Skocz do zawartości
Junken

Słuchawki "uniwersalne"

Polecane posty

Cześć, potrzebuję pomocy w wyborze słuchawek :)

Budżet do 600 zł.

Najlepiej żeby były do wszystkiego, bo nie gram za bardzo w gry typu CS, głównie rpg.

Słuchawki powinny być nauszne.

Co do wyglądu nie mam preferencji, ale wolałbym żeby nie świeciły jak choinka, nie przepadam, za takim RGBT+ jakie aktualnie panuje. Mogą być bezprzewodowe. Lepiej bez mikrofonu, ewentualnie, żeby można było odpiąc/scchować/był mało widoczny. 

Powinny tłumić hałas, głównie do użytku w domu, jednak nie wykluczam noszenia ich wszędzie jeśli dźwięk będzie nie z tej ziemi :D 

Wstępnie myślałem o tych:

https://pl.creative.com/p/super-x-fi/creative-sxfi-air

Jednak nie mogę znaleźć żadnych "potwiedzonych" informacji na ich temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro brak rzetelnych recenzji, to chyba lepiej rozważyć coś "pewniejszego": Edifier H880, ATH-MSR7 (120-150 zł ponad budżet). Ewentualnie można pomyśleć o "dokach" - Aune E1.

Założyłem, że nie masz żadnego poważniejszego DAC/AMP, a słuchawki mają zagrać dobrze z "ziemniaka". Czy to przypuszczenie było słuszne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie, szczerze mówiąc jestem zupełnie zielony w tym temacie, jakoś nigdy nie miałem przyjemności posiadać żadnego dobrego zestawu audio, jednak chciałbym zacząć to zmieniać, jak usłyszałem jak mogą grać słuchawki :P 

Zapomniałem jeszcze dodać, że mam dość dużą głowę, i wolałbym, żeby słuchawki miały dużo miejsca w poduszkach i były podłużne, bo akutlanie mam Superlux hd668b i przy dłuższym użytkowaniu czuję duży dyskomfort na małżowinach. Te słuchawki polecane przez Ciebie są takie?

Ewentulanie mogę też właśnie kupić kartę dźwiękową i jakieś słuchawki do tego tańsze jeśli tak byłoby lepiej. 

Edytowano przez Junken
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba modele słuchawek mają podłużne muszle. MSR7 mogą chyba dość mocno uciskać na skronie - przy dużej głowie. Choć najlepiej byłoby samemu przymierzyć.

Właściwie można dorzucić do listy Snab Euphony AF-100. Cena dość niska, a też przyzwoicie grają.

Oszczędności na słuchawkach, by kupić jakieś trochę lepsze źródło nie mają sensu. Lepszą drogą jest przeznaczenie większej kwoty na słuchawki, a potem dobrać jakieś źródło.

Choć przy wymienionych modelach nie powinno być problemów, by zagrały przyzwoicie choćby z "integry" na płycie głównej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...