli chodzi o Gwiezdne Wojny to jest to dla mnie uniwersum, którego dubbingowanie na plastikowy i wymuszony teatralny gamingowy PL jest po prostu herezją.

Pytanie tylko odnośnie tego co pisałem wcześniej.

W momencie kiedy kupię SWB na G2A w wersji GLOBAL, czy taka będzie mi działać czy mimo wszystko się ustawi na PL?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu

Nie pomoge Ci z Twoim pytaniem, ale jak juz nabedziesz BFII to daj znac na PW albo Steam, to popykamy razem. Ja teoretycznie od dzis mam juz dostep do gry, ale akurat dzis wylecialem na urlop do Polski i do gry usiade dopiero po powrocie w piatek. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, aliven napisał:

To złodzieje. Kupując u nich wspierasz zlodziejstwo. 

Może bym ich tak nie nazwał bo sam serwis taki nie jest ale kto tam się ogłasza to już na to wpływu nie masz. 
Myślisz że jestem z tego powodu zadowolony? Kupiłbym na Origin na 100% gdyby nie to że jestem zmuszony grać tylko w PL. Jest jeszcze alternatywa Amazon bo oni współpracują z Origin ale wątpię by przysyłali kody a nie ma sensu bym czekał aż z Niemiec czy USA i puste pudełko z kodem przywiozą.

Jak nic innego nie wykombinuję to będę musiał zacisnąć pięści i grać PL

37 minut temu, Tesu napisał:

@Ruhisu

Nie pomoge Ci z Twoim pytaniem, ale jak juz nabedziesz BFII to daj znac na PW albo Steam, to popykamy razem. Ja teoretycznie od dzis mam juz dostep do gry, ale akurat dzis wylecialem na urlop do Polski i do gry usiade dopiero po powrocie w piatek. 

Bardzo chętnie. Kupowałeś na Origin czyli masz wersję full PL tak?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ruhisu

Kupowalem na Origin, ale ze mieszkam w Irlandii, to moja wersja jest international i moglem sobie wybrac jezyk instalowanej gry m.in. sposrod angielskiego, niemieckiego, hiszpanskiego, wloskiego, francuskiego i jeszcze kilku innych (ale bez mozliwosci wyboru wersji PL). 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ruhisu napisał:

Bardzo chętnie. Kupowałeś na Origin czyli masz wersję full PL tak?

Ponoć (na 90%), jeśli kupisz na Origin, używając VPN na brytyjski serwer, to twoja wersja będzie po angielsku. Ja mam tak przy trialu, którego ściągnąłem, używając VPN, więc jest po angielsku. Gdybym robiłbym to bez VPN, to miałbym polski trial.

1 godzinę temu, Tesu napisał:

Nie pomoge Ci z Twoim pytaniem, ale jak juz nabedziesz BFII to daj znac na PW albo Steam, to popykamy razem. Ja teoretycznie od dzis mam juz dostep do gry, ale akurat dzis wylecialem na urlop do Polski i do gry usiade dopiero po powrocie w piatek.

Też się chętnie piszę na wspólne granie od piątku. :0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Scorpix napisał:

Ponoć (na 90%), jeśli kupisz na Origin, używając VPN na brytyjski serwer, to twoja wersja będzie po angielsku. Ja mam tak przy trialu, którego ściągnąłem, używając VPN, więc jest po angielsku. Gdybym robiłbym to bez VPN, to miałbym polski trial.

Też się chętnie piszę na wspólne granie od piątku. :0

jak to jest z tym vpn?  mogę o jakiś link i instrukcje do tego poprosić? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VPN ma za zadanie kodować twój adres prywatny poprzez używanie serwerów sieci publicznej. Dzięki temu żaden program nie będzie w stanie ustalić kraju, z którego piszesz, a ich jedynym odnośnikiem jest adres serwera sieci publicznej. W ten sposób, jeśli korzystasz z serwera brytyjskiego, na stronach Steam, Origin, Uplay ceny będą podawane w funtach brytyjskich miast w euro czy złotówkach, a podstawowa edycja oferowana przez sklepy będzie anglojęzyczna.

Ludzie nierzadko używają tego, aby na Steamie mieć rosyjskie ceny, czego nie polecam.

Są darmowe programy, które umożliwiają korzystanie z tego jak CyberGhost. Po instalacji wybierasz serwer, z którym chcesz się połączyć i po pewnym czasie z niego korzystasz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Scorpix napisał:

VPN ma za zadanie kodować twój adres prywatny poprzez używanie serwerów sieci publicznej. Dzięki temu żaden program nie będzie w stanie ustalić kraju, z którego piszesz, a ich jedynym odnośnikiem jest adres serwera sieci publicznej. W ten sposób, jeśli korzystasz z serwera brytyjskiego, na stronach Steam, Origin, Uplay ceny będą podawane w funtach brytyjskich miast w euro czy złotówkach, a podstawowa edycja oferowana przez sklepy będzie anglojęzyczna.

