Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

melon1992

Linkin Park

Polecane posty

LP lubię, nawet bardzo. HT i Meteora to ich najlepsze albumy, z MTM slucham tylko Given Up i No More Sorrow. W kawałku Hand Held High żałosne wydaje mi się połączenie chórowego "amen" z rapem. No ale oke, każdy ma swoje gusta ( chociaż piosenka fajnie nawiązuje do tematów wojennych ). Wydaje mi się, że z zespołem jest coraz gorzej. HT - świetne i mocne wejście na rynek muzyczny. Potem przerwa i Meteora. To już nie to, ale wciąż miło się słuchało. MTM wg. mnie nieporozumienie. Chcieli wyjść naprzeciw krytykom, którzy zarzucali im ciągłe powielanie schematu: Rap Mike'a, Refren Chestera, Rap Mike'a, trochę krzyku Chestera. Wyszło z tego popowe coś. Chester zajmuje się aktualnie solowym projektem, Mike też miał plany z Fort Minor. Myślę, że to początek końca LP. Ich piosenki bardzo lubię. Słucham ich od podstawówki ( to już z 7 lat będzie? ). Mało mnie obchodzi to, że nazywa się to kiczem, muzyką dla młodzieży na jeden sezon. Są gusta i guściki, szanuje to, że ktoś jedzie zespół z błotem. Może mu się po prostu nie podobać. Amen ;d

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata temu słuchałem linkin parku na okrągło przez 4 miesiące.

Nie słuchałem nic innego.

A teraz?

Teraz już nie mogę, na samą myśl mnie odrzuca, pozatym przerzuciłem się na cięższe brzmienia.

Właśnie takim zespołem jest LP. Słuchasz go tylko jakiś czas i później "idziesz" w kierunku czegoś bardziej heavy, albo w drugą stronę, czyli czegoś rozrywkowego.

Jakieś pół roku temu mój brat i mój kumpel słuchali Linkin Park nałogowo, tak nonstop, żadnego innego zespołu nie widzieli i nie chcieli widzieć, a dzisiaj? Kumpel słucha Iron Maiden (UP THE IRON'S), Slayer'a, czy Sepultury, więc wybrał coś cięższego, a mój brat...no cóż wybrał inną (zuom) drogę...czyli słucha jakichś tam Rihann'ów, Pół Dolarów i innych takich...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że prawie wszyscy zgodnie stwierdzili, że z LP się wyrasta i ja do tego też się dołączam ;p Kiedyś słuchałem ich na okrągło i byłem ich wielkim fanem, ale potem zacząłem odkrywać takie zespoły jak Metallica, Slipknot, Iron Maiden no i jeszcze wiele wiele innych. Oczywiście nadal mam jakiś sentyment do tego zespołu, ale nie kręci mnie on tak jak kiedyś. Mam nadzieje, że solowy projekt Chestera będzie niezły. Słuchałem jakieś nagrania jego porjektu z Live'a i jest to zdecydowanie ostrzejsze brzmienie niż LP, ale czy na tyle ostre żeby mnie zadowolić to się okaże ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja LP lubię. W tym momencie to mogę nawet powiedzieć, że uwielbiam. Na okrągło słucham ich muzy. Jednak są to głownie utwory z Meteory albo Collision Course. Mimo to bardzo cenię zespół i nawet New Divide da się słuchać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dwie płyty, a mianowicie:Meteora, Minutes To Midnight. Obydwie bardzo lubię i mimo, że niektóre growle brzmią fatalnie to i tak bardzo lubię ten zespół. Moje ulubione utwory to Bleed It Out, Breaking The Habbit, No More Sarrow oraz What I've Done.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za pierwszym razem odsłuchiwałem M2M to z moich ust wyrwało się głośne "Co to ma być?!". Bo to nie jest to co dawniej. Ale po kilku "przymusowych" przesłuchaniach zacząłem to płytę lubić. Może nie jest świetna jako płyta TEGO LP, ale jako płyta rock'owa daje radę.

