Skocz do zawartości
KryngeerPL

Słuchawki/DAC do 300 zł

Polecane posty

Cześć!

Krótko i na temat.

ASUS Rampage V Extreme i integra

Superlux HD681 EVO MKII

Co będzie lepszym wyborem - słuchawki, DAC czy karta dźwiękowa?

Ze słuchawek myślałem nad zmianą na ISK HD9999 i zastanawiam się czy e miarę zagrają na mojej integrze, czy może Superluxy dostaną kopa na nowym źródle np. (Fiio E10K).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy plan jest taki, żeby Superluxy sprzedać.

V'ka mi pasuje (EVO były lekko przydymione, przymulone). Jakieś inne źródło na pewno wpadnie, ale jak widać chyba w późniejszym czasie. Z tego co wiem ISK ma konkurencję ze strony AKG, ale ISKi są podobno wygodniejsze.

Edytowano przez KryngeerPL
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja ze strony AKG jest w kontekście konstrukcji - mowa o modelu AKG K 271 MKII. Natomiast brzmienie AKG jest inne, bardziej wyrównane - nie atakują tak basem.

Jeśli lubisz dużo (może nawet za dużo) basu, to możesz wziąć ISK HD9999. Wygoda pewnie będzie zauważalnie wyższa niż w przypadku Superluxów. Wydaje mi się jednak, że brzmieniowo będzie to dość podobny poziom. I dokupienie źródła w późniejszym terminie może niekoniecznie wiele tu zmienić.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wypadają Razer Krakeny Essential w porównaniu do ISK'ów? Mam u siebie nieotwarte i otwierać na razie nie chcę. Prawdopodobnie je sprzedam, chyba że warto zatrzymać. Wiem, że są komfortowe, ale i męczące przy dłuższych posiedzeniach oraz praktycznie w ogóle nie mają tonów niskich. Jak wypadają na tle konkurencji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie słuchałem, ale nie spodziewałbym się niczego dobrego przy tak małych przetwornikach. Pewnie będą grać jak większość słuchawek gamingowych (z wyjątkiem takich konstrukcji jak np. ATH-PDG1), tj. mogą dobrze spisywać się w grach, ale pewnie będą totalnie pozbawione muzykalności.

 

W każdym razie, możesz sam posłuchać. To Twój gust ma zadecydować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...