Jump to content
Sign in to follow this  
KryngeerPL

Rozwiązany: [5000 zł] Laptop dla studenta

Recommended Posts

Cześć!
Rozpoczynam swoją przygodę na uczelni, kierunek Informatyka. Potrzebowałbym laptopa, który ogarnie AutoCADa, Visual Studio, grafikę i rendering. Ze względu na to celowałbym w lepsze CPU i RAM, myślałem nad takimi pozycjami:

MSI GL63 i7-9750H/16GB/1TB+256 GTX1660Ti 120Hz
Hyperbook NH5 i7-9750H GTX 1660Ti

System mam zapewniony przez uczelnię :D

Edited by KryngeerPL

19 godzin temu, Dirian napisał:

W gry tez chcesz grac?

Komputer stacjonarny mam w mieszkaniu, laptop będzie na uczelnię i ewentualnie na powroty weekendowe do domku rodzinnego, więc czasami ta.

Temat z systemem z uczelni trochę się sypnął, bo skończyła się licencja na Microsoft Imagine i do dnia dzisiejszego nie wiem jak wygląda sytuacja.
Zatem jak wypada wydajnościowo taki ASUS TUF Gaming FX505DU-AL079T?

Edited by KryngeerPL

W grach całkiem nieźle, ale w zastosowaniach (programy) które wymieniłeś - lapki z Intelem i7 8750H / 9750H będą sporo wydajniejsze.

Udało mi się wypaczyć (w razie W) takiego Acer'a wraz z systemem - co myślicie? Specyfikacja niemalże identyczna, a cena niewiele większa z systemem.

Temat do zamknięcia - stanęło na wyżej podlinkowanym

Acer Nitro 5 (NH.Q5BEP.044) - 16GB

Zaważyła niedużo wyższa cena i wliczony system (uczelni skończyła się licencja).

Tu jest taniej Acer Nitro 5 z i7 i 1660ti z kodem laptopy-gaming za 5099 zł + gratisy dają plecak i słuchawki

• Intel Core i7-9750H
  • NVIDIA GeForce GTX 1660Ti
  • Ekran IPS
  • 16 GB (SO-DIMM DDR4, 2666MHz)
  • Podświetlana klawiatura
  • Dysk SSD M.2 PCIe 512 GB

Ja to mam szczęście, właśnie odebrałem dokładnie tego laptopa z torbą i pendrivem nie korzystając z promocji. Trudno, jutro spróbuję zrobić zwrot i nabyć razem z plecaczkiem i słuchawkami - dzięki za cynk ;)

//EDIT
Temacik do zamknięcia, sprzęt w moich rękach. Po raz kolejny szanuję X-Kom - zero problemu ze zwrotem, wystarczyło jeszcze raz się przejść do salonu :D

Edited by KryngeerPL

Problem rozwiązany, więc temat zamykam.

W razie potrzeby otwarcia tematu, autor jest proszony o kontakt przez PW z którymś z aktualnie obecnych na forum moderatorów.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...