Skocz do zawartości
Gość kabura

Far Cry (seria)

Polecane posty

Gość Zajcew

Dawno już grałem w "wyciekniętą" MP Alfę FarCrya, potem w Sp demo.

>>> ponownie zwracam Ci uwagą na tre Twoje wycieki o wyciekach - nie jest to tu tolerowane - RoZy{(EDIT), Ok sorry, wiem, nigdy więcej słowa o wyciekach, słowo harcerza.}

Technologicznie to wypas, na max detalach wygląda świetnie.

Od strony grywalności też całkiem nieźle, podoba mi się nieliniowość i wolność w obrębie każdej wyspy.

AI trochę szwankuje, często zdaża się że przeciwnicy biegają wpatrzeni w niebo, albo blokują się na ścianach.

Miejmy nadzieje że w pełnej wersji to poprawią.

Acha, dostępna jest dodatkowa mapa do dema, plik ma 39 mega i możecie go ściagnąć tu: http://www.gamershell.com/download_5230.shtml

Szykuje sie całkiem spory hit :D

Hmm, właśnie przeczytałem zawartość Cover-CD, czemu dema FarCry tam nie ma?

Plik jest duży to fakt, ale może należało by wywalić jakieś szity co tam daliście i jednak dać to demko?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna gra z cyklu "Nie na mój sprzęt" :wink: . Cieszy fakt że w końcu coś zaczyna się dziać i nie powstają wciąż takie same praktycznie FPSy, tylko twórcy starają się czymś wyróżnić, pokazać. Czy może pobić D3 i HL2? Nie wiem, choć musze sie wam przyznać że Doom mi śmierdzi, takigo czuja mam że bedzie niewypał :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie, o dziwo chodzi naprawde płynniusieńko(35-40fps), tylko troche więcej ramu by się przydało, bo na początku docina(mam 512)...Oczywiście wszystko w pełnych detalach :twisted: ..Graficznie rzeczywiście jest rewelacja, chociaż na screenach wygląda o niebo lepiej. Ale myśle, że to przedsmak tego co zobaczymy w DooMie 3 i HL2..Już tylko czekać na FULL(Ponoć już jest na DvD i tylko taka wersja ma być)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zajcew

Hmm, nie na dvd, ani na cd, ani na czymkolwiek jeszcze nie ma, choć będzie niedługo (pod koniec miesiąca wedłóg najnowszych doniesień).

Co do dvd to z tego co zdołałem sie dowiedzieć, bedzie na rynku amerykańskim, a na europejskim bedzie 5 cd, albo odwrotnie, juz teraz nie pamiętam. :)

Wkażdym razie jest wątpliwe aby na rynku Polskim było dvd, wiec szykujcie sie na cd swapping w trakcie gry. :)

U mnie na max detalach nie chodzi "płynniusieńko" (od 15 do 25 FPS), ale wygląda ślicznie, więc się nie bedę czepaił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Tropenhauzer

Moim zdaniem FarCry będzie gniotem nie oferującym nic oprócz świetnej technologii. Jedno przejście pewnie będzie wystarczyło do tego, aby gra się znudziła. Możliwe, że pełna wersja nie będzie taka nudna jak demo, cóż... pożyjemy, zobaczymy. Ja się jednak nie nastawiam na wielkiego hita, to raczej będzie przeciętniak. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem w demo z cda oraz w tą dodatkową misję. Klimat w grze zmienia się jak w kalejdoskopie. W tej dodatkowej misji gdy walczyłem w dżungli klimat był ala "żar tropików" ale gdy wszedłem do jaskini muzyka zmieniła się na bardziej mroczną i zaczęłem się czuć jak w AvP. Gra jest świetna ale mam nadzieję że poprawią jej działanie z radeonami bo narazie jest kiepsko :( Gra ma szanse powalczyć o miano najlepszego FPSa roku [może nie o pierwsze miejsce ale drugie,,, kto wie]........ ale ja i tak trzymam kciuki za naszego Painkillera :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem w to demko tylko jakieś 15 min, ale zgadzam się że Far Cry może być jednym z najlepszych FPS-ów w tym roku. Grafa jest przecudna, przeciwnicy też na dobrym poziomie no i to pływanie, dobry bajerek. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zajcew

Wstyd się przyznać, ale w moim pierwszym poście są aż dwa babole...

Po pierwsze, aby zagrać w drugą misję, poza plikiem do którego link już podałem, potrzebujecie jeszcze drugiego pliczku, który można ściągnąć na przykład tu: http://www.gamershell.com/download_5229.shtml.

Pliczek ten ma mniej niz 100 kilo, więc nie bedzie z nim żadnych problemów, sorki za zamieszanie.

Po drugie, nareszcie kupiłem nowe CD-A i demo FarCrya na CoverCD oczywiście jest, chociaż w zawartości Covera na stronie http://www.cd-action.com.pl/?strona=numer jakoś go brak...

djsoundtronic, pomyślałem dokładnie to samo co ty. :)

Po wejściu do tej jaskini klimat gry zmienia się diametralnie, faktycznie robi sie straszno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Far Cry ma szansę stać się hitem roku 2004. Byle tylko nie sprawdził się czarny scenariusz opisany przez Eugeniusza Siekierę w numerze 3/04. Bo jeśli gra rzeczywiście będzie piękna, a nudna i banalna to zostanie zaprzepaszczona szansa stania się hitem. Ale na szczęście grając w demo czarny scenariusz się nie sprawdza. Zobaczymy jak będzie z pełną wersją...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ŁoWcA

Gierka nawet spoko ale za duze wymagania nie wszyscy se w to pograją, chociarz mi chodzi 25-40FPS. Spodziewałem sie że grafika bedzie lepsza za dużo ząbków :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem sie że grafika bedzie lepsza za dużo ząbków :evil:

No prosze jakie teraz ma młodzież wymagania - pomyśl że ja ekscytowałem się grami w których postacie miały kwadratowe głowy, a gra 16 kolarach to był wypas :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co niektórzy mają do grafiki tej gry. Dla mnie jest ona poprostu C-U-D-N-A :!: Dawno nie widziałem tak dobrej grafy. Ragdoll nawet w demku stoi na wysokim poziomie. Demko przechodziłem 3 razy. Na różne sposoby. i właśnie to jest piękne: nie ma wytyczonej Jedynej Dobrej Ścieżki, jest ich kilka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Radyan

Pewnie niedługo, skoro juz jest demo :).

