Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars: Battlefront

Polecane posty

Gość Paladyn

Tak, Imeperium zawsze się fajnie gra! Imperium przyciąga zwycięzców, a słabi niech idą do rebelianckich psów.

P.S.

Dark_Sanguiniusie czas zmienić ksywkę na Darth_Sanguinius.

Ku Chwale Imperium!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...widziałem Battlefronta w jakimś programie o grach. Czy to był Hyper czy Game Network, nie pamiętam. W każdym razie-grafika nawet niezła(troche za dużo bloomu, ale da się przeżyć ;) ), a reszta imo średniawa. Jak ktoś nie ma sieci to nawet niech nei odpala. Z drugiej strony może być ciekawie po LANie albo w necie ;)

Ja w każdym razie czekam na Republic Commando! To będzie giera!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Patrząc na pokaz gry w jakimś programie nie jesteś w stanie określić poziomu jej grywalności... :) A po co zmieniać od razu nick? Mnie się podoba tak jak jest... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hubibubi1

Co autor recenzji chce od inteligencji komputera. Nie sprawdzałem jak się gra na poziomie hard bez patcha(chyba źle),ale na stronie lucasa przy patchu jest dokładnie napisane, że ogromnie polepsza al botow na poziomie hard.

Viva la Clone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzisz o grze Star Wars: Battlefront
:oops: poprostu go lubię

Proszę odpowiadać pełnym zdaniem, a swoją wypowiedz poprzeć choćby minimalnymi argumentami - Nauczyciel :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Apollyon

Drogi hubibubi 1.Jeżeli czegoś nie sprawdziłeś to lepiej o tym nie pisz, bo tak jak przed chwilą możesz się ostro walnąć.Poza tym gra powinna chodzić dobrze bez patcha, a recenzent grał zapewne w "surową" wersję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Battlefront jest dory ale przydałoby by się więcej klas postaci i więcej pojazdów, na pewno większą ilość map i bardziej dopracowane AI w singlu.

Ale gra sama w sobie nie jest może tak dobra jak KOTOR, ale jak najbardziej można powiedzieć że przy reszcie konkurencji wypada nadzwyczaj dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tomasz-85

Battlefront przyciagnął mnie głównie przez możliwość "bycia tam i wtedy". Fani Star Wars na pewno wiedzą o co chodzi :wink:

Dodatkowym plusem jst grafika i świetny efekt rozmycia. Ale nie samą grafiką człowiek żyje, grywalność też jest sporym plusem gry.

Niestety klasy są niewyważone i (moim zdaniem) niedopracowane.

I dalczego jest tak mało map :?:

Ogólnie jednak gra jest u mnie na plusie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość idle_wood

Imperator jest wieczny a kto obraża Jego osobę obraża fanów , a kto obraża fanów obraża Ciemną Stronę Mocy . Mimo wszystko wolę Armię Klonów . A pojazdy są za silne dlatego , że nigdy nie widziałem czołgu , który centralnym strzałem z działa nie dał rady zabić człowieka ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A grał już ktoś w Star Wars Battlefront II? SP świetny tym razem. Ciekawa fabuła kampanii i tryb Conquest czyli interaktywny podbój galaktyki grając jedną z 4 stron (Republika, Imperium, Rebelia, Separatyści) dodano bajecznie wciągające walki w kosmosie, jest więcej pojazdów. Jest nareszcie możliwość gry bochaterem (Jedi np. Yoda, Sith np. Vader lub nawet takie postacie jak Jango,Bobba Fet lub Han czy Leia Solo) Gra jest poprostu bajecznie miodna. Ma bardzo wysoką grywalność i do tego niesamowity klimat Star Wars!!! Grę serdecznie polecam!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem tematu o Star Wars Republic Commando.

Jak ktoś grał to mógłby się podzielić swoim doświadczeniem ze mną?

Mam taki problem z misją kampanii Genossiańskiej "Belly of the Beast".

Tam trzeba w 5 minut wyłączyć jakiś komputer, który wyłącza się ponad minutę. W tym pomieszczenieu z kompem jest pełno gruboskórnego towarzystwa. A w korytarzach przed wejściem do sali cała armia. Jak dokonać cudu? Teoria względności mi się tu nie przyda i czasu nie spowolnię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedynka mimo że sequel wprowadził sporo usprawnień to w pewnych aspektach jest lepsza. Napewno boty szybciej reaguja na obecnośc gracza tzn. szybciej i celniej strzelają. Z drugiej strony jednostki są tu gorzej zbalansowane i np. droideki separatystów masakrują wrogie boty a i dla gracza zniszczenie takiej jednostki to nie lada wyzwanie.

Mały sentyment to tej części i grałem w nią sporo ^^ było warto ale chyba dlatego że jestem fanem ....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to tylko kalka batlefielda tyle że na licencji star wars i chyba tylko fani [czyli ja :P] grali w to dłużej. Szkoda, że praktycznie poza chwitliwą licencją ta gra nie ma nic innego do zaoferowania. Ot, na jedno kopyto, nawet klasy postaci są robione na wariata tzn. nie mają odzwierciedlenia w uniwersum. Ale gra się dobrze ... do czasu ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lepszego FPS'a SF, ciekawa gra, starcza na kilkanaście godzin gry. Uffff, ile pojazdów i statków kosmicznych!!!! Niezłe bitwy w kosmosie, a jeszcze lepsze na lądzie. Zajefajna strzelanka i to jeszcze w świecie Star Wars'ów!! Podoba sie mi pomysł z jedi, może nie ma rozbudowanego trybu walki, ale pozwala osiągnąć przewage w bitwie. Gre przeszedłem raz, a teraz drugi. Ciekawe, czy będzie trzecia część. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam lepszego FPS'a SF[...] Podoba sie mi pomysł z jedi, może nie ma rozbudowanego trybu walki, ale pozwala osiągnąć przewage w bitwie. Gre przeszedłem raz, a teraz drugi. Ciekawe, czy będzie trzecia część.

1) ja też

2) Pomysł fajny, tylko jak masz jedi to w 5 minut możesz wygrać misje całą

3) Sądze że będzie, przeca to żył(k)a złota;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...