Co do Fort Minor i Dead By Sunrise, z tego pierwszego lubię kilka kawałków, a ten drugi zapowiada się wcale ciekawie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem się posłucha. Czasem się posłucha tylko tylko trochę,czasem trochę więcej. Zawsze się podoba. Ale sęk w tym,że właśnie tylko czasem. Jakoś nigdy nie zachęcili mnie do dłuższego słuchania. Ale jako przerywnik między jednym a drugim...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkinów odkryłam zupełnie przypadkowo, siedząc w górach i oglądając jakiś kanał muzyczny, aż tu nagle usłyszałam "Leave Out All The Rest" no i bardzo przypadł mi do gustu ten utwór. Potem poszukałam nieco na YT i przesłuchałam "What I've Done" i "Numb", które to już brat mi poleci. Do tych piosenek dołączam też "In The End, za którym to kawałkiem również przepadam. Nie twierdzę, że LP to mój ulubiony zespół, ale jak Dracia wspomniała, czasem miło ich posłuchać ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linkin Park stał się moim ulubionym zespołem. Ostatnio w ogóle nie słucham muzyki, jedynie LP. Numb, In The End, Faint, New Divide, a przede wszystkim What I've Done. Każdy utwór mi sie podoba. Styl zbliżony, mimo to słucha się przyjemnie. A, pierwsze spotkanie z LP? Transformers. Później zainteresowałem się co to była za piosenka, znalazłem nazwę w Necie, od tego momentu słucham ich muzyki. ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja "przygoda" z Linkin Park trwa już dość długo, po RHCP jest to moja chyba jedna z najbardziej ulubionych kapel, grają tak fajnie, że naprawdę chce się ich słuchać, muszę przyznać, że nie mam ich ulubionego albumu, na równym poziomie według mnie stoją zarówno "Hybrid Theory" jak i "Meteora", myślałem, że wskoczyć na wyższy poziom grupie będzie ciężko, ale po najnowszym albumie odwołuję te słowa, przede wszystkim ze względu na utwory "In Between" czy "Leave that all the rest" po prostu nie można ich nie polubić ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ciach]

Ok no może Tobie się akurat one nie podobają, ale mi jak najbardziej odpowiadają, więc dlatego je wymieniłem, wiadomo, że nie tylko te utwory, jest jeszcze świetny "New Devide", kolejny to choćby właśnie z tego najnowszego albumu "What i've done" czy "No more sorrow"...

Zapoznaj się zasadami pisania postów->cytowanie. Nie cytujemy poprzedniego posta.-mateusz(stefan)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim wypadku było tak, że między końcem podstawówki a początkiem gimnazjum słuchałem non-stop tylko Linkin Parka, cała playlista w ich utworach i nic więcej. Między 1 a 2 klasa gim nagle po prostu odechciało mi się ich słuchać, odkryłem wtedy takie zespoły jak Rammstein, Metallica, Disturbed, Korn, Trapt, Skillet, System of a Down. Teraz, gdy zaczynam liceum, słucham głównie (+ zespoły które przed chwilą wymieniłem oprócz Trapt i Skillet) Judas Priest, Iron Maiden, Slipknot, AC/DC, Avenged Sevenfold, Acid Drinkers, zamierzam zainteresować się też Black Sabbath. Według mnie Linkin Park to dobry zespół dla ludzi którzy chcą zacząć słuchać cięższej muzyki, ale nie wiedzą od czego zacząć. Po jakimś czasie słuchania LP po prostu samemu zacznie się szukać czegoś mocniejszego. Przynajmniej tak było w moim wypadku. Mimo że już ich teraz w ogóle nie słucham, jest to według mnie przyzwoity zespół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z całą pewnością fanem nie jestem ale jak słucham ich piosenek to tak jak z Metallicą- włosy stają dęba. Mam na komórce sporo ich utworów np. Numb, What I've Done, Somewere I Belong czy New Divide. ten ostatni uwielbiam szczególnie - świetny podkład, niezły tekst i w ogóle. Bardzo lubię ten zespół i polecam jego piosenki KAZDEMU muzykalnemu człekowi na tym świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, jak ja się kiedyś kochałam w Linkin Park. Nadal mam sentyment do nich. W pewnym sensie mogę powiedzieć, że dzięki nim jestem taka jaka jestem, bo przecież muzyka nas nieco kształtuje;) Nawet nie nieco, w dużym stopniu. Mój pokój kiedyś był wyklejony plakatami LP. Tyleż nocy spędzonych przy ich muzyce. Otworzyli mi drogę do innych zespołów rockowych. Swoją drogą nie wiem czy ktoś już polecał, może się zatem powtórzę polecając Grey daze, czyli pierwszy zespół Chestera. Zwłaszcza She shines. Z piosnek Chestera warto posłuchać Morning after i Let down.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś...kiedyś LP było moim ukochanym zespołem. Przez jakieś 3 lata... A później przyszło Minutes to Midnight i miłość się skończyła ;) Teraz już w ogóle nie słucham LP, przerzuciłem się na ogólnie cięższą muzykę. Ale dla ludzi zaczynających przygodę z muzyką cięższą niż Pszczółka Maja jak najbardziej polecam :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...