A tak serio - kolejna gierka, która na moim sprzęcie nie pójdzie. A jak widzę te screeny, to żal cżłowieka bierze, że nie ma tego GeForce4...

Osobiście mam nadzieję, że okaże się lepsza od HL2. Zawsze mam nadzieję, że gra która pojawia się "z niczego" okaże sie lepsza od długo zapowiadanego hitu. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R
Osobiście mam nadzieję, że okaże się lepsza od HL2.

No fakt. Grałem w demo far crya, a na dodatek ściągnąłem sobię dodatkowy level. Owszem jest fajowy, ale żeby tak zaraz lepszy od HL2? Owszem ma przewagę w postaci dema (CZEMU JESZCZE NIE MA DEMA HL2 !!!!), ale na podst. trailerów to sądzę, że HL2 i tak ruleZZ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zajcew
Osobiście mam nadzieję, że okaże się lepsza od HL2.

No fakt. Grałem w demo far crya, a na dodatek ściągnąłem sobię dodatkowy level. Owszem jest fajowy, ale żeby tak zaraz lepszy od HL2? Owszem ma przewagę w postaci dema (CZEMU JESZCZE NIE MA DEMA HL2 !!!!), ale na podst. trailerów to sądzę, że HL2 i tak ruleZZ.

Dema HL2 nie ma i pewnie długo jeszcze nie będzie dlatego, że sami twórcy nie wiedzą kiedy ma się on pojawić, najnowsze dane mówią o lecie.

FarCry z kolei ma się pojawić już 26 marca.

Czy będzie lepszy od HL2?

Heh, nie wiem czy można do końca porównywac obie gry, FarCry to raczej tactical shooter, HL2 to "zwykły" shooter, więc wszystko zależy tu od osobistych preferencji i gustów.

Odobiście stawiam na HL2, choc wierzę że i FarCry bedzie świetny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor

Far Cry to naprawdę dobra gra. Przewage nad HL2 ma bo jest juz demko i pokazalo ono że gra na najprawdopodobniej nie zawiedzie a nie wiem czy pamiętacie ale beta HL2 o ile ja wiem była oparta o skrypty więc nie ma całkowitej swobody a w Far Cry nie mamy ograniczeń, jest wiele sposobów na przrjście gry. Żywotność zapewnią także dodatkowe mody tworzone przez graczy, już teraz wiemy o kilku ciekawych pozycjach.

Co do grafiki to na moim sprzęcie działa bardzo słabiutko ale już jedzie do mnie nowiutki Radeon 9700 i będzie giciarsko. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Far Cry wział się nie wiadomo skąd. Owszem jest to przyzwoity shooter. Ma nowe technologie i co z tego. Half Life w moich oczach wyrobił już sobie bardzo pozytywną opinię, która mam nadzieję nie ulegnie zmianie. A swoją drogą porównywanie BETY ? No ludzie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trevoor
Far Cry wział się nie wiadomo skąd. Owszem jest to przyzwoity shooter. Ma nowe technologie i co z tego. Half Life w moich oczach wyrobił już sobie bardzo pozytywną opinię, która mam nadzieję nie ulegnie zmianie. A swoją drogą porównywanie BETY ? No ludzie...

Mówisz tak jakby beta to była całkiem inna gra... to też HL2 tylko wczesna wersja i właśnie tak miała byc wydana w wrześniu tamtego roku. Co byś wtedy powiedzial. Też że jest super czadersko nie wiem jaka? Dobrze że dalej ją robią bo inaczej to byłby niezły gniot :D A Far Cry jest naprawdę bardzo oryginalne i za to ludzie bęgą go czcić :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

No nie wiem, ale wg. mnie to wersja beta jest inna od pełnej. Ale nieważne. Far Cry TEŻ mi się podoba, poza tym ten tytuł nie zobowiązuje twórców do niczego. Jednak oglądając screeny i trailery widziałem znowu metalowych, czy jeszcze innych "super-żołnierzy" i w tym momencie ten bajerancki klimat dżungli prysł. Pewno skoro są super-żołnierze, to do zneutralizowania ich będą potrzebne super-bronie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytałem w CDA, że będzie można robić dziury w ziemi(tak jak w Red Faction), ale w demie tego niema..Nawet troszeczke ziemia się nie wgniata, mam nadzieje, że to tylko demo...A pozatym FC nie wziął się znikąd. Wiedziałem już o nim w zeszłe wakacje w Gamestarze był to chyba temat numeru. Już wtedy zapowiadał się bardzo obiecująco...No to marzec-kwiecień będą dla nas b.ciekawe :) DooM 3, Painkiller, FarCry, nowe CDA :D BTW.poniedziałek-wtorek 1 przeciek, SMG powiedział 1 dzień po wyjściu, że 1 przeciek za 2 tygodnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...