Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Pierwsza gra w której musiałem obniżyc detale do low żeby w spokoju pograć :-/ Ale fajna jest, fizyka całkiem niezła, szkoda że postaci nie da sie ćwiartować :P i wogle. Narazie demko nastraja pozytywnie, zobaczymy co pokaże full.

pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Przyznam, że demo jest całkiem fajne. Jednak denerwuje mnie fakt, że cała mapka jest mocno ograniczona, nie ma zbyt wiele przestrzeni do biegania. Ciągle idzie się jak po sznurku. W sumie nudne to jest. Ale mam nadzieję, że w pełnej wersji będzie bardzo wiele otwartych przestrzeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Ale czy tak jest na każdym kompie? Widząc to w demie Painkillera zastanawiałem się, czy tylko ja mam zablokowane niektóre opcje graficzne, czy tak jest u wszystkich? Jeśli działają one na najnowszych kartach nVidii, to może to oznaczać, że nVidia chce wymusić na graczach kupno nowych kart graficznych (jak ja uwielbiam czarny i zarazem absurdalny humor :lol:).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Aż tak źle to chyba nie będzie, chociaż patrząc na to co czasami wyprawiają producenci kart graficznych oraz gier, to kto wie? Ale to ograniczanie jest rzeczywiście dziwne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznac, ze gry nie zainstalowalem, poniewaz nie moge sie do niej przekonac po screenach. Jest to pierwsza gra, ktorej nie instaluje po patrzeniu na obrazki. Czemu? Bo na screenach wszystko jest bajecznie kolorowe, a z taka "brudna robota" to mi sie kojazy zupelnie cos innego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
(...) Czemu? Bo na screenach wszystko jest bajecznie kolorowe, a z taka "brudna robota" to mi sie kojazy zupelnie cos innego.

EEEE tam. Zawsze można sobie poszperać w kolorach monitora :D. Bo ja wiem, czy tak od razu bajecznie ? Może i tak. Ale za to system Ragdoll jest w tej gierce nieprzeciętny. MNIAM. I furką można sobie pojeździć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po demku można się spodziewać tylko dobrych rzeczy... No może poza AI, które momentami szwankuje dość widocznie. Ale ragdoll i systemy kolizji rzeczywiście bardzo dobre. No i ta swoboda w odkrywaniu piknej wyspy. Zestrzeliwanie heliktopterów rules. Jak pierwszy raz zobaczyłem efekt mojego strzełu z rakietnicy to mi szczęka opadła. Swoją drogą dobrze, że kumpel ma porządnego kompa :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Mi się udało trafić kolesia z bazooki z ok. 500m :D Przepis jest prosty trzeba ominąć jakiegoś kolesia, skoczyć koło radaru po bazookę - przyczaić się i strzelić w nieświadomego pozostawionego wcześniej kolesia. Bardzo ciekawe :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu? Bo na screenach wszystko jest bajecznie kolorowe, a z taka "brudna robota" to mi sie kojazy zupelnie cos innego.

No tak. W dużej mierze to prawda. Ale potem robi się lepiej. Pordzewiałe wraki czołgów i samolotów ( z tym chyba nawet jeden Zero :D ). A dalej ciemne i brudne ( coś dla Ciebie :wink: ) wnętrza bunkrów. Polecam spróbować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy

Gra jest na prawdę świetna. Mam tylko nadzieję, że ją tylko trochę bardziej zoptymalizują. Na moim dosyć mocnym sprzęcie (P4 2,5 Geforce 5900xt) musiałem zmniejszać rozdzielczość. Nawet się nie chcę zastanawiać jak by chodziła na mojej starej czwórce mx.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Nie wiem o co chodzi z tymi radeonami. U mnie w chacie są 2 radeony (9600PRO i 8500LE) i dodatkowo u sąsiada jest jeszcze Radeon 9200. U WSZYSTKICH demko działa bez problemu... Raz tylko się nie chciało uruchomić jak na 8500LE ustawiło się detale na high i 1024x768...Poza tym wszystko śmiga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No bez kitu. Nie mam żadnych skaczących tekstur, ani nic w tym stylu. Chyba powinienem się cieszyć. A tak poza tym to kto przy zdrowych zmysłach gra w gierkę o takich wymaganiach z Anti-aliasingiem :D. Ściągnąłem sobie również dodatkową mapę i tam też nie uświadczyłem nic nadzwyczajnego...Tylko nie wiem, czy dźwięk mam w porządku. Na nowej mapce nie mam odgłosu po strzelaniu z tej "zsilecedowanej" broni. Może taki skuteczny tłumik :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Blazey

Jezeli chodzi o mnie - są to wrażenia na podstawie dema, ALE i tak daję tej grze jednego wielkiego plusa - uruchomiła się bez większych problemów na moim poczciwym złomie - a jest to wyczyn nie lada :) No bo czy tak gra mogła pójśc na 1GHz z drugim Gforcem??? Otóż mogła - i to całkiem płynnie. Demo bardzo mi się podobało, aczkolwiek trochę za krótkie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Zawsze możesz sobie ściągnąć dodatkową mapę do dema. A tak w ogóle gdzieś czytałem, że Far Cry ma ukazać się tylko na DVD (ale nie jestem pewien, bo ostatnio jakaś moda powstała na straszenie - tylko na DVD brrrr) - dlatego też byćmoże Painkiller ma szansę na zostanie najlepszym FPP. Oburzeni posiadacze CD-ROMów zbluzgają na wszystkie możliwe sposoby Far Crya i w ten sposób ww. zaszczytny tytuł przypadnie właśnie Painkillerowi :D. Taaa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość peightter

Zaje... gra!!! CUDO!!!! Ja osobiscie ciagle ciupie w demko i nie nudzi mi sie!!! Czekam na premiere (niekoniecznie orginalu :P)!!! Czy ktos wie kiedy ta gra sie pojawi??? Prosze o odpowiedz na p8ter@wp.pl

Z gory dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...