Skocz do zawartości
Turambar

Sport ogólnie

Polecane posty

Mimo, że zima za oknem(moim nie wiem jak u innych) czas zakończyć po 4 miesięcznej rywalizacji sezon zimowy .

Najważniejsze wyniki to Kryształowa kula Justyny Kowalczyk i wygranie przez nią Tour de Ski

Złoto Kamila Stocha i jego trzecia pozycja w generalnej klasyfikacji

Pierwsze zwycięstwo w karierze Piotra Żyły

Brąz polskich skoczków na MŚ

Srebro i brąz polskich panczenistek i panczenistów.

I medale w biatlonie: srebro na MŚ Krystyny Pałki i brąz Moniki Hojnisz.

Na koniec smutna wiadomość co już i tak napisał t3tris himalaiści uznani za zmarłych.

Miejmy w pamięci zmarłych himalaistów, zginęli robiąc to co kochali, mimo, że ich śmierć to dla wielu osób tragedia.

Jeśli zapomniałem o jakimś polskim sukcesie to przepraszam i proszę o poprawienie mnie.

Edytowano przez Maroq
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orange Sport kończy nadawanie wraz z końcem tego roku. Z jednej strony szkoda pierwszej ligi (może wróci do TVP Sport), a z drugiej strony wreszcie skończą się te komediowe transmisje i programy publicystyczne. Jak widziałem: Godlewskiego, Grajewskiego czy Zarzecznego mówiących o piłce, to płakać mi się chciało. Dodatkowo Hyde Park: Jedynie kto bronił jako tego ''show'' to legendarny Adrian z Augustowa (jak ktoś ogląda to będzie wiedział o kogo mi chodzi).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś obejrzałem rano SportRaport 24 i szkoda, że był to ostatni odcinek.

Zawsze jak rano miałem czas i nie spałem, to oglądałem ten program. Wydarzenia były pokazywane w ciekawy sposób.

Lubiłem oglądać programy typu siłownia czy podobne programy. Hyde Park akurat mi się nie podobal

Jak zawsze nie ma pieniędzy i tak to się kończy. Jeszcze mają być transmisje Serie A i pierwszej polskiej ligi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z typowaniem różnych spotkań. Gram w różne typery,obstawianie wyników różnych dyscyplin sportowych, a przeważnie piłkarskie.  Kiedyś obstawiałem na stronie  BetFrog.pl za wirtualne żetony,pieniądze czy jak to zwał. Ta strona została zdjęta, i bez skutecznie poszukuję podobnej strony. Więc nie mam wyjścia, i szukam pomocy tutaj. Może jest jakiś fanatyk obstawiania tak jak ja i zna jakąś stronkę lub strony gdzie można w ten sposób obstawiać spotkania. Chyba że już nie istnieją takie strony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mnie ciekawi czy ktoś moze próbował lotu w tunelu aerodynamicznym? Ogolnie od dawna chciałem spróbowac skoku ze spadochronem, ale powoli sie zastanawiam czy nie wybrać sie włąśnie na lot w tunelu. Chodzi tutaj bardziej nie o stres czy strach ale o czas skoku. Bo skok ze spadochronem z tego co czytałem trwa kilkadziesiąt sekund, podczas gdy lot w tunelu aerodynamicznym kilka minut No i jest o wiele droższy

https://www.tygodnikoko.pl/wiadomosci/s/9070,loty-w-tunelu-aerodynamicznym-w-warszawie-wspanialy-pomysl-na-prezent

Co ogolnie polecicie? 

Edytowano przez chances
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was jeździ na rowerze elektrycznym? Jak to odbieracie w stosunku do normalnych rowerów albo hulajnóg? Co jest najlepsze? Myślę o zakupie czegoś takiego. Mam na oku głównie ten -  https://sportano.pl/p/25548/rower-elektryczny-ecobike-sx5-x-cr-lg-16ah-czarny-1010403 Jak go widzicie? 

Edytowano przez mondziu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...