Skocz do zawartości
topolowaty

Adapter Xbox 360 do pada od Xbox One? Windows 7

Polecane posty

Posiadam obecnie pada od Xboxa 360 z adapterem do PC:

0a02322e40c58e63080a8b67296e

Chciałem kupić pada od Xbox One i zastanawiam się czy będzie on kompatybilny z tym starszym adapterem, czy muszę kupować kolejny - nowszy? Nigdzie nie mogę znaleźć takiej informacji. Kolejna sprawa, to czy pad Xbox One jest w ogóle kompatybilny z systemem innym niż Windows 10? Na stronach są sprzeczne informacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakiego masz windowsa? Z win 10 nie będzie problemu z samym podłączeniem pada, ale nie jestem pewny czy ten adapter będzie działał. Ale kupując pada, masz wersję z adapterem https://www.x-kom.pl/p/410964-pad-microsoft-xbox-one-s-wireless-controller-adapter.html która cenowo jest nie dużo droższa od samego pada

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.09.2019 o 13:08, topolowaty napisał:

Chciałem kupić pada od Xbox One i zastanawiam się czy będzie on kompatybilny z tym starszym adapterem, czy muszę kupować kolejny - nowszy?

Wymagany nowy adapter z nowym chipem. Lepiej kupić Xbox One Controller razem z adapterem. Dostępność w Polsce samego adaptera jest problematyczna i kosztowna a np. w U.S.A. nie ma problemu. Wyjdzie taniej kupić raz razem bo do kolejnych padów XOne wystarczy jeden adapter podłączony do PC.

 

Dnia 8.09.2019 o 13:08, topolowaty napisał:

Kolejna sprawa, to czy pad Xbox One jest w ogóle kompatybilny z systemem innym niż Windows 10?

Od systemu windows 7 i nowsze. Wymagana jest ręczna instalacja sterowników.

Edytowano przez cali
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...