Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Linkin Park

Polecane posty

Jest pewne przypuszczenie, iż LP rozpocznie trasę koncertową... we wrześniu... Niestety jest to niepotwierdzona informacja od osobistego ochroniarza Linkinów i Dead by Sunrise.

Więcej informacji na lplive.net (ENG) oraz lpzion.org (PL).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei zacząłem się wsłuchiwać w ich starszy utwór (kiedy grali jeszcze pod nazwą Hybrid Theory) She Couldn't. Jest to demo ale jest genialne, szkoda, że nie pojawiło się na HT :/ Można za darmo ściągnąć z neta, osobiście polecam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda ich piosenka to coś innego, opowiada o czymś innym ? Całkiem ciekawe klipy. Spoko muza, ale nie jest wymarzoną dla ktorej kiwam głową xD

Osobiście polecam kupić płytę :)

np. w Empik'u...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem czy taki spokojny ;)

Stare kawałki wymiatają, szczególnie Numb, Crowling, One Step Closer, In The End, Faint, ogólnie cała płyta Meteora i Hybrid Teory miażdżą, te nowe są średnie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tam uwielbiam LP

LP to król alternatywnego rocku i jeden z najlepszych zespołów jakie powstały (wg mnie)

najlepsze są 2 pierwsze płyty czyli HT i M , ale reszta też nie jest zła ...

u mnie zajmuje 1-sze miejsce (razem z Metallicą)jako najlepszy zespół

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP to król alternatywnego rocku

Cóż, "rock alternatywny" to bardzo szerokie pojęcie. Szczególnie, że dzisiaj wszystko ludzie nazywają alternatywą...

jeden z najlepszych zespołów jakie powstały (wg mnie)

Nie mam zamiaru w tym miejscu być złośliwy, ale prawdopodobnie nie zainteresowałeś się szerzej muzyką ? W samym nu metalu (bo tak najczęściej określa się ich starszą twórczość) jest sporo ciekawszych zespołów. I z pewnością nie są jednym z najlepszych zespołów jakie powstały. Możesz preferować LP od dziadków ogólnie pojętej muzyki rockowej, ale obiektywnie patrząc LP się nie wybija niczym szczególnym i nie zostanie raczej klasyką. Niestety ale Bennington i spółka nie mają startu do Zeppelinów, PInk Floyd, King Crimson, Uriah Heep, czy choćby młodszej klasyki w rodzaju Alice in Chains czy RATM. JEst całe mnóstwo zespołów wybitniejszych od LP, nie sposób ich wymienić. Z całym szacunkiem, ale nie zasługują na miejsce w historii obok Stonesów, Beatlesów, The Who, Boba Dylana albo Santany.

u mnie zajmuje 1-sze miejsce (razem z Metallicą)jako najlepszy zespół

Widzę, że jak na razie poznałeś tylko najpopularniejsze bandy. Za parę lat pewnie jak się osłuchasz to zmienisz zdanie XD. A co do tego, że stara Metallica byłą zespołem wybitnym to nie mogę zaprzeczyć, choć wolę Anthrax.

No nie wiem czy taki spokojny

Ogólnie oni zawsze mieszali kawałki "ostrzejsze" z bardziej lajtowymi. Ale w wielu utworach powielali schemat łagodna klawiszowa zwrotka i ciężki refren. Niepotrzebnie tak rozmiękczali swoje utwory, np. By Myself.

Już niestety jak to większość osób miała - "wyrosłem" z LP. Poznałem ciekawsze zespoły i Linkin Park wydał mi się już mniej fajny, totalna przeciętność. Ale dzięki nim zainteresowałem się muzyką, więc mimo wszystko mam pewien sentyment.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JW94

A ty powielasz schemat głupiego zachowania. Wszyscy "byli" "fani" LP po "odkryciu" innych zespołów gadają tak samo. LP sie nie wyroznia? LOL.

LP to zdecydowanie jeden z najlepszych zespołów wszechczasów. Może nie plasuje sie w pierwszej piątce ale w czterdziestce już na pewno.

BTW Alice in chains nie przewyzsza LP pod żadnym względem.