Ludzie nierzadko używają tego, aby na Steamie mieć rosyjskie ceny, czego nie polecam.

Są darmowe programy, które umożliwiają korzystanie z tego jak CyberGhost. Po instalacji wybierasz serwer, z którym chcesz się połączyć i po pewnym czasie z niego korzystasz.

Ok już pobrałem, po wypłacie kupię premium za 22zł.

Pytanie czy będę musiał to mieć cały czas włączone czy starczy abym tylko kupił SWB2?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ruhisu napisał:

Pytanie czy będę musiał to mieć cały czas włączone czy starczy abym tylko kupił SWB2?

Ja zainstalowałem triala przez VPN, a potem wróciłem na polski serwer i nic nie krzyczało, abym grał po polsku,  tylko odpaliło się po angielsku  wszystko, bo ściągnęło wersję worldwide.

Jak chcesz możesz kupić na VPN, a potem ściągnąć i pierwszy raz włączyć też na VPN dla pewności.

Po co ci wersja premium? Darmówki wystarczają, bo premium to dla użytkowników, którzy chcą chronić ważne dane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Ruhisu napisał:

Może bym ich tak nie nazwał bo sam serwis taki nie jest ale kto tam się ogłasza to już na to wpływu nie masz. 

Yhym.

Piratebay to też przecież tylko platforma. Nie mają wpływu kto wrzuca jakie pliki... Biedaczyska. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję się połączyć zatem do darmowej kolejki na serwerze uk w CyberGhost VPN, chyba że zmiana informacji w zakładce Country of Residence na swoim koncie  Origin coś da.

Swoją drogą mam już dość takiego kombinowania.
Człowiek chce nabyć legalnie grę i jest zmuszany do grania w wersji językowej z góry ustalonej przez lokalnego wydawcę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Ruhisu napisał:

Spróbuję się połączyć zatem do darmowej kolejki na serwerze uk w CyberGhost VPN, chyba że zmiana informacji w zakładce Country of Residence na swoim koncie  Origin coś da.

Nic nie da. Gra rozpozna kraj po IP użytkownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, aliven napisał:

Allegro nie pozwala sprzedawać kradzionych dóbr.

Nie pozwala, ale i nie weryfikuje ich pochodzenia. To osoba okradziona musi udowodnic Allegro, ze wystawiony przedmiot zostal jej skradziony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym co do dziś przeczytałem i widziałem na yt, moja chęć zakupu SWB2 solidnie spadła. Jak to u Ciebie jest Tesu?  SeRio tak czuć wciskanie graczowi płacenia za lootboxy,  ten cały grind jest tak bardzo odczuwalny? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ten grind jest odczuwalny, to trzeba trochę czasu, aby odpowiedzieć na to pytanie, bo ten system progresji jest niestety skomplikowany i nie wszystko można odblokować za kasę.

Przez te 10h triala bawiłem się dobrze nie używając żadnej karty i byłem zwykle w połowie stawki lub w czołówce.

Dzisiaj jest AMA, ale nie sądzę, aby długo potrwała, bo zaraz znajdą się trolle, grożące śmiercią i spamujące tymi samymi durnymi pytaniami i wyzwiskami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Scorpix napisał:

Jak ten grind jest odczuwalny, to trzeba trochę czasu, aby odpowiedzieć na to pytanie, bo ten system progresji jest niestety skomplikowany i nie wszystko można odblokować za kasę.

Przez te 10h triala bawiłem się dobrze nie używając żadnej karty i byłem zwykle w połowie stawki lub w czołówce.

Dzisiaj jest AMA, ale nie sądzę, aby długo potrwała, bo zaraz znajdą się trolle, grożące śmiercią i spamujące tymi samymi durnymi pytaniami i wyzwiskami.

No to zobaczymy. Jeśli do 17go nie wróci mi chęć to kupię Rising Storm 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO wszystko zalrzy od podejscia. Ja tam chce sobie tylko podtrzelac w uniwersum SW, nie mam parcia na Vadera i nie planuje sobie wszystkiego odblokowac w dwa tygodnie. W poprzednim Battlefroncie mialem wszystko odblokowane po ok. 50h gry i to byl wlasnie moment, w ktorym przestalo mi sie chciec w niego grac, bo juz nie bylo niczego do zdobycia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...