Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Łukiem oczywiście. A z tymi fragmentami na haju to nie powiem, były spoko. Chociaż pewne sprawy w grze wolałbym, że tak powiem wyjaśnić w "realnym" świecie a nie, że budzę się i pyk. Pozamiatane. Szkoda też, że były one związane ściśle z konkretnymi misjami i nie dało się (niczym w mario) wsunąć jakiegoś grzybka podczas normalnej rozgrywki aby swiat nabral innych barw :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na pewno nie należy do typu "na jeden raz". Możemy przechodzić ją na wiele sposobów. Najbardziej jest mi brak prób odbijania posterunków przez piratów, a coś mi się wydaje, że Vaasowi te ataki się nie spodobały ;). Korzystając z łuku świetnie się bawiłem, ale większą satysfakcję daje strzelanie bez laserowego celownika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobra informacja smile_prosty2.gif

Znając życie, gra nie pójdzie na moim złomie, ale do premiery jeszcze trochę czasu.

Bardzo podobała mi trzecia część. Okładka gry ma to coś. Pozostaje czekać na dalsze informacje

UpiornyOrszak:

Trochę wygląda jak psychol :-)

Edytowano przez grz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zachwycony informacją wink_prosty.gif To, że Far Cry 4 powstanie w Himalajach było wiadomo od dłuższego czasu, ale jak dla mnie zmiana miejsca jest jak najbardziej na plus. Uwielbiam mroźne scenerie w grach, filmach czy książkach, więc jestem jeszcze bardziej nakręcony wink_prosty.gif Jeśli chodzi o głównego przeciwnika z okładki to szczerze wątpię by przebił Vaasa, ale chciałbym się mylić wink_prosty.gif Jedyny problem jest taki, że na moim laptopie FC4 raczej nie pójdzie, a na PS3 grafika będzie pewnie tragicznie. Więc to jest może czas by kupić PS4 smile_prosty.gif Anyway czekam na E3, pewnie wtedy coś więcej powiedzą ^_^

Edytowano przez JediMati
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że FC IV nie zamówię! I nie, nie dlatego, że nie lubię (po II - nienawiść, po III - miłość :D), ale zwyczajnie wiem, że niedługo potem wejdzie na rynek wersja z DLC, etc. Nie chcę płacić dwa razy. Poza tym, znając życie, to o grze zapomnę, zanim dodatki powychodzą...

Niemniej - jaram się możliwością podróży w Himalaje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera dokładnie 20 listopada. To chyba dlatego Ubi zaliczy obsuwę z Division które zapewne na pół roku po premierze przejdzie na free 2 play...

Rzekomo pojawiać się będą monstra. Oby nie, bo taki Turok (Crots, what?!) z potworami... nie, to na Far Cry nie wyglądałoby.

Pozostaje czekać, także na informacje o past-genach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że czwórka ma się dziać w Himalajach zaskoczeniem specjalnym nie jest, bo od jakiegoś czasu krążyły plotki, że właśnie tam będzie toczyć się akcja co mnie pasuje - tych klimatów jeszcze nie eksplorowaliśmy, może będą słonie a i standardowo nudno nie będzie :D Niczego po fabule nie oczekuję i nie specjalnie będzie mi przeszkadzać jeśli w historii pojawią się jakieś mutanty, potwory albo cholera wie co jeszcze... Jedyne co bym chciał to zapadających w pamięć postaci takich jak Vaas (albo nawet Sam ze swoim "BLITZKRIEG!" ^_^).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie poczułem się, jakbym dostał w pysk... Przeczytałem na PPE newsa, w którym zacytowano wypowiedzi dwóch, bardzo ważnych dla Ubi osobistości, które mnie mocno niepokoją:

Planujemy wydawać gry, którymi będzie można się cieszyć na dłużej. To pozwoli nam tworzyć DLC i zawierać w grze przedmioty do kupienia.

Zaczynamy tworzyć gry, których żywotność będziemy przedłużać. Dlatego zależy nam nie tylko na sprzedaniu jak największej ilości kopii, ale także przedmiotów, zawartości.

Autentycznie, po tych słowach (a odnoszących się także do Far Cry IV), poważnie się zastanawiam, czy nie pogrzebać tej gry (i innych od Ubi) pod głęboką warstwą gruntu... Bo jak pójdą w kierunku, który widać w powyższych cytatach, to nie będę miał czego szukać w ich produkcjach.

I tylko mam nadzieję, że to moje zwyczajne czarnowidzctwo. I że się nie sprawdzi.

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę:

>> dużo DLC

Co za tym idzie, będą w to wchodziły DLC z postaciami do multi, DLC z bronią do multi, DLC z mapami do multi, DLC z dodatkowymi misjami single, DLC z dodatkowymi miejscami do eksploracji, etc.

A seasson pass za dodatkowe 80-100 zł. Chyba, że zamówisz przedpremierowo, ale to dodatkowe ryzyko, to można się nadziać na grową kaszanę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SP kosztuje jakieś 60-70 zł tylko do AC3 był za 120 ale to była jeszcze nowość i sprawdzenie portfeli graczy. W AC4 już np. każdą dodatkową mapę, postać, strój itp. zawierał SP. W Watch Dogs ma być podobnie. Inna sprawa Far Cry 3, tam SP nie było ale DLC to raptem 4 misje i Blood Dragon, który i tak jest samodzielnym dodatkiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej boli to.

Basically - jeszcze bardziej rozwodnione gry z jeszcze większą ilością fillera, 15-godzinnymi tutorialami jak z AC3, sprytnym designem mającym na celu utrzymanie gracza przy grze jak znaczniki misji daleko na przeciwległych końcach mapy bez fast travel (AC:Revelations przez to nigdy nie skończyłem). Damn. Nie tylko wielkie AAA od Ubisoftu cierpią na to. Child of Light też choruje na brak jednoznacznego kierunku i lepiej działałoby jako 3-4 godzinna gra niż produkcja na godzin kilkanaście. To samo z wsadzaniem wszędzie pasku expa i ukrywaniem zawartości za grindem (Trialsy teraz mnie tym męczą).

Szczerze to takie coś mnie boli bardziej niż DLC, bo mikropłatności i płatna zawartość z reguły omijają design, a jeśli gra jest rozwodnioną papką to... no jest jednoznacznie rozwodnioną papką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jest Far Cry 4 Limited Edition czyli wersja dla osób zamawiających pre-order. Czyli norma u Ubi. wink_prosty.gif A o DLC tak jak napisałem nie ma co się martwić są Season Passy to i będą DLC, zresztą co jakiś czas są korzystne promocje na Uplay więc można za naprawdę małe pieniądze mieć Complete Edition. wink_prosty.gif

Wczoraj w końcu dostałem Far Cry3: Blood Dragon. Pograłem chwilę i jestem zachwycony tym dodatkiem ! smile_prosty.gif Wyspa jak na DLC duża bronie fajnie zrobione, wrogowie również fajnie zrobieni zwłaszcza te ich głosy, które kojarzą mi się z droidami ze Star Wars tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co taka cisza w temacie? Cóż, muszę go lekko odkurzyć, bo trailer nadchodzącego Far Cry 4 dosłownie niszczy system. Mam nadzięję, że na dniach pokażą gameplay, bo pozycja zapowiada się znakomicie. Dostajesz jakąś małą spluwę, garść nabojów, kilka monet i radź sobie w tym otwartym świecie.

Kupili mnie tym trailerem:

.

Godny następca Vaasa :trollface: .

Edytowano przez Wuwu1978
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...