Skocz do zawartości
utd120

Problem z pingiem

Polecane posty

Mam problem z pingiem na komputerze od kilku dni. Na telefonie jest normalnie. Na speedtescie ping się waha pomiędzy 40, a czasem tak wysoki, że pokazuje "b/d" i w pingu i w download i upload. Miałem kiedyś podobne problemy, ale wtedy pomagał restart laptopa,teraz to nic nie daje. Normalnie ping mi się kręci w granicach 30. Restart routera też nic nie daje. Laptop Dell, internet domowy.

Edit : nie wiem czy to się łączy, ale mam czasami taki problem, że zrywa mi po prostu internet na laptopie i nie zawsze chce się bez problemu połączyć. Normalnie pokazuje, że jest połączony, ale jak rozlacze i wezmę połącz to pokazuje, że nie może połączyć i po którymś razie się połączy. 

Edytowano przez utd120
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że problem z tym pingiem jest też po kablu więc jak już to chyba sterownik od karty sieciowej.

I jak się odinstalowuje sterowniki karty sieciowej/wifi w Windows 10? Bo szukam i szukam i nie mogę znaleźć...

 

Edytowano przez utd120
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Menedżer urządzeń, jak w poprzednich. Możliwe że masz dwie niezależne usterki lub jedną, związaną z Windows 10 (Microsoft traktuje użytkowników czasem jak betatesterów, ale to inna bajka) lub komputerem. Jesteś w stanie odpalić Linuxa Live CD i poobserwować pracę sieci? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2019 o 13:40, utd120 napisał:

Tylko, że problem z tym pingiem jest też po kablu więc jak już to chyba sterownik od karty sieciowej.

Problem z "Pingiem" zależy od dostawcy internetowego oraz systemu połączeń sieciowych. Nie jest zależny od klientów. Wymagany kontakt z pomocą techniczną. Sumarycznie nic to nie pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...