Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Linkin Park

Polecane posty

Ehh a wielka szkoda bo ja właśnie najbardziej poszukiwałem 2.5 ale cóż :)

LPU 2.5 to fan made ;P nieoficjalna płyta xD czyli nie można jej kupić, i nigdy nie było można, a na dodatek powiem, ze jej w sprzedaży nie będzie ;P

Do ludzi zorientowanych - co to jest Linkin Park Underground? Jakiś typ koncertówki, remixy a może coś innego? Bo album studyjny na pewno nie :=) Tak przy okazji, wypuścili ich tylko trzy (Hybrid Theory, Meteora & Minutes to Midnight) a także niezłą ilość singli. Też jeszcze jedno pytanie związane po części z tą kapelą - słyszeliście może o pobocznym projekcie wokalisty o niezłym tytule Dead by Sunrise? Zainteresowało fanów Chestera? :smile:

Po kolei:

LPUnderground to oficjalny fanklub LP zrzeszający fanów z całego świata.

Oferuje konto online na stronie lpunderground.com, gdzie można pogadać z fanami z całego świata.

Daje możliwość uczestniczenia w czatach z członkami zespołu.

Poprzez wykupienie członkostwa dostaje się paczkę, zazwyczaj znajdują się w niej: płyta, koszulka, pocztówki, kostka gitarowa itp. Składpaczki jest zależny od edycji LPU. W każdym roku jest co innego.

Dodatkowo dzięki członkostwu można kupić szybciej bilety na koncerty (taki pre-order) oraz jeśli się uda można trafić na tzw. meet-and-greet, czyli spotkanie z zespołem (na youtube można znaleźć sporo filmików pokazujacych jak to wygląda).

Z grubsza opisałem najważniejsze informacje na temat LPU. ;)

Dead by Sunrise... bardzo udany projekt Chestera. Ukazała się już płyta "Out of Ashes" oraz 2 single "Crawl Back In" i "Let Down".

Na moim blogu umieściłem już jakiś czas temu wpis na temat DBS. > http://forum.cdaction.pl/blog/melon1992/in...?showentry=4277

Jeśli chcesz znać jakieś szczegóły to pisz/pytaj ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin park...

Na tym zespole to się praktycznie wychowałem. Nie miałem nigdy wcześniej styczności z muzyką rockową. Szkoda, że LP się rozpadło, ale nie ma co narzekać, bo Dead By Sunrise radzi sobie coraz lepiej.

Natomiast o Fort Minor nie słyszę nic w ogóle i chyba już nic nie usłyszę (od 2005 roku nie wydali nowej PIOSENKI - a co by tu o płytach mówić).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię ten zespół. Czasami puszczę sobie Hybrid Theory lub inne dobre piosenki. Minutes to Midnight to już zupełnie inny rodzaj muzyki niż wcześniejsze płyty, i moim zdaniem średnio udana. Te miksy z Jayem Z też nie były dobre, najlepsza ich płyta to Meteora.

A Fort Minor - słabizna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pamiętam LPU 2.5 to dzieło fanowskie, nie wiem gdzie możesz je znaleźć.

Słyszał ktoś może LPU9 ? Co o nim sądzicie?

v2.5? Kiedyś to ściągnąłem z ciekawości (bo kupić tego nie można), nic specjalnego tam nie ma. Jakieś remixy o ile dobrze pamiętam.

LPU9? Perełka ostatnich lat w klubie. Niedostępne utwory demo, które nigdy nie zostały wydane. Niedługo zamierzam przedłużyć członkostwo właśnie z tego powodu :)

Szkoda, że LP się rozpadło, ale nie ma co narzekać, bo Dead By Sunrise radzi sobie coraz lepiej.

Natomiast o Fort Minor nie słyszę nic w ogóle i chyba już nic nie usłyszę (od 2005 roku nie wydali nowej PIOSENKI - a co by tu o płytach mówić).

LP się nie rozpadło, Dead by Sunrise jest osobnym pobocznym projektem Chestera. Linkini są cały czas w trakcie tworzenia nowej płyty, którą usłyszymy prawdopodobnie w tym roku.

FM to również był projekt poboczny z tym, że pana Mike Shinody. Zgadzam się - raczej nie usłyszymy nowych piosenek FM, trzeba się cieszyć "The Rising Tied" oraz różnych mixtape'ów.

A Fort Minor - słabizna.

