Jump to content
melon1992

Linkin Park

Recommended Posts

No nie mogę... Przepraszam, że uczepiłem się tej hybrydy. Może Pan podać utwór któregoś z zespołów do których się Pan odwołuje które są według Pana prawdziwą hybrydą.

Masz Ytube, jazda. Nie che Mi się podawać, po prostu wpisz sobie Aphex Twin czy AFX bądź Converge - Jane Doe z 2001 roku na YT i tyle starczy. W porównaniu z LP im to łączenie wychodzi. ; ]

Nie można, tak jak Pan to robi, wszystkiego czego się nie pojmuje nazywać marketingiem.

Ależ ja to wszystko pojmuję, pozdrów label, który wydawał Linkinów - majors.

Także TAK, MOŻNA.

A i co Pana rozśmieszyło w słowie "metalem"?

Oni zawsze grali upopowione rzeczy, do tego wstrzelili się w moment gdzie miałeś modę na numetal. Efekt... cóż...

Dziwisz się, że ludzie mają bekę, jak ktoś nazywa LP metalem, a w wypadku Deftones tej beki nie ma?

A resztę wyjaśnił user na końcu poprzedniej strony.

Edited by RazorBMW

W żadnym komentarzu nie napisałem, że LP gra metal. Wciąż mówiłem o połączeniu mutalu z innymi stylami.

Ludzie mają bekę... Za ile osób się Pan liczy? Na razie ciśnie się Pan...

Wejść na youtube... Naczytał się Pan innych komentarzy i kopiuje ich opinie? Nie umie Pan podać tytułu? Przecież taki znawca... Czyż nie?

Wciąż mówiłem o połączeniu mutalu z innymi stylami.

nadal - METAL.

Ludzie mają bekę... Za ile osób się Pan liczy? Na razie ciśnie się Pan...

Oczywiście, że tak: jak mowa o metalu, to LP praktycznie się tam nie przewija, może lekko w klimatach numetalowych jak już.

Wejść na youtube... Naczytał się Pan innych komentarzy i kopiuje ich opinie? Nie umie Pan podać tytułu? Przecież taki znawca... Czyż nie?

Daj linka...

Jakie to współczesne, ba, z discogsa też mam dawać linki specjalnie?

Nie, nie będę podawał linka z szukajki jutjubowej. ;]

Sam potrafisz znaleźć, wystarczy wpisać nazwę wykonawcy na jutjubie, a nie jechać do UK by na ślepo kupować 12" jak w latach 90".

Najlepszy zespół <3. Aha i Hunting Party jest świetnym albumem, nie wiem o co wielu osobom chodzi...

Ej, kiedyś naprawdę lubiłem ich piosenki. Kiedyś = czasy wydania Hybrid Theory. Meteora wyszła IMO zdecydowanie za późno i "to już nie było to". Jasne, kilka utworów było fajnych, ale sporo z nich straciło świeżość. Jakieś utwory z płyty Minutes to Midnight miałem okazję parę razy usłyszeć, ale zupełnie ich nie pamiętam, co to w ogóle było zresztą? Fani LP dorośli przez ten czas i zespół chyba próbował się dopasować, ale według mnie nic z tego nie wyszło.

Po prostu każdy ich album jest inny. :)

Zespół na ponad 20 lat i dalej jest tradycją, że z każdej ich płyty kawałki pojawiają się na listach przebojów. Pierwsze kawałki powstawały jak mięli po 20 lat. Wraz z ich wiekiem i muzyka się zmieniała. Na szczęście mimo coraz bardziej popowej muzyki (co widać po najnowszych kawałkach "Battle Symphony", czy też "heavy") To co najważniejsze dalej ich odróżnia od innych zespołów. Mianowicie wokal Chestera i teksty kawałków, które na całe szczęście wciąż mają zwykle mocny przekaz (a nie typowo popowy o dziewczynach, ananasach i wakacjach :P )