Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

piotrekk100

Na jakie gry czekacie najbardziej?

Polecane posty

Rok 2009 za nami wiec pozwole sobie zaktualizowac moje oczekiwania odnosnie gier na ktore czekam w 2010 roku.

Podsumowujac rok 2009 mysle ze moge uznac za udany co prawda nie gralem we wszystkie gry z mojego pierwszego postu w tym temacie ( mam namysli Call of Duty Modern Warfare 2 ), ale Dragon Age uwazam za gre rewelacyjna warto bylo wydac te 140zl na gre ktora ma duzo zalet i ktora wprowadza w swiat rpg cos nowego takie ja odnosze odczucie. Dragon Age wedlug mnie zasluguje na miano gry roku 2009, ale jak sie okazalo glosowaliscie inaczej niz ja i gra roku 2009 zostal Modern Warfare 2.

Przejdzmy dalej jak to w swieta kazdy dostal cos pod choinke moze nie koniecznie gre/gry, ale ja w tym roku nie moglem narzekac na brak gier otoz mialem do czynienia z Brothers in Arms ( trylogia ) polecam gre gdyz jest ciekawie zrobiona ma fajny klimat wojny, nastepnym prezenciochem byla slynna pani archeolog ( nie, nie pani Angelina Jolie a szkoda :cool: ) w postaci gry a dokladniej calej serii mysle ze dobra odskocznia od machania toporem. Kolejna gra byl Company of Heroes: Kompania braci prawde mowiac gry strategiczne nie wciagaja mnie na dluuugie godziny jak chociazby wspomniany wczesniej Dragon Age, glownie nastawiam sie na gre przez multi w Company of Heroes, ale nie pogardze tez singlem ktory jest ponoc bardzo dobry.

A wiec oto moja zaktualizowana lista gier na ktore czekam z wywieszonym jezorem:

Diablo III- lecz po przeczytaniu njusow w internecie niestety trzeba czekac do 2011 roku.

AvP- oj gra ma byc ponoc swietna szczegolnie trybem multi zachwalaja sie producenci

Mafia 2- pierwsza czesc byla swietna to i na druga czekam :cool:

Bad Company 2 - teren ma byc calkowicie mozliwy do zniszczenia, a i multi ma byc ciekawe

Mass Effect 2 - powiem krotko -BioWare- jeszcze nie mieli zadnej wpadki wedlug mnie, a poza tym pierwsza czesc Mass Effect byla swietna, w ktora obecnie gram. :tongue:

Dragon Age 2?? lub dodatki - i znow BioWare ehh :wink:

Lost Planet 2- jedynka wciagnela mnie a dwojka ma byc jeszcze lepsza!!

Wiedźmin 2- po przeczytaniu informacji na temat gry w nowy CDA doszedlem do wniosku ze czekam na te gre z niecierpliwoscia.

A tutaj gry na ktore czekam, ale bez wywieszonego jezyka :tongue:

Metro 2033- nowy Stalker???moze byc ciekawe

Star Wars: The Old Republic- ponoc ma pobic na glowe Wow-a pod wzgledem uzytkownikow, wiec moze warto w to zagrac, lecz to tez raczej przywita nas w 2011 roku.

Splinter Cell: Conviction- gra ma byc na podstawie silnika graficznego z GTA 4

Max Payne 3 - konkurencja dla Splinter'a zobaczymy ktora gierka mnie bardziej wciagnie

Airline Tycoon 2- poprostu nie moge sie doczekac :tongue:

Dark Void- tutaj nie komentuje powiedzmy ze to jest czarny kon na mojej liscie

APB- z czystej ciekawosci, gta przez neta no zobaczymy

Alan Wake- gra została nazwana "psychologicznym dreszczowcem akcji" no zobaczymy co z tego wyjdzie ale mysle ze fajnie bedzie pograc i powymachiwac mieczem swietlnym pod postacja latarki :smile:

F1 2010- no wkoncu bedzie mozna zasiac za kierownica bolidu gra jest robiona przez Codemaster wiec raczej niewypalem nie bedzie.

Nowy Drakensang- czekam tylko dlatego, bo pierwsza czesc mam i bardzo mi sie spodobala, lecz konkurowac z Dragon Age'em raczej nie ma szans.

Brink i Rage- po przeczytaniu zapowiedzi w CDA mysle ze wart bedzie zagrac, lecz bardziej stawiam na Brink'a

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wszystkich zaskoczę i powiem, że czekam na Limbo Of The Lost 2 i (bez zaskoczenia, wszyscy robią facepalm) na Crysis 2.

To ma byc 2 czesc tego crapu? oO

Ja najbardziej czekam na Gothic 4 i Guild Wars 2. Mam nadzieje, ze nie zawiode sie na zadnej z nich.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także za bardzo oryginalny nie będe :cool:

1.Mass Effect 2(juz niedługo)

2.Wiedźmin 2

3.Assasin Creed 2 PC

4.Mafia 2

5.WoW Cataclysm-z czystej ciekawości co tam panowie wymodzą w świecie Azeroth,ja juz z nałogiem skonczylem i wątpie bym powrocił na dłuzej dzięki temu dodatkowi,albo innymi słowami-przyjrze sie z bliska upadkowi króla :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej oczekuję na Dragon Age: Przebudzenie - Ponieważ kampania wciągnęła mnie na wiele godzin (za pierwszym razem ukończenie gry zajęło mi ponad 65 godzin, co w dzisiejszych czasach jest wynikiem świetnym), i mam nadzieję, że dodatek również mnie wciągnie na wiele godzin ;)

A poza tym czekam na: Mafia 2; nowe GTA; Call of Duty od Treyarch (WaW mimo swych wad podobał mi się) oraz na Beyond Good & Evil 2 :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diablo III - zapowiada się naprawdę ciekawie sądząc po gameplayach.

StarCraft II - zawsze byłem fanem tej serii

WarCraft IV - chodź jeszcze nie został zapowiedziany to czekam na niego z niecierpliwością

Ogólnie wszystko co Blizzarda (prócz WoW'a)

A i jeszcze Just Cause 2. W jedynkę grałem i było całkiem przyjemnie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...