Skocz do zawartości
ehazard72

Komputer za 3000 zł

Polecane posty

Zestaw wyglądałby tak: https://www.morele.net/inventory/info/200fb85d/. Jeśli za drogo, to można zmienić zasilacz na SPC Vero L2 500W.

 

Przydałoby się jednak poznać przeznaczenie zestawu oraz parametry Twojego monitora.

Jeśli masz jakiś niezbyt wiekowy komputer, to może da się go jeszcze zmodernizować - w takim wypadku musimy poznać specyfikację takiego pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karta Asus RADEON RX 570 Series ROG STRIX 4095MB

Procesor AMD Phenom II X2 555 Processor 3.19 GHz

Pamięć 6144MB RAM

Zasilacz atx 12v 2.2 compatible

Monitor firmy samsung 1440x900  (60Hz)

Konwerter DAC (400MHz)

DYSK TWARDY wdc wd10ezrx-00l4hb0 ata DEVICE

Edytowano przez ehazard72
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, ehazard72 napisał:

Monitor firmy samsung 1440x900  (60Hz)

Przy tym monitorze możesz śmiało zostać przy RX 570 (wydajność karty w FHD). Ta karta nie mogła "rozwinąć skrzydeł" przy tym procesorze.

Czyli zrezygnuj na razie z zakupu karty graficznej i kup resztę podzespołów, które znalazły się w mojej propozycji. Skoro odpada zakup karty, to można pozwolić sobie na zakup lepszej płyty głównej (MSI B450 GAMING PLUS MAX) oraz szybszego dysku (PNY XLR8 CS3030 500GB).

 

Masz jakąś obudowę (dla tych nowych podzespołów) czy dopiero zamierzasz coś kupić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obudowe mam. Karte zakupiłem rok temu ponieważ poprzednia mi padła. Potrzebuje tylko podzespołów które mogłyby idealnie współpracować z tą kartą. I mam pytanie. Czy na przykład gdybym kupił tę płyte główną i dysk SSD mógłbym bez problemu grać w jakiejś nowsze gry? Bo np. Wiedźmin 3 na niskich detalach momentami tracił klatki tak jak The Evil Within.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info odnośnie płyty w zasadzie niepotrzebne. Nic rozsądnego z nią się już nie zrobi.

Jeśli jesteś pewien, że wszystko się zmieści oraz obudowa jest ogólnie przyzwoita, to w porządku.

 

Możesz skorzystać z kodu na wysyłkę i pendrive: https://forum.cdaction.pl/topic/271216-aktualne-promocje-i-kody-zniżkowe-do-sklepów-internetowych/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...