Skocz do zawartości
ZabojcaSledzi

Rozwiązany: A40 czy mi9se

Polecane posty

Witam

Tak jak w temacie, mam dylemat nad wyborem telefonu. Rozważałem jeszcze note 7 , ale rozmiar jego mnie straszy, aktualnie używam alcatela idola 4 i jest to dla mnie duży telefon, czasami irytujący delikatnie mówiąc podczas użytkowania, a mam go ponad 3,5 roku. Nie jestem żadnym wymagającym użytkownikiem, jarającym się 7-mioma aparatami itp. Telefon rzadko zmieniam, w sumie dopóki działa. Cena note7 jest kusząca - 800zł , a40 -1000 zł, a 9se 1300zł, ale przeskok z 4 na 6gb ramu, co przy użytkowaniu telefonu przed okres dłuższy niż 2 lata (bo tak średnio ludzie zmieniaja telefony) może być bardzo istotne. Teoretycznie a40 troche lepiej bateria trzyma i ma plecki plastikowe, choć w wielu recenzjach jest to jako minus, ja mam szkło przód i tył(alcatel idol 4) i po takim czasie wsio w kawałku. Działają bardzo podobnie, choć procesory samsunga są bardziej prądożerne, xiaomi jakoś sobie radzi. Obydwa telefony są bardzo chwalone. Mam bardzo duży dylemat co będzie lepsze, dołożenie tych 300 zł do 9se to nie problem bo to ma być telefon na lata, a nie na chwilę. 

Z góry dziękuje za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Mi9Se to lepsza opcja, uznałbym te 2GB RAM więcej jako kartę przetargową - 4GB to niedługo zacznie być na styk. Poza tym to mimo wszystko taki niższy flagowiec u Xiaomi, gdzie A40 to u Samsunga taki wyższy low-end i to czuć gdy się oba telefony weźmie do ręki.

Xiaomi to też lepszy aparat, sporo lepsze wykonanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie ma co się zastanawiać, znalazłem za 1260 w mediamarkt 64gb, mysle nad 128gb, ale tyle dopłacać(około 100-150zł), a kobietą nie jestem bym walił fotki ile wlezie, a aktualnie uzywam 15 z 30 giga, także, choć słyszałem, ze zdjęcia zapisywane jakos inaczej w se będą ważyć więcej, ale mimo to nie zużyje tych 52gb do użytku, bo nie ma słotu sd.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...