Panuj nad językiem - Black Shadow

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JW94 - każdy ma swoje zdanie

wiem że LP nie jest jedynym zespołem grającym alternatywny rock(czy jak Ty tam to nazywasz)/nu metal

może kiedyś "wyrosnę" z LP ale póki co uwielbiam ten zespół ...

rocka i metala słucham mniej więcej jakoś od września/października 2009 (przyjaciel mnie w to wciągnął ;]) więc nie znam jeszcze tak wielu zespołów

z tych co znam najbardziej podoba mi się właśnie LP i Metallica i póki co nie zamierzam zmieniać zdania na ten temat

w skrócie : słucham tego czego chce a nie tego co się podoba innym ...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanem, raczje nie jestem, gdyż kręcą Mnie tylko kawałki pt. "In the end" i "Numb", próbowałem słuchać innych, ale nie mogły mi jakoś przejść przez mózg, a tym bardziej wpaść w ucho, tak więc na mp3 mam tylko te dwa utwory :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JW94 - każdy ma swoje zdanie

wiem że LP nie jest jedynym zespołem grającym alternatywny rock(czy jak Ty tam to nazywasz)/nu metal

może kiedyś "wyrosnę" z LP ale póki co uwielbiam ten zespół ...

rocka i metala słucham mniej więcej jakoś od września/października 2009 (przyjaciel mnie w to wciągnął ;]) więc nie znam jeszcze tak wielu zespołów

z tych co znam najbardziej podoba mi się właśnie LP i Metallica i póki co nie zamierzam zmieniać zdania na ten temat

w skrócie : słucham tego czego chce a nie tego co się podoba innym ...

Ja tam nie słucham metala. Wolę słuchać metalU ;) A co do LP, to to naprawdę nie są jakieś wyżyny rockowego grania ^^ Zespół porządny, często do niego wracam, bo ich kawałki wpadają mi w ucho. Ale nie jest to, IMO, najambitniejszy band.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że też wyrażę swoje skromne zdanie na temat LP. :turned: Według mnie jest to bardzo porządna kapela, przy której idzie się zrelaksować. Kiedyś miałem wielkiego bzika na punkcie LP, słuchałem go non-stop, od rana do wieczora. Teraz już mi się trochę przejadł, lecz zdania o tej kapeli nie zmieniłem. Chyba moim ulubionym kawałkiem jest New Divide. Zespół godny polecenia ;) Pozdrawiam

@edit

Krzysiu, jak dla mnie to jest muzyka relaksacyjna w porównaniu z disturbed, behemothem itp. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrelaksować? Kurcze ta dzisiejsza młodzież... jak mozna sie relaksowac przy lp? Przy new divide to może, ale starsze płyty do 'relaksacyjnych' nie należą. A są imho dużo lepsze niż te nowe wybryki panów z parku Lincolna. Mam szczerą nadzieję, że wrócą na dawną drogę bo są imo w czołówce najlepszych kapel ostatnich dwudziestu lat. A w każdym razie byli.

pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj do sieci wyciekł kawałek z najnowszej płyty Cypress Hill. Co to ma do rzeczy? Utwór ten wyprodukował Mike Shinoda oraz udziela się on w samym kawałku. Możecie go usłyszeć w refrenie. Piosenka wyszła super, niestety nie mogę podać linka, ani nic, bo to trochę nielegalne.

Polecam odwiedzić fanowski strony Linkin Park, a gwarantuję, że gdzieś go znajdziecie. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JW94

A ty powielasz schemat głupiego zachowania. Wszyscy "byli" "fani" LP po "odkryciu" innych zespołów gadają tak samo. LP sie nie wyroznia? LOL.

LP to zdecydowanie jeden z najlepszych zespołów wszechczasów. Może nie plasuje sie w pierwszej piątce ale w czterdziestce już na pewno.

BTW Alice in chains nie przewyzsza LP pod żadnym względem.

Jasne, że każdy ma odmienne zdanie. I nie zamierzam Ci wmawiać, że LP jest gorszy od kogokolwiek. ALE nie są niestety zbyt oryginalni. Nie zabraniam nikomu ich lubić, ale nie odkryli swoją twórczością Ameryki. Nie stworzyli jakiegoś swojego własnego, rozpoznawalnego stylu. Nie wyróżniają się niczym szczególnym i niestety nie plasują się nawet w setce rockowych zespołów.

Poza tym nie ważne, szanuję, że chcesz słuchać Linkin Park, ale zachęcam Cię również do poznania innych zespołów.

To był jeden z moich pierwszych zespołów, dlatego, że był bardzo popularny. Zawsze zaczyna się od najpopularniejszych bandów. To naprawdę nic dziwnego, że ludzie porzucają LP. I nie powielam tego schematu, by "być fajny", ale po prostu sięgając do (głównie starszych) wykonawców odkryłem, że IMO LP wymięka.