:o Może Ci się nie podobać, ale to na pewno nie słabizna skoro Fort Minor odniósł taki sukces.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem odniósł sukces tylko dzięki Mike'u Shinodzie, którego wszyscy znali z Linkin Park. Jego głos nie pasuje to standardowego rapu, nawet tego "białego". W ogóle nie lubię hip hopu i innych ziomalskich klimatów, ale kiedyś słuchałem i teraz stwierdzam, że (to moje zdanie) Fort Minor to kiepska grupa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam niezapomniane chwile z starym LP i Unrealem Tournamentem, świetnie mi to do siebie pasowało i właściwie dla mnie jest to soundtrack tej gry. Mam wszystkie 3 płyty i na tej ostatniej podobała mi się chyba tylko jedna piosenka, ale zapomniałem już co to było.

Linkin Park jaki teraz słyszę w radio albo telewizji jest już zupełnie innym rodzajem muzyki, śmiać mi się chce z tych popowych pioseneczek jak New Divide. Już gdy grali z Jay-Z widać było że coś z nimi nie tak... a Dead by Sunrise? ocb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Luukaszz

Chodzę do 6 klasy i WSZYSCY słuchają fella, dody i podobnych. LINKIN PARK to mój ulubiony zespół i nie dlatego że nie znam innych, znam wiele Metalica, Korn i takie tam. Meteore, Hybrid Theory lubie bardzo, ale Minutes to Midnight też może to dlatego że wszystkie albumy poznałem odrazu i nie wiedziałem jaki LP był wcześniej.

Pozdrawiam PRAWDZIWYCH fanów LINKIN PARK'A

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP 4 Ever :cool:

Pomimo słuchania po raz enty tych samych kawałków, każdy raz jest jak pierwszy.

Fort Minor też mi nawet podszedł. Dead by Sunrise już trochę słabiej u mnie wypada.

Generalnie czekam na kolejną trasę koncertową i sam koncert w okolicach Polski :tongue: ( mam wrażenie, że do Polski raczej nie przyjadą ). Nigdy na ich koncercie nie byłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanką LP od 2002r. I co tu więcej mówić:) Ich koncert w Polsce był niesamowitym przeżyciem dla każdego fana, oczywiście czekam na kolejne:) Co do Fort Minor i Dead By Sunrise..osobiście podobają mi się oba projekty. Fajnie że chłopaki realizują swoje plany. DBS właśnie pracują nad nową płytą.

LP jak zawsze wpiera akcję "Music For Relief", tak jest i tym razem. Chłopaki nagrali nowy utwór "Not alone" specjalnie pod nową akcję "MRF - Download to donate for Haiti"! Piosenka zapewne więkości się nie spodoba, gdyż jest to utwór spokojny w stylu utworów z MTM.

Przypominam iż już niedługo usłyszymy nowy utwór LP, który będzie nagrodą za przejście gry "8 BIT REBELLION":)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park to jeden z moich "The best". Lubię "New Divice" i "Shadow of The Day". Słucham także Metalliki, Vadera i Nightwish. Lubię też Timbalanda, The Rasmus i Tiesto. Jako że to temat o LP to mówię, że...ktoś wie coś o koncertach w Polsce?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP jak zawsze wpiera akcję "Music For Relief", tak jest i tym razem. Chłopaki nagrali nowy utwór "Not alone" specjalnie pod nową akcję "MRF - Download to donate for Haiti"! Piosenka zapewne więkości się nie spodoba, gdyż jest to utwór spokojny w stylu utworów z MTM.

Przypominam iż już niedługo usłyszymy nowy utwór LP, który będzie nagrodą za przejście gry "8 BIT REBELLION":)

Utwór nietypowy, co prawda, ale pasuje do atmosfery panującej po wydarzeniach z Haiti.

Co do 8bit Rebellion... No jestem ciekawy co tym razem wyskrobią... <Sprawdź mój blog, znajdziesz małą grafikę ;p>

Izoluję się od nu metalu (którym LP moim zdaniem jest) jak tylko mogę. Ich pierwsza płyta leży w piwnicy i kolekcjonuje drobinki kurzu :) Tak samo jak inne płyty z gatunku.

możesz mi wysłać pocztą, ja chętnie przygarnę i obiecuję, że nie będą zbierać kurzu ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że to temat o LP to mówię, że...ktoś wie coś o koncertach w Polsce?

Jak już to może wystąpią po tym jak zaplanują europejską trasę koncertową promującą nowy album, który ukaże się pod koniec tego roku:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był koncert w Polsce w 2008. Porażka. A z tymi kilkoma nowymi utworami raczej koncertu robić nie będę, zwłaszcza że mają Europę na końcu jelita grubego.

Dokładnie 13 czerwca 2007 roku...

W trasę ruszą po nagraniu nowej płyty, czyli może na przełomie 2010/2011(?). LP lubi długo pracować ostatnio nad płytami ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...