Jump to content
piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Recommended Posts

No ja akurat na czekam z niecierpliwoscia na kontynuacje Batman: Arkham Asylum, oraz na nastepna czesc Alien vs Predator. Nowa odslona pozostawila we mnie lekki niedosyt, mam nadzieje ze tym razem bedzie lepiej :)

Ja najbardziej czekam na Mafię 2. Część pierwsza to jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Klimat i fabuła jest lepsza niż w wielu filmach gangsterskich. Mam nadzieję, że dwójka również nie zawiedzie.

Drugą grą, na którą czekam, jest Wiedźmin 2. Część pierwsza to najlepsze RPG w jakie grałem, a poza tym świat wykreowany przez Andrzeja Sapkowskiego jest bardzo ciekawy.

Ja czekam na:

-Mafie 2

-Medal of Honor

-Cod'a 7

-Edycje kolekcjonerską nowego Fallauta

-Arcania : Gothic 4

-Gears of War 3(jak wyjdzie na PC)

-Crysis 2(komp mi nie uciągnie ale kupie)

Ile kasy pójdzie na te tytuły uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Edited by PCLolas

TES : 5 !!!!!!!! Grałem w daggerfall arena (albo odwrotnie) Morrownind , Oblivion i czekam na Nowego TES'A bo coś w sobie ma, wszystkie częście (poza pierwszymi ) były nie do opisania. O NOWY TES'SIE PRZYBĄDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TES : 5 !!!!!!!! Grałem w daggerfall arena (albo odwrotnie) Morrownind , Oblivion i czekam na Nowego TES'A bo coś w sobie ma, wszystkie częście (poza pierwszymi ) były nie do opisania. O NOWY TES'SIE PRZYBĄDZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Też kocham tę serię, ale nie sądzę, żeby nowy Elder Scrolls trzymał poziom Morrowinda. Niestety, Oblivion wytyczył kierunek dla dalszych gier w tej serii i to wcale nie jest dobre.

Ja na nic nie czekam. Chcę być mile zaskoczony...

Diablo III - bo jestem fanem tej serii, tej i samego studia Blizzard.

Wiedźmin II - Również jestem fanem tej serii, ale to nie jedyny powód. Głównie chodzi o to że jest niewiele gier Polskiego pochodzenia które przynajmniej trzymają standardy a Wiedźmin wychodzi daleko poza nie.

Guest RaxusV

Assassin's Creed 3

Fable 3

i przydałby się nowy cs :wink: może panowie z valve zrobią nową versje . (Chodzi mi o nowego cs z innym silnikiem graficznym nie o wersje)

W sumie jak narazie nic ciekawego nie wychodzi, dopiero na jesień coś tam wyjdzie, ale też nie ma tego dużo, ale jak narazie czekam na:

Battlefield 1943 - mam nadzieję, że wkońcu wyjdzie w tym czerwcu, jak to zapowiedzieli....

Medal of Honor

Crysis 2

Assasins Creed: Brotherhood

a z tych bardziej odległych:

Mass Effect 3

Assasin's Creed 3

Wiedźmin 2 - o ile go nie zamrożą xD

Edited by teken

Cóż, z gier PCtowych to ciekawie zapowiada się Mafia II, tak długo oczekiwania przez fanów :), Crysis 2, który znów okaże się bombą dla procesorów oraz kolejny "Asasyn". Powiem, że wizja multi z kilkoma zabójcami współpracującymi np. przy zabiciu silnie strzeżonego celu wydaje się kusząca :D I wszelkie inne sequele, które zostaną wydane - hen - za ileś tam lat.

No cóż, ostatnio w kontekście świeżych tytułów nieco się pozmieniało (wyczekiwany Alana Wake pojawił się tylko na X'a), kilka tytułów zaliczyło terminową obsuwę (np. RUSE). Niemniej jednak moje oczęta błysnęły radosną iskierką po przeczytaniu newsa traktującego o tworzeniu nowego Total War :smile: Ptaszki ćwierkają, że będzie to jakaś pochodna od Rome'a / Szoguna / Medieval'a. Słowem - ma nastąpić powrót do korzeni serii, do miecza, tarczy i wybrakowanego uzębienia (nie żeby Napoleon był do bani, wręcz przeciwnie - po technicznie skopanym Empire, Korsykanin dał mi dziesiątki godzin naprawdę przedniej zabawy). Również ciekawie się zapowiada kolejna część na temat Pani Croft ("diablowata" Lara.... Nutka świeżości zawsze jest mile widziana). Podobnie ma się sprawa z Alien Breed Evolution czy "tuningowaną" "dwójką" Monkey Island :happy: O wisienkach typu Diablo III czy Starcfraft 2 nawet nie wspominam.

Wybiegając we względnie daleką przyszłość bardzo liczę na dobre wykonanie kolejnego X-COM'u (mam tu na myśli "klona" Enemy Unknown a nie tworzonego pod wyżej wspomnianym szyldem FPS'a...) oraz Syndicate'u. O "czwartego" DOOM'a się nie martwię, powinno być dobrze. Natomiast ciągle liczę na jakąkolwiek wiadomość, zdanie, pojedyncze słowo (typu: "BĘDZIE!"), niosące nadzieję na "pecetową" edycję Red Dead Redemption :rolleyes:

Syberia 3, Vampyre Story 2, Sam&Max Season 2 - warte uwagi. Cholerka, sporo tych gier a doba ma tylko 24h :dry:

Aaaa, byłbym zapomniał: ciekawe jak to będzie z Ciwilizacją numer 5 czy "szóstymi" Heroes'ami?