Jump to content
piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Recommended Posts

Wiedźmin 3 - póki co bez nadmiernej ekscytacji, ale czekam, bo Zabójcy Królów przypadli mi do gustu. Liczę na to, że Redzi nie zepsują Wieśka

Cyberpunk 2077 - czekam ze sporą dawką niecierpliwości, zwłaszcza, że klimaty sci-fi/cyberpunku są mi ostatnio bliższe niż tradycyjne fantasy. Mam spore nadzieje, oj spore...

Watch Dogs - czekam, choć mam spore obawy.

Mass Effect 4 - w sumie bardziej z ciekawości niż faktycznej chęci zagrania, z racji tego, że nic właściwie o tej grze nie wiadomo.

No i czekam na Mass effectowy Risk, ale to się chyba nie liczy.

Przede wszystkim czekam na Total War: Rome II, gra będzie na pewno wybitna, przy Shgunie 2 spędziłem masę czasu i czuje, że przy Rome II spędzę przynajmniej tyle samo. Z tego co czytałem wszystkie zmiany są w porządku i wiem, że na pewno grę kupię zaraz po premierze.

Czekam jeszcze na Widzmin-a 3: Dziki Gon ale najpierw muszę przejść 1 i 2 oraz przydałoby się przeczytać całą sagę ;D

Najbardziej czekam na drugi sezon The Walking Dead. Jedynka mną wstrząsnęła i dała mi więcej emocji niż jakakolwiek inna gra.

Ciekawi mnie jeszcze jak będzie się prezentowało Watch Dogs oraz South Park.

Czekać na grę, to trochę niefortunne dla mnie określenie. Nie śnię po nocy o graniu na komputerze, ale jest kilka tytułów, które z pewnością kupię jak i jeśli się ukażą.

Goodbye Deponia. Może w końcu w tej części obejdzie się bez absurdalnej zagadki z bananem.

Następna hipotetyczna gra Wadjet Games w klimacie Primordii.

Might & Magic Heroes 7. Z dobrą optymalizacją pod nvidię i brakiem elementu sieciowego w grze single.

Przede wszystkim i jak najbardziej oczekiwaną grą roku jakim jest GTA V i zapewne to już będzie mój ostatni zakup gry na PS3, bo najzwyczajniej nie ma innych ciekawych gier.. Albo się nudzą szybko albo oklepane nadal te same tematy.

W tym roku czekam na

- Assassin's Creed IV: Black Flag - zapowiada się świetnie i jest to jedna z moich ulubionych serii.

- Watch Dogs - ciekawie się prezentuje i jest dobrą alternatywą przy oczekiwaniu na GTA V w wersji PC ;)

W przyszłym roku

- Wiedźmina 3 - szkoda zakończenia wątku Geralta no ale cóż ta gra ma być "ukoronowaniem gatunku RPG" i z całego serca jej tego życzę i niecierpliwie czekam na premierę. :)

- Kolejna część Assassin's Creed. :)

Dla mnie przede wszystkim liczą się:

1. Project: Eternity

2. Torment: Tides of Numenera

3. Wasteland 2

Poza tym jeszcze odświeżona edycja Baldur's Gate 2, a także, jak kolega wyżej, Mafia III. Wiem, to ostatnie nie pasuje do zestawu :)

Czekam teraz przede wszystkim na nowy komputer który nowe gry pociągnie ;p

-Watch Dogs

-Wiedźmin 3(tego wyczekuję najbardziej)

-najnowszy Batman(tylko po drodze muszę przejść AC, ale jeśli jest tak dobre jak AA to nie mam czego się obawiać)

-Call of Duty 25934786765: Modern War at Black Ghosts 69

-polski indyk SuperHot(Thanks, Rock) zapowiada się bardzo ciekawie i oryginalnie, no i jeszcze chyba pobił rekord Greenlight, hmm?

-Red Dead ...

-Torchlight 3

Parę innych, oraz kilka indyków, ale jakoś nie mogę skojarzyć. Ogólnie ostatnio zapowiedziano wiele ciekawych gier.

Obecnie najbardziej czekam na Watch Dogs, przekonuje mnie praktycznie wszystko w tej grze, od oprawy graficznej, po budowę i mechanikę całej gry smile_prosty.gif Na taką grę właśnie czekałem. Ta gra ma ogromny potencjał by stać się hitem, zależy jednak jak do fabuły i misji, tudzież rzeczy które będzie można robić w grze podejdą twórcy, niemniej to co widziałem w trailerach bardzo mnie przekonuje. Uwielbiam gdy w grze jest zamieszanie, lekka dawka adrenaliny, dużo rzeczy na głowie, gdy ciągle jest jakaś robota. Mając dostęp i kontrolując całe miasto, do tego stopnia że mogę podsłuchiwać rozmowy i czytać smsy przechodniów, dostaje automatycznie ogromne pole do manewru przy działaniu. Wcale nie uważam żeby "hakowanie" stawało się po jakimś czasie nudne, myślę że tak naprawdę twórcom nie chodzi o to, by te hakowanie było źródłem radości z całej gry, to bardziej narzędzie przy użyciu którego dostaniemy szereg możliwości przy wykonywaniu zadań czy wcześniej wymyślonych celów, bo wcale nie musimy z hakowania korzystać, twórcy sami mówią, że można misje wykonywać wyczerpując wszystkie magazynki. Sam fakt, że będę mógł wsiąść do samochodu, kontrolować wszystko, całe miasto, sprawia że dosłownie nie mogę się doczekać tej gry smile_prosty.gif Mam tylko nadzieje że zadania, misje będą wymagające, i dostarczą sporo adrenaliny, nie pozwolą nam się nudzić przy ich wykonywaniu, marzy mi się duże zamieszanie i ciągła akcja.

Edited by Koll

W tej chwili najbardziej czekam na gry, ktore swoja premiere beda mialy juz za kilka tygodni, czyli Battlefield 4 i Call of Duty Ghosts. Chociaz Watch_Dogs wyglada obiecujaco to mimo wszystko na jego premiere nie czekam jakos szczegolnie. W dluzszej perspektywie oczywiscie czekam na Wiedzmina 3, nowego Thiefa oraz niezapowiedziane jeszcze gry z uniwersum Mass Effect i Fallouta. :)