Skocz do zawartości
RYSIUU

telefon do 1000 zł

Polecane posty

Witam od kilku lat używam telefon samsung sm g350 i najwyższy czas abym go zmienił na coś lepszego.

Telefon używam głownie do przeglądania internetu , ogladania filmow na yt , steam i troche gier

Przede wszystkim liczy się dla mnie większa pamięć niż w poprzednim telefonie rozmiar wyświetlacza najlepiej taki sam jak w wyzej wymienionym samsungu , może być większy ale bez przesady nie chce zbyt dużego ekranu. Nie interesują mnie bajery typu czytnik lini papilarnych itp po prostu ma być solidny z w miare dobrą baterią i żeby płynnie działał bez ścin . Mało korzystam z aparatu więc nie musi być jakiś mega dobry.

Telefon oczywiście chce kupić nowy do 1000 zł nie używany , w polskim sklepie .

A i do tej pory mialem do czynienia tylko z samsungiem i androidem ale mogą być telefony innych marek jeżeli są warte kupna.

Edytowano przez RYSIUU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A coś w rozmiarze 5 cal - 5,5 cal ?

Miałem w rękach samsunga j3 i nieżle mi się go używało przez chwilę a ma on 5 cal , ale takiego modelu raczej nie kupię w tym przedziale cenowym są lepsze , no nie wiem wiele osób wychwala telefony xiaomi.

I zastanawiam się też czy potrzebuje telefonu za 1000 zł czy nie wystarczy mi coś za 500-600 zł . Wiadomo że droższe modele mają wiecej bajerów które ja raczej nie potrzebuje 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem w internecie różne telefony i ciezko rzeczywiscie o mniejszy rozmiar

Więc muszę kupić jednak coś większego , do 6 cali max co polecacie ?

xiaomi mi a2 lite 4/64 gb jest warte swojej ceny ?

Jest jeszcze xiaomi redmi note 5  4/64 gb i bardziej bym się skłaniał ku temu modelowi

xiaomi redmi note 7 4/64 gb będzie chyba zbyt duży ale jeżeli byłby najlepszy z tych modeli pomijając rozmiar to moge go kupić

Edytowano przez RYSIUU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s7 już bym nie brał. Co do A40, to miałem go trochę dłużej w rękach, wydajność jest po prostu okej, wydaje mi się, że xiaomi i ta motka trochę lepiej wypadają. Wykonanie jak najbardziej na plus a do tego jest dość poręczny i nie za duży. Aparat ma ten taki typowy dla samsunga filtr, który podkolorowuje zdjęcia.

Tutaj też jest kilka modeli do 1k opisanych: https://geex.x-kom.pl/wiadomosci/jaki-smartfon-do-1000-zl-warto-kupic-wybieramy-najlepsze-modele/

Edytowano przez Loizok
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...