Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Terminator 3

Polecane posty

Gość Sn1p3R

Tym razem powiem tylko jedno/dwa zdania:

KTO ŚMIAŁ POPEŁNIĆ TĄ GRĘ!!. Przecież ta gra jest po prostu tragiczna, ale i tak nic i nikt NIGDY nie pobije DAIKATANY. To jest dopiero coś strasznego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nędza panie, nędza... Do Kaszanka Zone to się nadaje, ale nawet niewyrafinowany gracz będzie zdegustowany. Jeśli film był słaby, to gra jest wręcz żałosna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra jest taka żałosna ze prawie nikt nie pisze na nia bluzgow bo szkoda sie meczyc:) (zreszta sami popatrzcie jestem na 1 stronie:), zal mi troche ze kolejna gra skopana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Wg mnie Terminator powinien się ukazać w gazecie typu "JAK NIE ROBIĆ GIER KOMPUTEROWYCH" lub "Jak POPEŁNIAMY GRY cz.III" (pierwsze dwie części to NOX i Daikatana). Kolega powyżej miał rację. To jest tak żałosne, aż się odechciewa bluzgania :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość messiah

Szczerze mówiąc myślałem, że terminator będzie dużym wydarzeniem. Niestety wyszła kich. Szkoda, tak właśnie marnuje się dobre licencje :cry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A byly takie fajne zapowiedzi kiedys w CDA :wink:
Prawie każda gra w zapowiedziach wygląda jak nadchodzący hit i murowany przebój kilku sezonów + totalna rewolucja w danym gatunku + wypasiona grafa...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość !Chrząszczu

Szczerze wierzyłem że T3 będzie grą jeśli nie doskonałą to przynajmniej bardzo dobrą. A tutaj wyszła kicha i kaszana. T3 - SIADAJ! PAŁA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość diabolum

O ja pierd***, kur** takie gów** wypuścić! Trzeba mieć nieźle naje**** w głowie żeby coś takiego ukazało się, albo trzeba mieć chcicę na kaskę potencjalnych kupców (jest ktoś taki?). Szkoda gadać!

Dziękuję za wysłuchanie

Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dragon_666

Terminator 3 Najwieksza KICHA JAKA BYLA niby jak Battlefield czy cos takiego Ale sie do tego NIEUMYWA Gra Nudna i bezsensu kto w to bedzie chcial grac po 2 minutach sie nudzi Juz naprawde Wole Starego Dobrego Terminatora 2!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sn1p3R

Dręczy mnie jedno pytanie... Mianowicie: Czy twórcy grali w swoją grę? Zapewne tak, ale czy wg. nich to co stworzyli nadaje się do sprzedaży ?? Może sądzili, że każdy po obejrzeniu filmu kupi ich grę... Chyba się jednak trochę pomylili. I jedno i drugie jest do bani :D.

Ale i tak na moim rankingu gier ekhem złych króluje Daikatana. Na drugim miejsu znajdują się równo: Terminator i wspaniały NOX :D

Tragedia. Za wypuszczenie terminatora powinni skazać twórców na grzywnę i zabronić dostępu do komputera...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Reynevan z Bielawy
Dręczy mnie jedno pytanie... Mianowicie: Czy twórcy grali w swoją grę? Zapewne tak, ale czy wg. nich to co stworzyli nadaje się do sprzedaży ?? Może sądzili, że każdy po obejrzeniu filmu kupi ich grę...

Po prostu bonzowie z Hollywood cały czas traktują graczy jak małe dzieci kupujące wszystko co się ładnie zareklamuje. Sądzą, że jak się wpuści film z lekko podstarzałym Arnim do kin to zaraz cała zgraja żądnych akcji graczy rzuci się do sklepów niezależnie od tego co znajdą w pudełku z grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo ja wiem, czy to statsiarstwo.. To jest raczej próba ochrony rodaków przed tym tytułem. Czytając powyższe posty na pewno NIKT nie skusi się na zakup tej gry... Poza tym co to ma być to statsiarstwo - chodzi o to, że większa cyferka będzie wyświetlana pod Xywą ? Eeeextra.. Jak niektórzy tak się mierzą, to niech sobie zobaczą ile moderatorzy mają postów (coś ponad 3000? - ekhem jak dobrze pójdzie, to może większość z nas przekroczy ten próg za ??2 lata ?? :D). Poza tym statsiarstwo, to wg. mnie posty, których objętość kończy się na 3-4 wyrazach i to na dodatek całkiem bezsensownych...

PS: Nie wiem, czy ktoś już to mówił, ale uważam, że Terminator 3 nie jest wart zakupu :twisted: :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Terminator..............tytuł kultowy...........film wielbi wiele osób(najwyraźniej autor tej gry nie :cry: )...........Nie mam pojęcia jaki debil wyał tę grę..........czy nie ma na świecie betatesterów?...........Katastrofa.......profanacja..........T3 praktyczie nie ma zalet :!:

Baaaaaaaaaaaaaaardzo delikatnie wyrażona rada: nnnieee kuupujcie tego gó**a :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie wiem czemu tutaj wszedłem i piszę ale chyba dlatego że dostałem tą gierke od mojej siostry na imieninki. Byłem tym zachwycony samym faktem otrzymania prezentu oraz to że TERMINATOR 3. Było to jeszcze chwila przed recenzją w Cd Action.Zainstalowałem, włączyłem, niema single playeraNO coś tam było ale to nie to samo) Zagrałem jakieś 23 minuty załamałem się, popłakałem, opadły mi spodnie i amen. Kaszana na maxa Zero grywalności, zero grafiki, muzyka nawet nie wspomne, zaprojektowanie plansz Tragedia terminatorowa. Klapa jan nic. Grę po miesiącu wywaliłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli kogos to pocieszy to rok temu wyszła kolejna gra na licencji terminatora III - bodajże "Rise of Machines" - nie wiem czy wyszła także na PC ale na konsolach dostawała dobre noty oscylujące w granicy 7/10 - krótka ale bardzo ładna i zręcznościowa 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)Znalazlbym kilkaset lepszych sposobow na zmarnowanie tych kilku tys.(?) baksow.

Hmm :P mówicie, że budżet tej gry liczony jest w tysiącach i to nawet w kilku?? uuu :P Na moje oko to gra wygląda jakby wyszła od podrasowanego 3d game makera hehe :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...