Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Star Wars: Battlefront

Polecane posty

Gość Neo jr.

Dla mnie pomysł bomba!!!

Jak na razie to wygląda jak Battlefield w uniwersum Star Wars.

Zobaczymy tylko czy programiści nie popsują takiego dobrego pomysłu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Zapowiada sie ponadprzecietnie... :wink:

Mam nadzieje, ze zostanie dobrze wykonana gra.

Osobiscie mam ja na oku... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się spoko, gier z aktywną obecnością Mocy (czytaj: sterujemy Jedi) mamy już sporo, więc teraz coś na odmianę... I w dodatku <głównie> sieciowe! Myślę, że warto czekać, choć lepiej zapowiada się i bardziej ostrzę sobie zęby na KotOR2!

BTW: Nie wie ktoś, czy są jakiekolwiek dane nt. tego, czy planowana jest jakaś kolejna część Jedi Knighta?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się spoko, gier z aktywną obecnością Mocy (czytaj: sterujemy Jedi) mamy już sporo, więc teraz coś na odmianę... I w dodatku <głównie> sieciowe! Myślę, że warto czekać, choć lepiej zapowiada się i bardziej ostrzę sobie zęby na KotOR2!

BTW: Nie wie ktoś, czy są jakiekolwiek dane nt. tego, czy planowana jest jakaś kolejna część Jedi Knighta?

Mocą??W battlefront będziemy tylko żołnierzem chodzić i z blasterów naparzać.Jedi mają być sterowani przez komputer jako bonus.A o jedi knight nic nie słyszałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra według mnie będzie SUPER!!!!!

Ale bedzie jadka :lol:. Mam nadzieje rze gra będzie bezpłatna(w grze przez sieć. Wiem że Ma być bezpłatna ale kto tam wie LUKASA)

I mam nadzieje że gra będzie działać umnie płynnie na wszystko na ful.

bo niedługo kupuję nowego kompa Athlon 2500+ barton, 1GB Ramu, Radek 9800 PRO 128MB i 256bit.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra według mnie będzie SUPER!!!!!

Ale bedzie jadka :lol:. Mam nadzieje rze gra będzie bezpłatna(w grze przez sieć. Wiem że Ma być bezpłatna ale kto tam wie LUKASA)

I mam nadzieje że gra będzie działać umnie płynnie na wszystko na ful.

bo niedługo kupuję nowego kompa Athlon 2500+ barton, 1GB Ramu, Radek 9800 PRO 128MB i 256bit.

Tak się tym chwalisz, że już wszyscy chyba wiedzą. Niech to nie będzi jednak jedyny powód by wszędzie pisać post w stylu zaprezentowanym powyżej, lub co częściej widzę "czy gra XXX na tym sprzęcie mi pójdzie"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądałem trailer Star Wars : Battlefront. Spodziewałem się zrzynki z Battlefielda , a tu mają kilka nowyh rzeczy. Większe plansze. Kilka ras do wyboru. Ogólnie trailer to za mało , żeby powiedzieć o tej grze. Ale jeśli bedzie trzymać poziom to ( jako wielki fan Battlefilda) kupię oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PhaeT0N

Powiem zwięźle : jesli gra dotrzyma Batkowi kroku, będzie wielka. Zapowiada się obiecująco, trailer tez widzialem - oby twórcy nie zrobili z niej kiszki :wink:

PS. Universum SW rulez.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh nie moge sie doczekać, zapowiada sie wspaniała gierka. aż sobie dla umilenia zciągnałem moda sobie moda do UT 2004 aby nie ześwirowac, szkoda że "lekko" nie wypalił :cry:

mam nadzieję że battlefront będzie równie grywalny co battlefield (lub soldat) wtedy zamiast sie uczyć i pracować na dobrą średnią (to już we wrześniu) będe zarywał godziny przy tym

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość KaWuHa

Gierka będzie super... już nie mogę się doczekać wcielenia w te kuliste droidki Federacji Handlowej. ;) Do tego trzeba oczywiście dodać uniwersum Gwiezdnych Wojen, które chyba nigdy się nie znudzą. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SW Battlefront od jakiegos czasu mam na oku tj. odkad odkrylem tryb siege z Jedi Acadamy ktory zalozeniami troche przypomina Battlefronta. Jestem ciekaw jak zrownowazo armie Imperium i Rebelii oraz jaki wplyw na gre beda mieli Gunganie i czy beda grywalnie (czyt. silni)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja SW Battlefront od jakiegos czasu mam na oku tj. odkad odkrylem tryb siege z Jedi Acadamy ktory zalozeniami troche przypomina Battlefronta. Jestem ciekaw jak zrownowazo armie Imperium i Rebelii oraz jaki wplyw na gre beda mieli Gunganie i czy beda grywalnie (czyt. silni)

no nie wiem czy siege jest podobny. patrz na to jak na battlefielda w uniwersum SW. a nie będzie grywalnych gungan i jedi (tzn. jedi będą jako NPC)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy jakie recenzje dostanie :P ja tam kocham Star Warsy :D Mi się bardziej kojarzy z Wolfem z trybem SP niż z Battlefieldem :)

już widze w wolfie SP te wspaniałe pojazdy, ta mnogość klas, te wszystkie mapki do 50 zawodników (lub więcej). tak czysty singelpleyer z wolfa :P

ni chyba że chodziło ci o ET ale to jest MP. a Battlefront sie różni od battlefielda tylko starwarsowym leyoutem, bo cała mechanika gry jest identyczna (no, troszeczke usprawniona)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak w telewizji zobaczylem zapowiedz ( chyba w gamebox ) to mnie zwalilo z nog!!! Zapowiada sie supcio mix Battlefilda w swiecie star wars :) Mam nadzieje ze kasy ktora wydam ne te giere nie bedzie to kasa wyzucona w bloto!!!!!!! :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dark_Sanguinius

Miałem okazję grać w Battlefronta na WGS. Na mnie wywarł pozytywne wrażenie... Co prawda, jeżeli chodzi o pojazdy, to stwierdzenie "imba" jest tu całkowicie na miejscu. Na szczęście są działa przeciwlotnicze... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Paladyn

Hmmmm... Widzę malkontentów, a to nie dobrze. Lord Vader nie będzie zadowolny. Ja prezentuje poglądy Gema - Jestem za Imperium wszędzie i zawsze. Oczekiwałem tej gry już jakiś czas. Wreszcie będę mógł wcielić się w Imperialistę i złoić skórę rebeliantom. Ku czci Imperatora!!!!!!!!!!

P.S.

Co tam Amn, Ku chwale Imperium!!!!!!!!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...