Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars: Battlefront

Polecane posty

2 godziny temu, veli napisał:

Jak byś widział taką kosmetykę? Kamuflaże na broń/ wyposażenie? Żeby nie było różowych blasterów :icon_biggrin:

Z tego co widzę w Battlefront (2015), skórki postaci (kolory pancerzy, inne rasy) są do kupienia za pieniądze zgarnięte w grze = dolary w oczach EA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, veli napisał:

Jak byś widział taką kosmetykę? Kamuflaże na broń/ wyposażenie? Żeby nie było różowych blasterów :icon_biggrin:

W BF1 w skrzynkach sa skiny broni i pojazdow, ale sa zrobione z wyczuciem i daleko im do odpustowo-kiczowatych malowan z COD. Sa tez puzzle, ktore po uzbieraniu pieciu pasujacych elementow daja dostep do unikalnych modeli broni bialej (np. szabla francuska czy palka z galezi polskiego debu Bartka) oraz godzinny bonus do zdobywanych w meczu punktow doswiadczenia. Skrzynki dostaje sie co kilka meczow, mozna je tez zdobyc wypelniajac misje spolecznosciowe lub kupic za wewnatrzgrowa walute oraz za prawdziwa kase. Nic z tego nie wplywa na balans rozgrywki i takie skrzynki mi nie przeszkadzaja. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem. Ja sie jeszcze chyba jednak troche wstrzymam. Kiedy gra miala swoja premiere, moglem poswiecic jej caly swoj growy czas. Teraz jednak ponownie swietnie sie bawie w BF1 (do tego stopnia, ze co kilka meczow gracze z przeciwnej druzyny pisza mi, zebym wylaczyl czity lub ze mnie raportuja :D), na ogranie czeka Kingdom Come: Deliverance, pod koniec miesiaca przyjdzie przesylka z Ni No Kuni II, do tego po weekendzie planuje sobie sprawic Final Fantasy XV Windows Edition. A doba ma tylko 24 godziny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam, rzucę okiem, jak ten nowy system wyjdzie. Może granie będzie wtedy mniejszą mordęgą, chociaż jeśli ludzie zachowają to, co dotąd odblokowali, to pewnie nadal będę większość czasu robił za czyjś cel na strzelnicy. Nie obiecuję sobie jakichś wielkich zmian, bo EA już mnie na dobre oduczyło wyglądać ich działań z nadzieją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, czytając tego newsa już się zastanawiam jaki haczyk się tam kryje :D Ale cała sytuacja pokazuje, że gracze jeszcze coś potrafią wywalczyć naciskami na twórców. Ciekaw jestem jeszcze kiedy Battlefront trafi do EA Access, jedynka dość szybko się tam pojawiła.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten haczyk to brakujacy EA do przedpremierowych prognoz milion sprzedanych egzemplarzy gry. Do tego prawie od premiery mikrotransakcje w ich owczesnym ksztalcie byly zawieszone, wiec dodatkowa kasa nie leciala z kranu. Teraz jest duza szansa na to, ze osoby, ktore wczesniej zbojkotowaly gre przez model P2W, wreszcie ja kupia, a do tego wszyscy gracze beda juz mogli radosnie wydawac pieniadze na kosmetyke. Ludzie dostana to, czego chcieli od premiery, a „przy okazji” EA dostanie kase. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wszyscy dzięki temu będą zadowoleni, raz że EA będzie miała kasę ze sprzedaży gry i kosmetycznych mikropłatności, dwa gracze dostaną to, czego żądali - czyli poprawienia balansu gry, trzy Myszka Miki nie wpadnie do nich znowu z bejsbolem ;) (patrz komiks jednym z ostatnich wydań CDA, to zrozumiecie żart).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna bardziej nurtuje mnie poziom wykonania i zakres zawartosci kosmetycznej, ktora pojawi sie w ramach mikrotransakcji, a nie nowe tryby. Mam nadzieje, ze zrobia to z wyczuciem i unikniemy calej tej wizualnie kiczowatej przesady, ktora od kilku odslon COD czestuje nas Acti. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...