Zrelaksować? Kurcze ta dzisiejsza młodzież

Breaking the Habit i Faint nie są zbyt agresywne xd

Ale podanie linka do youtube nie będzie nielegalne

Niezły ten utwór. Nie jestem za mocno zapoznany z dyskografią Cypress Hill, ale słuchając tego nie zapowiada się na jakąś rewolucję. Jak to bywa z doświadczonymi wykonawcami, raczej nie dobiją do poziomu szczytowych osiągnięć sprzed lat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie stworzyli jakiegoś swojego własnego, rozpoznawalnego stylu.

Nie? A z czym można pomylić LP?

nie plasują się nawet w setce rockowych zespołów.

Nie, w ogóle. W takim razie proszę uprzejmie o podanie mi tych pierwszych stu. Albo chociaż pięćdziesięciu.

zachęcam Cię również do poznania innych zespołów.

Ja znam inne zespoły. Gdybym nie znał nie wypowiadałbym się w ten sposób. Niestety poza jakimiś najbardziej znanym zespołami nikt nie dorównuje LP. Gdyby ten zespół był tak słaby jak twierdzisz, nikt by go nie słuchał. Popularność ZAWSZE wiąże się dość ściśle z byciem dobrym w danej dziedzinie. Każdy, kto twierdzi inaczej próbuje odwrócić świat do góry nogami i robi z siebie głupka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten zespół był tak słaby jak twierdzisz, nikt by go nie słuchał. Popularność ZAWSZE wiąże się dość ściśle z byciem dobrym w danej dziedzinie. Każdy, kto twierdzi inaczej próbuje odwrócić świat do góry nogami i robi z siebie głupka.

Większość gwiazdek Popu pokazuje zupełnie co innego. LP po jakimś czasie IMO też dołączył do tej grupy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ten zespół był tak słaby jak twierdzisz, nikt by go nie słuchał. Popularność ZAWSZE wiąże się dość ściśle z byciem dobrym w danej dziedzinie. Każdy, kto twierdzi inaczej próbuje odwrócić świat do góry nogami i robi z siebie głupka.

Słuchają ich miliony, bo mają chwytliwe utwory i zostali wypromowani. Pewnie wg Ciebie wszystkie pop-gwiazdy są słabe, ale wtedy zaprzeczysz samemu sobie - bo wg Ciebie nikt by ich wtedy nie słuchał.

Niestety poza jakimiś najbardziej znanym zespołami nikt nie dorównuje LP

A z tych bardziej znanych można by znaleźć nawet i 200.

Nie, w ogóle. W takim razie proszę uprzejmie o podanie mi tych pierwszych stu. Albo chociaż pięćdziesięciu.

Naprawdę muszę? I tak się ze mną nie zgodzisz.

Obawiam się, że trzeba zakończyć naszą dyskusję, bo widzę, że bardzo Cię irytuje, że nie przepadam za LP. Swoją drogą napisałem, że nie wyróżniają się niczym szczególnym, a nie, że są beznadziejni. Potem tylko dodałem, że MOIM ZDANIEM w porównaniu do wykonawców, których odkryłem później LP był przeciętny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze przyznać że imo LP ma jednak swój własny charakterystyczny styl, a raczej miał bo teraz ich piosenki są nudne i nieoryginalne. Dla mnie stali się zwykłymi popowymi muzykami których jest w tym momencie bardzo dużo na rynku. A Meteora i Hybrid Theory bardzo mi się podobały, były nieodłącznym elementem podczas grania w Unreala Tournamenta

Naprawdę szkoda mi że tak drastycznie zmienili swój styl muzyczny :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@JW94

Nie irytuje mnie ze nie jesteś fanem LP bo sam od dawna ich nie słucham. Irytują mnie ludzie którzy poznali np Pink Floyd i od razu myślą ze odkryli amerykę, LP jest dla idiotów, teraz są "na wyższym poziomie" itp. Nie powiedziałeś z czym można pomylić LP więc rozumiem że gadałeś od rzeczy z tym, ze sie nie wyróżniają?

Chcesz zaczecic ludzi w jakiś sposób do słuchania starszych zespołów? To podaj chociaz 10 mało znanych zespołów rockowych lepszych od LP. Może być na priva... ale i tak nie podasz bo musiałyby być to jakieś indie bandy których nikt nie słucha (i nikt nie wypromuje i to nie z powodu swojego widzimisię tylko chociażby dlatego, że ich kawałki nie "wpadają w ucho"). Jeśli band nie może sklepac niczego co podoba sie ludziom to wybacz, ale JEST słaby. Robić muzykę "dla siebie" to ja też potrafię i może krytycy (oraz ludzie tacy jak Ty) się tym zachwycą, ale co z tego, jeśli będzie to niesluchalne dla 99% społeczeństwa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...