Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Linkin Park

Polecane posty

Trudno wybierać płyty LP podobne do Meteory, skoro wydali 3 płyty (no, chyba, że liczyć remiksy z "Reanimation" i płytę z Jayem-Z), a M2M odpada... ;)

Co nie zmienia faktu, że "Hybrid Theory" to dla mnie najlepsza ich płyta i z perspektywy czasu jedyna naprawdę niezła...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park to nie rock tylko nu metal... ale to tylko szczegół.

To jest praktycznie mój pierwszy poważny zespół i się przez was boje, że przestanę ich słuchać. Sam kończę gimnazjum i jakoś nie chce odchodzić od mojego NO.1 zespołu :( ! LP for choosers xP .

Zgadzam się. Hybrid Theory to ich najlepsza płyta.

Nie zgadzam się. M2M wcale nie są słabe. Po prostu chcieli nagrać coś spokojniejszego, zrobili sobie tak zwaną odskocznię ;) . A kto wie, oni tak łatwo się nie wypalą :D . Może kiedyś usłyszymy o płycie nie "R34nimATIon" [ Shinoda się w pokemona chyba bawił, Lol ] tylko "Back to Hybrid" ^^ .

i ostatnie, zgadzam się. Tribal Ink grają IDENTYCZNIE jak Linkin Park, mój kumpel pomylił głos ich wokalisty z głosem Chestera :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bosz xd mi się nie podoba x{ . A ja na początku myślałem, że to pan Shinoda śpiewa, ale jakoś tak pewności nie miałem :D .

(Abstrahując od tego, czy jest takie coś jak nu-metal)

Jest, już takie stwierdzenie gości w typach metalu.

Nie zgodzę się, za lekkie, za dużo elektroniki i ogólnie zbyt poskładane z innych gatunków...

Nie chce naruszać Twojej wolności w wypowiadaniu się itd. ale oni sami nawet nazywają to co tworzą Nu-metalem :P .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich muzyka jest niezdefiniowana? :P za czasów HT oraz Meteory - owszem - może to był i nu-metal, ale zespół nie chce być przyporządkowywany do żadnych kategorii/gatunków. Chcą brzmieć tak aby od razu było wiadomo, ze to czego słuchasz/to co słyszysz to LP :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do dzisiaj słucham sobie LP, co prawda zespół wydaje coraz to gorsze płyty, ale stare kawałki są naprawdę miodzio ;p. Zresztą od LP wszystko się zaczęło, to znaczy fascynacja muzyką, przez całą podstawówke słuchałem LP, teraz już niestety (w sumie to nawet dobrze :tongue: ), poznałem nowe zespoły i rzadko słucham Linkin Park. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jak powyżej. Po co przestawać słuchać LP , nawet jeśli teraz słucha się czegoś innego?

2. LP to nu - metal, nu - metal istnieje . Koniec sprawy ;P

3. Tribal INK gra może niby podobnie jak stare LP, ale identycznym bym tego nie nazwał. Kilka piosenek może i owszem, trzyma klimat podobny do LP, ale całościowo bliżej im do np. Limp Bizkitu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, dyskusja czy LP gra nu-metal czy może nie... w starych płytach i owszem, ale jeśli chodzi o nowe to jeśli oni grają nu to ja się pytam co gra Slipknot? :tongue:

Nie jestem jakimś wielkim fanem zespołu, ale też nie przeszkadza mi to, że zmienili swój styl bardziej przystosowany dla mas. Bo chyba nikt nie powie mi, że taki What I've Done - IMO normalnie fajny utwór - ma ostre brzmienie? ^^ Poza tym bardziej w pamięci utkwiły mi jeszcze dwa kawałki - Faint oraz Somewhere I Belong. Reszta jakoś rozmyła się w odmętach mojej muzycznej historii :=]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza płyta była moim zdaniem całkiem - całkiem. Fajne granie perkusji, ciekawa gitara w "Points of Authority" ale wokal kiepski... W "One Step Closer" Chester próbuje naśladować Slipknota (wrzaski "SHUT UP!") ale mu nie wychodzi...

Reanimation nudne, remiksy wg. mnie robione na siłę, żeby wyróżnić się z tłumu ("Tak, to ten zespół którego druga płyta to remiksy..."). Live in Texas nie słuchałem, Collison Course nadało trochę powiewu świeżości zespołowi. Meteora to raczej powrót do korzeni, fajny album. Minutes to Midnight - nowa era LP, zmiana gatunku przez nich granego - najlepszym tego dowodem "What I've Done" i "Leave Out All The Rest". "New Divide" to komercyjna, melodyjna piosenka, która mi się nie podoba. Nudna, żmudna i próbująca połączyć dawny styl zespołu z najnowszym, czyli rockiem alternatywnym. Zmienione utwory na singlu (wersja a'capella i instrumentalna) są wciśnięte na siłę, żeby nie było jednego utworu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bez kitu LP kocham... Jak słucham muzy to 90 % to jest właśnie Linkin Park... Niby wolę te kawałki z Hybrid Theory i Meteory, ale nowsze też są fajne... Jeśli wyjdzie nowa płyta to niech to właśnie będzie coś w stylu starszych kawałków..:D

I talk to u so clearly, but u don't want to hear me...:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostępne:

LPU7 Limited Tour Edition Fan Pack

LPU 3.0 CD

LPU 4.0 CD

LPU 5.0 CD

dziwię się, że nie ma szóstki...

no a znalezienie gdziekolwiek 1.0 i 2.0 graniczy z cudem... ;P

Cały LPU 8 jest do kupienia na:

http://www.lpunderground.com/join

oprócz tego polecam: allegro i ebay

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LP gra bardzo przyjemnie. I co najważniejsze nie da się ich gdzieś zaszufladkować. Bardzo podobają mi się ich ostrzejsze utwory typu Qwerty czy Given Up, ale i niektóre delikatne jak Leave Out All The Rest czy In Pieces też się miło słucha. Jeden z najlepszych motywów muzycznych jakie znam stworzyło właśnie Linkin Park (In The End). Jednak mój ulubiony kawałek tego zespołu to zdecydowanie One Step Closer - najlepiej w wersji live.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz dostępne:

LPU7 Limited Tour Edition Fan Pack

LPU 3.0 CD

LPU 4.0 CD

LPU 5.0 CD

dziwię się, że nie ma szóstki...

no a znalezienie gdziekolwiek 1.0 i 2.0 graniczy z cudem... ;P

Cały LPU 8 jest do kupienia na:

http://www.lpunderground.com/join

oprócz tego polecam: allegro i ebay

Ehh a wielka szkoda bo ja właśnie najbardziej poszukiwałem 2.5 ale cóż :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ludzi zorientowanych - co to jest Linkin Park Underground? Jakiś typ koncertówki, remixy a może coś innego? Bo album studyjny na pewno nie :=) Tak przy okazji, wypuścili ich tylko trzy (Hybrid Theory, Meteora & Minutes to Midnight) a także niezłą ilość singli. Też jeszcze jedno pytanie związane po części z tą kapelą - słyszeliście może o pobocznym projekcie wokalisty o niezłym tytule Dead by Sunrise? Zainteresowało fanów Chestera? :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...